kamaSladit celý outfit dá někdy hodně práce a přemýšlení. Abychom to měli tu letošní zimu jednodušší, KAMA přemýšlela tak trošku za nás a připravila na letošní zimní sezónu zajímavé čepice, rukavice i šály do města, které nudnou zimní šeď rozhodně nepodpoří. Hezké barvy, hravé provedení a výběr z kvalitních materiálů – to je letošní kolekce doplňků do města, kterou můžete pod stromeček připravit sobě nebo svým blízkým.

Jedna čepice – tři varianty

KamaTato letošní novinka vás nepřestane bavit. Z jedné čepice jdou udělat hned tři. Každá se bude hodit jindy. Celobarevná pro decentní outfit, proužkatá pro odlehčený a ohrnutá pro mladistvý vzhled. Čepice je vyrobena ze 45 % Merino vlny a 55 % tvoří objemovaný akryl. Proto je čepice nadýchaná, příjemná a díky kvalitní vlně krásně hřeje. Vybírat můžete ze šesti barevných kombinací.

Model A40 - cena 460 Kč, KAMA

Tyrkysová sada - čepice A41 - 450 Kč, šála S13 - 640 Kč

rukavice R01 - 330 Kč, KAMA

Kama

Kdo miluje kulichy, nebude se jich chtít vzdát ani ve městě. A proč taky! KAMA připravila na letošní zimu bezva čapky s bambulí. Hromadu vánočních dárků pod stromečkem určitě oživí. Věřte, že se po rozbalení vystřídá na hlavě všech.

Kama

Čepice má univerzální velikost, nemusíte se ji tedy bát koupit jako dárek. Je vyrobena z copánkového úpletu. Pro pohodlí je uvnitř přidán pruh fleecu, který hřeje a na dotek je velmi příjemný.

Model A80 - cena 490 Kč, KAMA

Kdo miluje teplo a nemá rád profukující ledový vítr, pro toho jsou čepice s Windstopperem jako je tato. Je vyrobena ze strukturovaného úpletu s materiálem Windstopper SoftShell po obvodu hlavy. Materiál -  50 % Merino vlna, 50 % akryl. Najdete ji ve čtyřech barevných provedeních.

Model AW44 - cena 490 Kč, KAMA

Kama

Pro holky, co nemají rády bambule, je tu hezká městská čapka, která vypadá žensky a přitom v ní nemusíte pro krásu ani maličko trpět. Z příjemných barviček si vybere každá. Co takhle hezký dárek pro kamarádku? Vy růžovou a ona bílou? Je to jen na vás, univerzální velikost sedne každé.

Stylový pletený baret – 50 % Merino vlna, 50 % akryl.

Model A39 - cena 450 Kč, KAMA

Kama

Reklama