ECCO®  City Rio je exotická obuv pro ženy, které chtějí zdůraznit svou ženskost závanem latinskoamerické smyslnosti.

Společnost ECCO®  s potěšením představuje sandály ECCO® City Rio, jejichž vzhled inspiroval prudce elegantní styl Rio de Janeira. Tyto oduševnělé sandály s klínovým podpatkem vhodné pro všechny příležitosti vyzařují tropický styl. Energické a živé Rio de Janeiro je nejžhavější světovou módní metropolí a sandálky ECCO®  City Rio představuje ten nejlepší způsob, jak se dostat na stylovou party – s troufalým latinskomarickým švihem a pohodlím od ECCO® .

Klínový podpatek sandálů ECCO®  City Rio vyzdvihuje a podtrhuje ženskost nositelek a jemně květovaná otevřená špička a pásek kolem kotníku s přezkou jim dodávají jihoamerickou eleganci. Výsledkem je model s tolika ambicemi, temperamentem a ženskou statečností, jakou oplývají ženy, které jej nosí.

Svršky jsou buď z usně anebo semiše s podšívkou z jemné usně, takže obuv snadno dýchá i v nejvíce rozpálených dnech. Mezipodešev je vyrobena z PU, nejlepšího materiálu na světě pro pohlcování otřesů. Díky odolné podešvi z jemného latexu má obuv jedinečnou přilnavost k povrchu.

ECCO®  City Rio je k dispozici ve dvou svěžích, energických barvách – jablíčkově zelené a terakoty. Sandálky ECCO®  City Rio se prodávají ve velikostech 37 – 41 a jejich doporučená maloobchodní cena je 2 590 Kč.


Obuv ECCO® zakoupíte ve značkových prodejnách ECCO® - Na Příkopě 7, Praha 1; Rybná 4, Praha 1; Prodejní galerie Palác Flóra, Praha 3; Nákupní centrum Metropole Zličín, Praha 5; Centrum Chodov, Praha 4.

Více informací o společnosti ECCO® a její kompletní nabídce obuvi a doplňků získáte na internetové adrese www.ecco.com.

 

 

Reklama