Získejte Noční krém proti vráskám Ecollagen od Oriflame ZDARMA!

Kosmetická společnost Oriflame uvádí na trh novou pleťovou kosmetiku Ecollagen s převratnou technologií pro vyhlazení vrásek. Tváří pleťové kosmetiky Ecollagen je top modelka Tereza Maxová.

 

Pleť každé ženy přirozeně stárne, a to díky snižující se schopnosti tvorby kolagenu v pleti. To se projevuje ztrátou pevnosti a pružnosti pokožky a také její dehydratací, což způsobuje vznik vrásek.

 

A právě v kolagenu se ukrývá kouzlo pro vyhlazenou a zpevněnou pleť.

Krémy Ecollagen obsahují 100 % přírodní Tri-Peptide komplex, který podporuje přirozenou produkci kolagenu v pleti, čímž jsou vrásky vyhlazovány zevnitř, zároveň zabraňuje vzniku nových. Krémy Ecollagen zjemňují povrch pleti, mají vypínací a vyhlazující účinky. Vědci z Oriflame GTC spojili 3 peptidy v 1, tím vznikl Tri-Peptide komplex:

  • Energetický peptid - je založen na výtažku z rýže; podporuje buněčnou energii.
  • Kolagenový peptid - obsahuje výtažek z kvasnic, podporuje vznik kolagenu v pleti, tím vyhlazuje vrásky zevnitř.
  • Antioxidantní peptid - podporuje obranyschopnost pleti proti škodlivým vlivům; obsahuje jemnozrnnou pšenici.

Veškeré složky Tri-Peptide komplexu jsou 100 % přírodní a neobsahují žádné živočišné složky.

ORIFLAME ROZDÁVÁ DÁRKY K OSLAVĚ SVÉHO 40. VÝROČÍ

Získejte dárky v hodnotě 3025 Kč a Noční krém proti vráskám ECOLLAGEN v hodnotě 599 Kč ZDARMA. Neváhejte a zapojte se do soutěže na www.oriflame.cz ještě dnes.

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o pleťové kosmetice Ecollagen a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud byste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní Oriflame, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

 

Reklama