Chladné počasí, smog, nevlídno... všechny projevy zimy jsou tady. Zimu ale můžeme aspoň na chvíli opustit. Chcete utéct předvánočnímu shonu? Vzít své blízké do exotiky a strávit tady sváteční dny?

Kanáry

Užít si týden či dva u moře, na čerstvém vzduchu, který je prosycený vlhkostí a vůní moře? Vystavit své tělo sluníčku, vykoupat se a procházet se po písečné pláži? To vše je možné, za pět hodin letu!

Chcete si užít tyto skvělé chvíle? Pak pro vás máme pozvánku na Kanárské ostrovy!

kanáry

Obliba Kanárských ostrovů stále stoupá. Je to pro nás blízká destinace, kde stálé počasí a příjemné teplo. V létě zde nejsou strašná horka jako na jihu Evropy, v zimě a na jaře je tady příjemných 25 stupňů. Moře, krásná příroda, zeleň a vyprahlé písečné duny, hory, krásné laguny, to vše nabízejí Kanárské ostrovy. Stačí si jen vybrat, na který z pěti ostrovů se vydat! Každý je něčím jiný, něčím výjimečný. Nejtepleji je na Gran Canaria, sopku a lávové pole vám nabídne Tenerife, kouzelné laguny Lanzarote, nekonečné bílé pláže a pustiny ostrov Fuerteventura.

kanáry

Program na ostrově si můžete nastavit zcela podle sebe. Hrajete rádi golf? Pak navštivte některé ze hřišť, na každém ostrově jich najdete několik. Máte rádi plavbu lodí, chytáte ryby? Vyrazte na rybolov! Chcete si užít zábavu v aqvaparku nebo v zoologické zahradě? Ostrovy nabízí spoustu možností zábavy všeho druhu, pokud jste aktivní a budete se chtít bavit, na nudu si nebudete moci stěžovat! Své si ale užijí i ti, kdo chtějí jen tak relaxovat a být v klidu. Rozlehlé pláže nabízí místa, kde budete mít své soukromí.

kanáry

Navnadili jsme vás dostatečně na dovolenou na Kanárských ostrovech? Pak je s námi objevte!

Doporučujeme vám cestovní kancelář Canaria Travel!

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 7, případně na telefonu: +420 / 221969224 nebo +420 / 221969234 mobilní operátor 602313049 fax 224946391 nebo 224 948025.
Otevřeno: Pondělí-pátek 09.00–20.00 hodin Sobota + neděle 10.00–18.00 hodin

 

Reklama