Na trapas z mládí si vzpomíná čtenářka Eva. Podle mého to byl trapas na svém místě a rozhodně účinný. Když se vám chce spát a jiný haleká na celé kolo, musíte ho přece taktně upozornit, že by měl brát ohled, ne?

Dobrý den, tak dnešní téma mě opravdu rozesmálo, vzpoměla jsem si totiž na léta, kdy jsem byla v pubertě a trapas byl pro mě na denním pořádku :)

Ale na jeden trapas, co se mi tehdy stal, vzpomínám dodnes.

Byli jsme s kamarádkou na jedné křesťanské mládežnické akci, která byla na víkend a spalo se v jedné školní tělocvičně. Bylo už pozdě večer, nám se chtělo už spát,  a tak jsme ležely ve spacáku a bavily se o různých věcech. A ostatní seděli uprostřed tělocvičny a zpívali nějaké písně. Skoro jsme se neslyšely, když jsme si vykládaly.

Ani nevím proč, ale z ničeho nic mě napadlo: „znáš tu písničku, kde se zpívá: „zhasněte lampiony?“ A ona na to, že ne. „Tak já ti ji zaspívám“ a spustila jsem nahlas (a docela falešně, jelikož neumím zpívat):

Zhasněte lampióny, lampióny, jááá chci vidět tmu... a v tom jsem se zarazila a uvědomila si, že ti, co uprostřed tělocvičny zpívali, zmlkli a koukali našim směrem...... V tu chvíli by se ve mě krve nedořezal. Kámoška se začala chlámat na celé kolo a já taky, byla jsem červená, až na zadku a chlámala se, až mi slzy tekly :)

No a ani ne za pět minut se všichni rozešli, zhasli a šlo se spát :) Tak aspoň tak to zabralo.
V tu chvíli to bylo pro mě strašné, jelikož nesnáším, když jsem středem pozornosti.

 Přeji krásný slunečný den bez trapasů :)

Eva

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Díky za hezkou příhodu. Možná zmkli konsternovaní vaší „intonací“ a báli se, že se chcete přidat.

Co vy na to, milé ženy-in? Myslíte si, že to byl trapas? Napíšete nám svůj? Tak si pospěšte, příspěvků přišlo opravdu hodně, tak ať stačíme ten váš vydat. Posílejte do 14: 30, pozdější už nestačíme zpracovat. Děkuji za pochopení

Reklama