Půvabná herečka Linda Rybová a sympatický Tomáš Krejčíř se stávají tvářemi značky Baťa pro módní sezonu podzim a zima 06. Představujeme vám kolekci, která je ve znamení jednoduchosti, střídmosti a elegance. Zároveň je plná černých a zlatých odstínů, zakulacených siluet a nápadných detailů. Kompletní kolekci obuvi najdete v našich prodejnách a také na našich stránkách www.bata.cz, kde máte možnost ji zakoupit on-line.

Příběh letošního podzimu

Černá a  hnědá barva jsou hlavním motivem letošního podzimu. Objevíte v něm kontrasty zlaté s černou, kovové detaily i rafinovaný styl. Měděné a starozlaté odstíny podtrhují ženskost a  půvab.  Přichází sebevědomá a emancipovaná móda nových tvarů a siluet. Lodičky, klíny, zakulacené i karé špice, nařasené kozačky se stíranými i metalickými efekty i shrnováním. Podzimní zdobnost naleznete v nové kolekci bižuterie, v kovových řetízcích, stříbrných či měděných nýtcích, mašličkách či řasení. Do hry výrazně vstupuje zlatá, starozlatá a další barvy… Umění užívat si každého dne. I o tom je letošní podzim.

Svou odezvu nachází v trendech značky Baťa i móda plochých balerín a mokasínek. Nízké boty jsou maximálně pohodlné, ale zároveň i vysoce ženské. Kůže je obohacena barevnými detaily a zajímavými efekty. Mokasíny s korálky, baleríny s páskem i placaté botky s kontrastními vzory.

Pro muže

Dresová móda  nabízí kvalitní kůži i pohodlí. Novinkou jsou protáhlé tvary, prošívání a zejména zajímavé úpravy kůže, zejména mačkaná useň a stírání. Také casual prochází proměnami. Obuv pro volný čas přináší zajímavé sportovní prvky a detaily jako je mačkání či barevné přechody.  Stírají se rozdíly mezi elegantní a sportovní módou, k obleku jsou vhodné také boty se sportovními prvky.

Baťa tip pro muže: Vyzkoušejte obuv se značením Climatec. Tato nová technologie dokonale odvádí vlhkot, speciální pěna uvnitř vložky má výjimečné absorpční schopnosti a udržuje tak nohy v obuvi suché. Climatec je dokonalá klimatizace vašich nohou.

Kompletní kolekci obuvi najdete v našich prodejnách a také na našich stránkách www.bata.cz, kde máte možnost ji i zakoupit on-line.


V podzimním katalogu trendů Baťa na www.bata.cz najdete nejen spoustu zajímavých novinek, ale také správnou odpověď na soutěžní otázku. A věřte, že nová kolekce i ceny pro výherce soutěže stojí za to! Společnost Baťa pro vás připravila 2 poukázky na nákup zboží v hodnotě 1 000 Kč a pro hlavní výherkyni poukázku v hodnotě 2 000 Kč.

Reklama