Novinky

Zima naruby!

O vtipný příspěvek se chce podělit další naše čtenářka. Její děti zatím marně čekají, až udeří „paní zima“ a zatím si musí užívat zimu na blátě. A co se jim přihodilo?

Děkujeme, milá Bohušo, za Váš příspěvek, který nás pobavil. Přejeme Vašim dětem, aby se jim přeci jen podařilo ty nové běžky vyzkoušet!


Milá redakce, moc vás všechny zdravím, ptáte se, co zima? Hmmmm, tak u nás je to „špatný“. Ježíšek dětem přinesl běžky, a tak stále jen marně čekáme, že nám nasněží, neustále sledujeme předpověď, ale marně.

Čtyřletý syn každé ráno nahlíží k nebi a čeká, že mu Ježíšek pošle sníh, aby konečně mohl zajed ty svá prkýnka, ale zajed je může jedině tak na blátě, o čemž svědčí foto v příloze.

Jedná se fotky nafocené z letošní zimní rodinné procházky... Dopadlo to tak, že po příchodu domů jsme bláto měli snad všude. A boty prostření dcery skončily i s ponožkami  v popelnici! Druhý den mě manžel říká: “Ty není Ti líto těch bot od Simči, však jsi je mohla hodit do pračky a vyprat!“ A tak se ve mě ozvalo svědomí a já opravdu šla do popelnice a boty vyhrabala, ale když jsem botu vytáhla a zhlédla tu fůru bláta, tak jsem ji nemilosrdně se slzou v oku spustila zpět do popelnice a zařvala: „VŠECKO NARUBY TU JE...!!!“

blato

blato

blato

Tak v zimě blátu zdar! Bohuša

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

FOTOTÉMA dnešního dne: Zima a sníh

 • Je u vás sníh?
 • Co si myslíte o letošní zimě?
 • Byli jste někde na horách?
 • Máte nějaké zimní fotky?

Napište mi a pošlete své fotografie, budu se těšit. Jednu z vás opět odměním, tentokrát to bude balíček šesti kusů Cappuccino Nescafé (Original, Chocolate flavour a Vanilla) a k tomu kalendář na rok 2014.

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz, a to do dnešních 14.30 hodin, heslo je ZIMA. Předem děkuju a přeju hezký den!

dar

   
04.02.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Ulmanová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hary [*]

  Když není jiné spojení se světem....je to,jako na Sibíři,když povolej mrazy a nebo před Moskvou,když tam táhli němci Sml30Sml58

  superkarma: 0 04.02.2014, 14:18:17
 2. [2] bzanda [*]

  Nevim jestli bych kvuli blatu vyhodila zimni boty za 1000 Kc...

  superkarma: 0 04.02.2014, 14:12:26
 3. avatar
  [1] DanaD [*]

  Aspon muzes rict, ze mas vysokou zivotni uroven... po pouziti znehodnotte ! Sml30

  superkarma: 0 04.02.2014, 14:08:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme