Někdo jezdí za romantickou krátkou láskou do mořských letovisek - někomu ji přihraje osud přímo v práci. Ať takový vztah probíhá, kde chce, dlouhé trvání obvykle nemá…

Kadeřnice Sandra ráno před směnou s hrnečkem kávy v ruce znuděně pozorovala oknem salonu krásy plácek přímo pod oknem. Začali se tam hemžit zahradníci. Že by park? Aspoň to tu bude trošku vypadat, pomyslela si - přijdou nové zákaznice.... a to za trochu hluku stojí!

Náhle zpozorněla: Dorazil malý žlutý bagr a z kabinky vystoupil vysoký černovlasý mladý muž. To je ale vyvedený chlap! Toho by tedy stálo za to sbalit!

Sandra žije 6 let s přítelem a v poslední době jejich vztah nikam nemíří, spíš jde „do kopru“, a dokonce má pocit, že přítel má bokovku. Tak proč si vlastně nezkusit trošku nezávazně užít?

bagristaVytáhla z kabelky krabičku cigaret a vyšla ven. Věděla, že bez povšimnutí nezůstane, v poslední době změnila účes a chlapi se na ni přímo lepili, nestačila je ani odhánět.

Ovšem tenhle byl fakt výstavní kousek! Takový se jen tak nevidí, a už vůbec ne mezi dělníky u bagru. Sex-appeal z něj sršel do všech stran! „Ten sem snad zabloudil ze soutěže „Muž roku“,“ napadlo ji.

Tomáš zabouchl dveře svého stroje a spokojeně se rozhlédl po plácku: „Tady to bude v pohodě,“ uvažoval, {žádný provoz. Ale - kdopak se to sem blíží….? Mladá holka v černé kadeřnické zástěrce… zřejmě tady z toho podniku naproti. Sakra, to JE ale kočka - ta by stála za hřích!“

Byl zvyklý, že ho ženské balily neustále a všude. Byl si také vědom svého atraktivního vzhledu i charisma. Ženy se mu líbily odjakživa, a tak svého šarmu využíval, kudy chodil. Však se mu do 30 let podařilo stihnout zplodit syna, ukončit jedno manželství a do druhého se s přítelkyní pomalu řítil, má s ní totiž holčičku.

Sandra a Tomáš se přitahovali mocnou silou hned od prvního okamžiku.

Nešlo odolat. Už na druhý den si dali rande v salonu brzy ráno, ještě před příchodem ostatních na obě pracoviště. A nezůstalo jenom u platoniky. Takové lehátko v místnosti kosmetičky se přímo nabízelo….

Sex to byl úžasný hned napoprvé… a pokračoval skoro každé ráno či večer po směnách. Oba se stali závislí. Příchuť zakázaného ovoce a obavy, že je objeví nějaká kolegyně, nebo snad rovnou majitelka salonu, je burcovalo víc a víc.

Sandra se zamilovala.

Moc! Poznala to každá její zákaznice a poznal to doma i žárlivý přítel. Začal dvojici sledovat a začalo docházet ke scénám jak z filmové komedie. Běhal po kadeřnictví s nožem v ruce a řval, že bagristu zabije, najímal si soukromé detektivy, podplácel, koho mohl, kvůli svědectví a hrozil, že všechno „práskne“ bagristově přítelkyni.

Léto ale skončilo.

Zahradníci balí. Parčík se pyšní zbrusu novým kabátkem a bagrista se samozřejmě chystá se svou partou na další kšeft. Možná se tam poohlédne po dalším úlovku, těžko soudit. Ale je to ten typ legendárního „námořníka, v každém přístavu jiné děvče“.

A jak to vidí Sandra?

„Léto s ním bylo nádherné a nikdy na to nezapomenu, bagrista mi dal hodně a jsem a budu mu vděčná!!! Odjeli poslední týden v září, a když jsem se ho ptala, jestli se budeme vídat, tak mi řekl, že nemám dělat závěry. Ještě za mnou přijel v pátek ráno do kadeřnictví... krásně jsme si to užili i se stříháním :-D… Akorát ten můj cvok nás ráno opět sledoval, házel kamínky do okna a pak utekl jako zbabělec.

Bagrista odjel a později volal, jestli jsem v pořádku, že by se vrátil a dal by cvokovi už přes pusu. Cvok se naštěstí už neobjevil. Ted' to vypadá tak, že ani sama nevím... už nejsme tak často v kontaktu, já ho uhánět nechci, a ani nebudu. Občas si napíšeme nebo zavoláme.

Na stříhání byl u mě zrovna včera, v salonu jsme si to parádně užili. Zjistila jsem, že je ve znamení Ryb, což na něj sedí. Je tichý, tajemný, moc nemluví a je docela náladový. I já jsem Ryba, ale trošku jiná, spíš vůdčí typ.

Nechám tomu volný průběh a uvidím. Nebudu tlačit, protože vím, že bych ho tím určitě ztratila. Taky si myslím, že se zase ozve. Ale nechci být jenom holka na telefon, co bude čekat, až si na mě vzpomene!

Jen jsem se do něho strašně zamilovala a trápím se. Proto bych mu odpustila všechno, jen kdyby se vrátil… Jeho kolega mi ale napsal sms, že bagrista má v jiné městské čtvrti další ženskou. Byl to pro mě šok, ale mám tomu vůbec věřit? Nežárlí kolega na svého úspěšnějšího kamaráda?“

A tak se žhavé léto s bagristou pomalu spouští do propadliště dějin… i když, kdo ví? Třeba láska zvítězí nad lží a nenávistí, jako tomu bývá v románech paní Steelové či Pilcherové...

Reklama