Zima je obdobím, kdy bychom měli myslet také na svého čtyřnohého přítele. Mnozí ještě pořád vnímají psí oblečky jako zbytečnost. Není to tak úplně. Pokud doma máte menší psí plemeno, měli byste ho chránit před nachladnutím. Výjimkou nejsou ani větší psi, kteří jsou zvyklí na pobyt v teplém vyhřátém bytě. Navíc většina veterinářů doporučuje oblečky hlavně pro psy malé, nízkosrsté a také psy s krátkýma nohama. Kde tedy sehnat vhodný obleček pro psy? Inspiraci můžete hledat i prodejnách KiK.

Ještě pořád se můžeme setkat s názorem, že psí oblečky jsou zbytečností a jedná se o pouhý módní výstřelek doby. Vždyť psi si odjakživa vystačili se svým kožíškem. Přitom se zapomíná na to, že mnoho psů dnes nepřespává v boudě za domem a neběhá celý den venku na zahradě. Tito psi obleček samozřejmě nepotřebují. Jejích srst se přizpůsobí, navíc jsou otužilí a na zimu připraveni. Jinak je to se psy, kteří žijí s námi v bytě či domě. Díky tomu jsou pak náchylnější na prochladnutí a je nutno je před zimou chránit. Zapomínat bychom neměli ani na psí babičky či dědečky, pro které je zima nepřítelem.

Jak vybrat správný obleček?

Pří výběru oblečku mějte na paměti především pohodlí a komfort. Nesmí je nikde tlačit či škrtit a musí umožnit volný pohyb. Oblečky, které ne jen dobře vypadají, ale také tyto funkce splňují, je možné pořídit v 188 prodejnách KiK v Česku. Najdete zde oblečky pro psy všech velikostí od XS až po L, navíc za skvělé ceny. Například psí svetry od 159 Kč, stylové kabátky od 189 Kč či bundy s kožešinovým lemem od 239 Kč.

Kik

Zábava a relax pro pejsky i kočičky

Domácí mazlíčci jednoduše potřebují mít svůj pelíšek. Místo, kam si můžou zalézt a odpočívat. Stejně tak jako my, když se v zimě zamuchláme do teplé deky. „Prodejna KiK neustále rozšiřuje svůj sortiment, ať už se jedná o oblečení či non-food zboží. Díky svému portfoliu se stává vyhledávaným místem nákupu i pro domácí chovatele psů a koček,“ říká Zuzana Procházková z KiKu. A co všechno v jednotlivých prodejnách KiK najdete? Široký výběr pelíšků pro pejsky i kočičky z příjemného materiálu různých velikosti. Pelíšek pro menší pejsky od 279 Kč a pro ty největší jen 429 Kč. Pokud jste milovníky koček, zaručeně oceníte širokou nabídku ne jen pelíšků, ale také škrabadla či škrabací podložky. Vyzkoušet můžete i závěsný pelíšek na topení, který v KiKu pořídíte za 239 Kč.

Kik

Reklama