No jasně, i muži mají své dny! Ale ruku na srdce, ženy, které by ulítávaly na výjimečně hořkém a výjimečně dobrém Fernetu Stock, spočítáte na prstech jedné ruky. A právě pro jemnější jazýčky, kterým hořká klasika neučarovala, zkomponovali ve Stocku Plzeň novou unikátní recepturu na Fernet Stock Z Generation neboli Zetko.

Tenhle nový fernet je úplně jiný! Na rozdíl od tradičního Fernetu Stock není tak hořký. Fernet Stock Z Generation sice staví na zavedených základech svého staršího bratra, ale přináší zcela novou chuťovou dimenzi, kterou vytváří kombinace fernetových bylin se zázvorem a mangem. Tahle neobvyklá kombinace dodává Fernetu Stock Z Generation osvěžující náboj, který oceníte při pohodovém pokecu, ale třeba i na nějaké divočejší akci. Mango dodává Zetku lehce ovocnou, nasládlou jiskru, zázvor, který je v současné době jednoznačně nejvíce trendy příchutí, doplní zážitek o hřejivý dozvuk. Prostě pití, které překvapí a změní zajetou zábavu!

Zetko nejlépe chutná dobře vychlazené nebo na ledu. Ale vynikající je také jako míchaný drink se spritem nebo s colou. Přinášíme několik jednoduchých tipů na drinky, které Vám určitě budou chutnat. Anebo vyzkoušejte něco vlastního, fantazii se meze nekladou!

Zcocan

Fernet Stock Z Generation s colou. Doplňte ledem, plátkem limetky a první doušek vás přenese na slunečnou pláž!

fernet

Zoomer

Něco na povzbuzení. Zetko v kombinaci s energetickým nápojem. A pak vzhůru za zábavou!

fernet

Zípper

Fernet Stock Z Generation + sprite. K tomu led a limetka. A pohoda!

fernet

Zázvora

Zázvor je fakt in! Pokud umocníte chuť Fernetu Stock Z Generation ještě zázvorovým tonicem, uvidíte proč!

fernet

Zeton

Fernet a tonic jsou nejlepší kamarádi. Tahle kombinace je vynikající i s novým Zetkem!

fernet

Více najdete na www.fernetzetko.cz

Reklama