Údaje z loňského roku jsou alarmující! Nadváhou trpí 52 % dospělé populace ČR a z toho 17 %  je obézních! Přitom viditelnou celulitidou trpí až 80-95 % žen! Nastal proto čas vyrazit do boje!

 

Co je příčinou?
V první řadě konzumace potravin s nadměrným obsahem tuků a cukrů a nepravidelné stravovací návyky. Dále pak nedostatek pohybu, ale také genetické a psychologické faktory. Nesmíme ale zapomínat ani na špatné životní prostředí…

 

 

Silná vůle nestačí!

Každý ví, že dieta není jen o silné vůli. Jsou dny, kdy si můžete odpírat, kolik chcete, ale nezhubnete ani gram. Právě proto, že fungování našeho organismu je nesmírně složitý proces, nemůžeme spoléhat na chemií přeplněné přípravky potlačující chuť.

 

Řešení je v přírodě!

Naštěstí existují přírodní produkty, které vám pomohou snížit tělesnou hmotnost a vytvarovat postavu: ovšem pouze za předpokladu, že budou kombinovány se zdravým životním stylem. Pokud má být účinnost co možná nejvyšší, není nic lepšího než kombinovat aktivní rostlinné látky působící na redukcí nadváhy s bylinami s detoxikačním účinkem.

 

 

Pomoc najdeme v rostlinách, které máme všude kolem nás, a které můžeme konzumovat bez obav. Dobrá redukční kúra kombinuje rostliny s cíleným účinkem na:

- zpomalení metabolismu cukrů

- zabránění ukládání cukru ve formě tuku

- aktivace spalování již uloženého přebytečného tuku

 

Rostliny, které pomáhají tvarovat postavu

Některé rostliny oplývají aktivními přísadami s detoxikačními vlastnostmi. Jiné se zaměřují specifičtěji na postupné shazování nadbytečných kilogramů. Úspěch redukční detoxikační kúry je tedy zajištěn kombinací účinků různých aktivních přísad.

 

Zelená káva
Zelená (tj. nepražená) káva obsahuje aktivní zeštíhlující látku CGA, neboli kyselinu chlorogenovou. Tato kyselina zpomaluje vstřebávání cukrů, zabraňuje jejich ukládání ve formě tuku a tím pomáhá zbavovat se nežádoucích kilogramů. Navíc aktivuje odbourávání a spalování tuku již usazeného v tukových buňkách (adipocytech). Blahodárné účinky této rostliny, která je také bohatá na antioxidanty, byly klinicky prokázány. Neobsahuje přitom kofein, takže nedráždí organismus!

 

Tužebník jilmový

Tato rostlina má velmi zajímavé diuretické vlastnosti. Pročišťuje organismus a podporuje eliminaci toxinů z těla. Navíc zabraňuje zadržování vody v těle.

 

Červená réva

Blahodárné účinky listů červené révy na krevní oběh jsou velmi dobře známé. Třísloviny (Taniny) obsažené v listech jsou bohaté na vitamin P, který posiluje žilní stěny. Díky účinkům těchto látek posilujících žilní stěny pomáhá červená réva v boji proti celulitidě.

 

Účinky těchto tří rostlin se vzájemně doplňují. Aktivní zeštíhlující látka CGA ze zelené kávy působí proti nadbytečným kilogramům, zatímco tužebník pomáhá při očistě organismu a červené víno v boji proti celulitidě.

 

Přirozené hubnutí a boj proti celulitidě

Pro účinný boj s ochablými svaly a nadváhou doporučujeme kombinovat redukční detoxikační kúru se zdravou, vyváženou dietou a pravidelným cvičením. Revolučním řešením je Logem MethodDraine SLIM. Metoda přirozené redukční detoxikace vyvinutá laboratořemi Ortis (Laboratoires Ortis) je vědecky podložená a velmi úspěšná na celém světě.

 

Jak funguje MethodDraine SLIM?

1. Reguluje metabolismus cukrů, zpomaluje jejich vstřebávání.

2. Zabraňuje ukládání cukrů ve formě tuku.

3. Spaluje již dříve uložené tuky.

 

Jaké jsou aktivní látky obsažené v MethodDraine SLIM?

Produkt obsahuje výtažky ze tří rostlin, které mají detoxikační účinky a podporují redukci hmotnosti: aktivní zeštíhlující látka CGATM, nebo-li kyselina chlorogenová, výtažek ze zelené kávy, červené víno a tužebník jilmový. Je-li přípravek užíván ve správných dávkách, podporují tyto tři rostliny jak úbytek nadbytečných kilogramů a vyplavování škodlivých látek z organismu, tak mají pozitivní vliv na redukci celulitidy. MethodDraine SLIM obsahuje také koncentrovanou jablečnou šťávu, která má laxativní a diuretické účinky, a dále pak koncentrovanou višňovou šťávu, která dodává výrobku příjemnou chuť.

 

S MethodDraine SLIM budete hubnout zdravě a přirozeně!

Reklama