Oblast zimních sportů Serfaus-Fiss-Ladis leží na slunečné náhorní plošině. Dokonalé zimní zážitky tu čekají nejen na děti, ale i dospělí zde najdou nabídku, která splňuje nejvyšší nároky, pokud jde o zábavu na sněhu a kvalitu služeb.

lyze1

Řada prestižních ocenění potvrzuje, že region právem náleží k evropské špičce. Sjezdovky v nadmořské výšce od 1.200 do 2.820 m (rozloha 450 ha, 160 km změřených a 212 km funkčních sjezdovek) slibují zimní požitek ve všech stupních obtížnosti. Horské restaurace a chaty vybízejí k příjemnému posezení a osvěžení. Chvíle jedinečného klidu můžete prožít na 19 relaxačních místech, které lákají zimní sportovce i pěší turisty k zastavení a odpočinku na místech s nejkrásnějším výhledem.

lyze2

Celkem 125.000m2 prostoru je vyhrazeno pro děti. V Serfausu jsou to areály Kinderschneealm a Murmlipark, ve Fissu-Ladisu pak Bertina země dětí „Bertas Kinderland“ – nazvané podle maskotků Murmliho a Berty. Učitelé a učitelky lyžování s pedagogickou průpravou naučí děti lyžování či jízdě na snowboardu, a to v jejich mateřštině a zábavnou hravou formou. Začátečníci si od letošní zimní sezony mohou exkluzivně v lyžařské škole Fiss-Ladis užít světovou výukovou novinku: díky přístroji „Snow-V“ se velmi rychle naučí plužit. V poledne se žáci lyžařských škol chodí naobědvat do speciálních dětských restaurací.

deti

Jedinečné jsou i s láskou vytvořené výukové pomůcky, multimediální stezky a tematické sjezdovky, které po celé lyžařské oblasti pečují o komfort, hravost a zábavu nejmenších lyžařů. Pro dospělé i děti, kteří mají rádi akci a kteří už se umějí s jistotou postavit na lyže nebo snowboard, nabízejí rozmanitou zábavu snowparky v různých stupních obtížnosti nebo „létací atrakce“ jako je Serfauser Sauser, Fisser Flieger či Skyswing.

ladis3

Přívětivé k rodinám jsou v oblasti Serfaus-Fiss-Ladis také večery. Třikrát týdně se konají zábavné programy, které nadchnou děti i rodiče.

Bližší informace

Serfaus-Fiss-Ladis Information A-6534 Serfaus/Tirol, Telefon 0043-5476-6239, Fax 0043-5476-6813, info@serfaus-fiss-ladis.at, www.serfaus-fiss-ladis.at

serfaus

Reklama