Připraveni na sníh!

zimaK zimě neodmyslitelně patří lyžování a další zimní sporty. Při nich se zbavíte stresu a načerpáte tolik potřebnou energii. S naší novou kolekcí budete na nadcházející lyžařskou sezonu perfektně připraveni.

Není nic krásnějšího než zima na horách. Zářivě bílý a třpytící se sníh, zachumelené domy, lesy přikryté bílou peřinou, ale také aktivní odpočinek, horký čaj pod sjezdovkou nebo čerstvý vzduch, to vše patří k pobytu na horách. Na něj ale musíte být dobře připraveni, aby vás nezaskočily náhlé změny počasí nebo silný vítr. Proto pro vás máme praktické vybavení, které vám nesmí na horách chybět.

zimaAť už se v lyžařské sezoně vydáte na jakoukoli sjezdovku, u nás dostanete od hlavy až po paty vše, co potřebujete, bez ohledu na to, zda dáváte přednost sjezdovému lyžování nebo snowboardingu. Kompletní výbava pro ženy, muže a děti potěší nejen sváteční lyžaře, ale i profesionální sjezdaře inteligentními technologiemi, větruvzdornými a prodyšnými membránami a špičkovými materiály, které uchovávají tělesné teplo. Kromě toho jsou naše lyžařské a snowboardové bundy obzvláště nepromokavé - jsou odolné proti vodnímu sloupci do 3.000 mm. Kromě spolehlivého reflektorového lokalizačního systému Recco® jistě oceníte také vysoce kvalitní a bezpečnou lyžařskou helmu. Lyžařskou výbavu nabízíme převážně v jednotlivých velikostech - a nově již od velikosti 34.

zima

Buďte s námi připravení na sníh! Zahájení prodeje v týdnu od 1. listopadu 2010 v síti obchodů Tchibo a v prodejních místech obchodních řetězců a také v e-shopu www.tchibo.cz již od 27. 10. 2010.

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 109 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

 

Reklama