Zdraví

Zhubněte tvořivě s originálním „interaktivním“ jídelníčkem

Pro všechny, kdo rádi využívají hotové jídelníčky, které pro hubnoucí občas zveřejňují některé časopisy nebo internetové magazíny, připravila Iva Málková novou knihu z edice Hubneme s rozumem tvořivě. Titul je pokračováním bestsellerů edice Hubneme s rozumem a nabídne vám praktickou pomůcku, díky níž si samostatně a tvořivě sestavíte jídelníček z potravin a pokrmů, které vám chutnají, jsou pro vás dostupné, zapadají do vašich zvyklostí, a navíc jsou svou energetickou hodnotou i složením optimální pro redukci či udržení váhy.

Kniha je jako skládačka rozdělena na tři části - horní je věnována snídaním, svačinám, moučníkům a různým příležitostným pochutinám, prostřední obědům a spodní večeřím. Jednoduchým otáčením si tak sestavíte celodenní jídelníček přesně podle své chuti, složený z nízkoenergetických jídel s propočtenou energetickou hodnotu a optimálním poměrem živin.

Je to skvělé řešení - nic nemusíte vymýšlet ani počítat, zkrátka si jen vyberete jídlo, na které máte chuť, a uvaříte. Kniha obsahuje tolik receptů, aby se kombinace snídaně, oběda a večeře nemusela ani jednou zopakovat během příštích 240 let. Přidáte-li navíc jednu svačinu denně, vytvoříte 2,5 milionu různých kombinací jídelníčku na celý den. S malou úpravou jsou recepty vhodné nejen pro hubnoucí, ale i pro ty, kdo už zhubli a svou váhu si chtějí udržet. Autorky myslely i na maminky, které potřebují uvařit nejen pro sebe, ale i pro zbytek rodiny, která hubnout nepotřebuje. U receptů najdete tip pro úpravu, díky níž bude jídlo vhodné o pro ně.

Vlastní receptové části předchází teoretický úvod, v němž najdete zásadní informace o hubnutí a správné výživě, díky nimž si dokážete samí připravit každodenní jídelníček, který je v souladu s výživovými doporučeními pro hubnutí i udržení váhy.

hubneme

HUBNEME S ROZUMEM TVOŘIVĚ
Variabilní jídelníček pro hubnutí a udržení váhy
Iva Málková - Jaroslava Štochlová

Kroužková vazba v pevných deskách, celobarevná, 165 x 280 mm, 200 stran
Běžná cena 499 Kč, cena v e-shopu na www.smartpress.cz 449 Kč

Pokračování edice Hubneme s rozumem a bestselleru Hubneme s rozumem v praxi opět přináší recepty na nízkoenergetická jídla s propočtenou energetickou hodnotu a optimálním poměrem živin. Tentokrát v netradiční, „interaktivní“ podobě.
Kniha je rozdělena na tři části, které je možné díky rozstřižení a kroužkové vazbě samostatně otáčet. Vrchní třetina knihy je věnována snídaním, svačinám a moučníkům, prostřední obědům a spodní večeřím. Listováním a otáčením si tak každý může vytvořit vlastní jídelníček na celý den - kniha obsahuje tolik receptů, aby se kombinace snídaně, oběda a večeře nemusela ani jednou zopakovat během příštích 240 let. Přidáte-li navíc jednu svačinu denně, vytvoříte 2,5 milionu různých kombinací jídelníčku na celý den.
Čtenář nemusí nic počítat, pouze si sám vybere to, co mu chutná. Kniha obsahuje chutné a nutričně vhodné recepty nejen pro ty, kdo chtějí zhubnout, ale i pro ty, kdo si své váhové úbytky chtějí udržet
(i tím je kniha na českém trhu výjimečná).
Velká výhoda je, že není nutné vařit zvlášť pro sebe a pro rodinu. Pro nehubnoucí členy rodiny jídlo jednoduše upravíte podle tipu u receptu.
Vlastní receptové části předchází teoretický úvod, v němž čtenář najde instrukce pro práci s knihou, a zásadní informace pro poučenou přípravu každodenního jídelníčku, který je v souladu s výživovými doporučeními pro hubnutí i udržení váhy.
Všechny recepty obědů a večeří jsou doplněny fotografií.

Více se dozvíte na stránkách www.smartpress.cz

   
28.01.2011 - Hubněte - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] daddyska [*]

  bonda — #5 asi tak Sml22

  superkarma: 0 29.01.2011, 19:03:32
 2. avatar
  [5] bonda [*]

  Teorii mám v malíčku, žádnou knížku nepotřebujuSml15

  1. na komentář reaguje daddyska — #6
  superkarma: 0 29.01.2011, 01:10:57
 3. avatar
  [4] Introvertka [*]

  na knížky kašlu, jakmile bude trochu hezky, nasadím čelenku a vyběhnu a zastavím se až u studánky

  superkarma: 0 28.01.2011, 16:15:43
 4. [3] Jenka2 [*]

  jija — #2 Máš pravdu. Takovou knihu můžu z fleku nadiktovat taky. Ale dietu držím tu známou "odpondělkovou". Už asi 30 kilo Sml79

  superkarma: 0 28.01.2011, 12:56:53
 5. [2] jija [*]

  Teorii zvládám bravurně i bez knih, horší je to s realizací...

  1. na komentář reaguje Jenka2 — #3
  superkarma: 0 28.01.2011, 09:41:26
 6. [1] lidicka [*]

  Drahé! A to o čem  se tam dočtu,   to  znám i bez knihy.Sml22

  superkarma: 0 28.01.2011, 06:59:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme