I když já nemám s tímhle tématem nic společného, protože jsem tak štíhlá, že byste skrz mne viděli snad vše, chci taky napsat pár řádků, protože téma, ke kterému bych mohla toto zařadit, tady asi nikdy nebude...

Mám 156 cm a 50 kilo. Někomu se to zdá akorát, někomu málo.

Jsem až příliš štíhlá a už mě nebaví stále poslouchat, že bych mohla přibrat... a navíc když jdu po městě, kolikrát někoho přistihnu, jak mě pozoruje a dívá se na mě takovým pohledem, který nejspíš znamená - dívej se na tu kostru.

Pokud někdo víte, jak naopak přibrat, tak to prosím napište, budu ráda. Teď zkouším to, že jeden den skoro vůbec nejím a na druhý den sním, co vidím, možná to zabere a tělo si začne do zásoby ukládat tuk.

A vy, co jste trošku při těle??? Neblbněte, buďte rády, že jste takové, jaké jste.
A navíc jsme si všimli s tchyní, že máte všechny krásnou pleť.

Takže žádné hubnutí!!!! Vždyť žijeme jen jednou a takhle se týrat, to nemá cenu.

Jana


Jano, věřím, že někdo přijde s konstruktivní radou, jak zvýšit objem (možná i svalový?). Nicméně tloušťka je zdraví nebezpečná a má-li někdo desítky kil navíc, pak "žádné hubnutí, žijeme jen jednou" není úplně na místě...

Zajímají nás vaše zkušenosti, recepty, vtipy a příběhy o hubnutí.

Jak si doma vaříte? Kde děláte chyby?
Jak dopadly vaše pokusy zhubnout?
Změnil se váš pohled na ideální postavu v průběhu let? Máte jiné nároky?

Hubnout? Zhubnout?
Máte osvědčený recept na hubnutí?
Co trápí vaši postavu?

Jaký je váš příběh o hubnutí?
Změnila jste jídelníček nebo životní styl?

Na jakých sladkostech ulítáváte?
Jaký bič na vás zabral?


Pište nám na:
redakce@zena-in.cz

Na autorky zajímavých příspěvků čeká dáreček, po kterém netloustnou. Deodorant Fa s novou kombinací ovocné a květinové vůně. Pro autorky máme také připravenu knihu Až tak moc tě nežere, která ve vztahu k dnešnímu tématu může vyvolat u některých ještě rozespalých čtenářek dojem, že půjde o jídlo, ve skutečnosti přináší tvrdě naservírovanou pravdu o mužích: Až tak moc tě nežere je kniha konzultanta a scénáristky oblíbeného seriálu Sex ve městě. Takže? Pište!

 

Reklama