Máte podivné nebo nezáviděníhodné příjmení? Rádi byste tento rok ještě vyrazili někam na dovolenou? Řešení je jednoduché. Změňte si své příjmení na Pelikán nebo Pelikánová a získejte šanci vyhrát letenky v celkové hodnotě 100 000 Kč.

Nepovím, Vzteklá, Skočdopole, Straširybka, Nejezchleba či Pytel určitě nejednou slyšeli posměšky na adresu svého příjmení a leckdy přemýšleli o jeho změně. Internetový server Pelikan.cz, prodejce výhodných letenek a ubytování, jim teď nabízí jedinečné řešení této situace. Vyhlašuje totiž právě dnes soutěž o letenky v neuvěřitelné hodnotě 100 000 korun.

První krok k výhře - odvaha

Prvním krokem k výhře je odvaha. Hlavní podmínkou soutěže je totiž změna vlastního příjmení na Pelikán nebo Pelikánová. Pokud se rozhodnete, že do toho půjdete, vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se do soutěže prostřednictvím webového formuláře na internetovém portálu www.pelikan.cz. Přihlašovat se můžete až do 15. září 2011. Účastníkem soutěže může být každá osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm v České republice, která je svobodná a není nositelem příjmení Pelikán/Pelikánová, ale je ochotna si jej změnit na toto jméno.

Druhý krok k výhře - změna příjmení

Ze všech přihlášených soutěžících vybere porota 16. září jednoho šťastlivce, který bude týden poté vyzván ke změně příjmení. Na přejmenování bude mít celkem jeden týden, a pokud do 30. září předloží doklad o změně příjmení, cena v podobě letenek nebo ubytování v hotelech v celkové hodnotě 100 000 korun bude znát svého výherce.

Soutěž pro méně odvážné

Pokud máte své příjmení rádi a měnit si ho nechcete, můžete se zúčastnit vedlejší soutěže o letenky pro dvě osoby do jedné z těchto destinací dle vlastního výběru: Londýn, Paříž, Řím, Milán, Madrid nebo Amsterdam. Stačí jen odpovědět na tři soutěžní otázky a zaregistrovat se do 15. září prostřednictvím webového formuláře nebo prostřednictvím Facebooku. Ze všech správných došlých odpovědí bude poté 16. září vylosován jeden výherce, který získá letenky pro dvě osoby.

pelikan

Samozřejmě je zde vždy možnost, že některá ze soutěživých dam je zasnoubená s panem Pelikánem. V tom případě by spojila příjemné s užitečným a kuriózním způsobem zafinancovala vysněnou svatební cestu. Pro všechny ostatní jsou úplná a platná pravidla po dobu konání kampaně na http://prejmenujse.pelikan.cz a soutěžící mohou posílat své dotazy na kontaktní e-mail prejmenujse@pelikan.cz.

O společnosti

Pelicantravel.com je společnost provozující internetový portál Pelikan.cz, kde nabízí od roku 2006 českým zákazníkům bezplatnou rezervaci a následný nákup letenek od tradičních a jako jediný online prodejce ve Střední Evropě i od většiny nízkonákladových leteckých společností. S ročním obratem okolo 10 miliónů eur patří mezi pět největších online prodejců letenek v České republice. Kromě možnosti rezervace letenek pro jednotlivce nabízí řešení i pro korporátní klienty, partnerské cestovní kanceláře a provozovatele internetových stránek. Využitím unikátního vyhledávacího sytému zároveň také poskytuje služby v oblasti ubytování, pojištění a rezervace automobilů. Pelikan.cz již druhým rokem spolupracuje na charitativním projektu Nadace Terezy Maxové dětem s názvem REZERVUJ PRO DOBROU VĚC. Více na www.pelikán.cz

Reklama