Zhušťování a prodlužování vlasů už je celkem běžné, ale že se podobná procedura dá udělat i na řasách? Ano, a kdo to vyzkoušel, pěje samou chválu. Jaké to má výhody, jak dlouho to vydrží a kolik to stojí?

eye

Poprvé jsem o prodloužení řas slyšela poměrně nedávno od herečky Valérie Zawadské. Když jsem s ní dělala rozhovor a „docvaklo“ jí, že se vlastně léta známe, pojala ke mně důvěru a sdělila mi tajemství. „Nechala jsem si prodloužit řasy, hele“ a zamrkala na mě hustými černými brvami.“ A jsem nadšená. Vůbec nepoužívám řasenku, tím pádem odpadá i večerní odličování, které jsem vždycky nenáviděla a uznej, že to vypadá skvěle“. Vypadalo. Nejen skvěle, ale i naprosto přirozeně.

Já zatím zůstanu u staromódní řasenky, na experimenty mě moc neužije. Valérie je herečka a u ní to naprosto chápu, jinak si nemyslím, že by se to masově ujalo.

A to byste se divila“, řekla mi moje nová kadeřnice Bára, která si udělala na prodlužování řas kurz. Mezi mytím a stříháním jsem z ní tahala rozumy.

Jak jste se k tomu vlastně dostala?

„Jsem strašně akční, pořád se musím něco učit a rozšiřovat si obzory. Prodlužování řas mě zaujalo. Napřed jsem si myslela, že na to nebudu mít trpělivost, ale ukázal se pravý opak. Nejen, že mě to baví, ale zároveň  uklidňuje. Tahle práce vyžaduje soustředění, klid a jistou ruku.

Je mi jasné, že to musí být pěkná „piplačka“.

„Je. Lepíte jednotlivé „umělé“ řasy na ty stávající, ale výsledek stojí za to. Vypadá to přirozeně, nemusíte se malovat, můžete se klidně koupat, sprchovat, jako kdyby byly vaše. Zákaznice to chtějí hlavně před dovolenou.“

Jak dlouho to vydrží?

„To je individuální. Podle toho, jak rychle vám rostou vlasy, nehty, řasy. Ale přibližně tak tři týdny až měsíc.

A kolik to stojí?

„Záleží na zákaznici. Některé stačí  prodloužit a zhustit řasy jen u vnějšího koutku oka, jiná chce celé víčko. Ale počítejte s částkou od 800Kč“.

Je to hodně, nebo málo? Možná by to stálo za úvahu k výjimečné příležitosti, nebo právě na tu dovolenou.

Co si o tom myslíte, milé ženy-in?

Reklama