Milé čtenářky, pokud hrajete naši Velkou vánoční soutěž a chcete získat jednu z cen, máte nyní šanci, naklonit štěstěnu na svou stranu! Stačí nasbírat jen čtyřicet obrázků z padesáti (viz obrázek pod tímto odstavcem), za které získáte 20.000 bodů!

Vánoce2

Jak nasbírat obrázky?

Pravidla jsou jednoduchá. Na začátek celkem 50 článků v magazínu Žena-in jsme ukryli náš prémiový obrázek. Vaším úkolem je 40 obrázků najít a kliknout na ně. Obrázky jsme umístili do článků, které vyšly od začátku měsíce, tedy od 1. 12. 2009.

O co hrajeme?

Každý úspěšně hledající (tedy hráč, který najde 40 obrázků a klikne na ně) získá 20.000 bodů do Velké vánoční soutěže! Skvělé ceny, které můžete získat v této soutěži, si prohlédněte zde: Velká vánoční soutěž!

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže jsou zařazeny články od 1. prosince až do 18. prosince 2009, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste mohli sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!
Soutěž začíná dnes (pátek 18. prosince) ve 12.00 hodin a končí v pondělí 21. prosince také ve 12.00 hodin. Body budou výhercům načteny do pondělního večera. Přejeme hodně štěstí!

Reklama