Bulvár

Zeť Mileny Dvorské Parsifal: „Nejsem sektář!“

J.D.Dvorský

Seznamte se s Parsifalem Imanuelem, mesiášem. Seznamte se s Janem Dietrichem Dvorským, spisovatelem a písničkářem, zetěm zesnulé herečky Mileny Dvorské. Já sám jsem se s ním seznámil pomocí sociální sítě Facebook (kde je přihlášen jako Parsifal Dvorský) a vedl s ním zajímavý rozhovor.

Chcete vědět, jak se dívá na události kolem sekty Imanuelitů, jaká byla podle něj Milena Dvorská babička a matka? Zajímá vás J. D. Dvorský jako osoba? Takto odpověděl mé otázky...


Odloučení a útěk z vlastní země, to musí být hodně těžké...
Odloučení od Čechů mi nevadilo. Nespravedlivě mě stíhali... bál jsem se o sebe a svou rodinu... útěk byl vlastně radost. Nejsem sentimentální, po vlasti se mi stýskalo jen tu a tam. Nejvíce po loukách, lesních jahodách a smrčinami porostlých kopcích. To totiž v Holandsku, kde jsme hlavně byli, snad ani neexistuje. Ale nestěžuju si, život na Západě byl pěkný, mnohému nás naučil, v mnohém nám otevřel oči. Jasně už víme, že Čechy nejsou žádný pupek světa, jak si kdejaký Čech rád myslí. A že Češi zdaleka nepatří mezi nejhodnější a nejkulturnější lidi na světě...

Jste Pražák, na jaké místo v Praze nejraději vzpomínáte?
S Prahou jsem byl srostlý. Je to město mnoha tváří, myslím, že jsem za ta léta poznal spoustu z nich. Bavila mě jak reprezentativní místa, tak i obyčejná či dokonce zdevastovaná místa, jako třeba Košíře a tak. Záleží na vašem niterném rozpoložení a na tom, koho máte v té které části města rád či naopak. Člověk si může zamilovat slum a nesnášet palác (nebo spíš naopak). Nevím, jak u vás, ale u mě se vždy všecko motá kolem člověka, kolem lidí. Jako u fotek: Moc si nepotrpím na fotky přírody a podobně, na nichž chybí konkrétní osoba.
Ještě bych rád čtenáře tohoto rozhovoru upozornil, že mám rád humor a nadsázku... a že skoro za každou větou bych klidně vysadil smajlíka! :-)

Bylo těžké usadit se v docela cizí zemi plné cizích lidí? Co bylo nejtěžší?
Na cizině je hloupé to, že je plná cizinců a přišedšímu člověku je všechno víceméně cizí. Ale Vlámové jsou (až na výjimky, které jsme taky žel poznali) srdeční a ochotní lidé, kteří svým bližním rádi pomůžou... anebo jim aspoň neházejí klacky pod nohy. Nejtěžší bylo zorientovat se ve vlámštině.

Kde se cítíte doma?
Odpovím romanticky, ale pravdivě: Doma se cítím tam, kde je moje rodina. A realistický dodatek: Musí to mít střechu, trochu soukromí a v zimě možnost zatopit. Jsem zimomřivý.

Vy máte 8 dětí. Jak se s tak početnou rodinou ve své nové zemi uživíte?
Ať žiju, kde žiju (nyní už bydlíme v sedmé zemi), živím se tím samým: svou literaturou a hudbou. Někdy je to tak tak... fámy o mém velkém (nota bene nakradeném) bohatství jsou škodolibé výmysly. Ale jde to. Nakonec vždycky nějak jo.

Dvorští

Vždycky jste chtěl mít tolik dětí?
O počtu dětí jsem v úplném mládí neuvažoval. Potom jsem začal žít se svou ženou, která odjakživa toužila po devíti dětech, a přijal jsem to bez přemýšlení za samozřejmost. My si myslíme, že je-li mezi dvěma partnery opravdová láska, chtějí mít spolu děti - dokud a pokud to jde. Samozřejmě ne tlačit na pilu, aby to ženu fyzicky nezničilo a muže nezruinovalo... ale prostě - mít děti. Navíc my máme děti krásné a inteligentní, tak proč jich nepřivést na svět co nejvíc?!?
Názor na antikoncepci? Kromě těch hormonálních jasně! Fuj, vůbec neuznávám tolstojovské teorie, že styk musí být jen za účelem plození. To je naprosto nepřirozené, zcestné, škodlivé a komické. A smutné!

Tak když jsme zabrousili k tomu sexu a lásce mezi mužem a ženou, co si myslíte o nevěře - toleroval byste ji?
V opravdové lásce je nevěra bezpředmětná. Je to protimluv. A když není láska? Pak je všecko celkem fuk...
Čím déle jsem se svou ženou, tím více mě baví! V mládí, když jsem byl všelijaký, jsem ani netušil, že to tak může být... existovat... fungovat. Dokonce je člověku představa fyzického kontaktu s jinou, novou osobou nepříjemná, až odporná.

Dobře, ale já se ptám na toleranci k nevěře...
Kdybych nevěru své ženy nějak zavinil já, pak bych zaplakal, zazuřil si, ale musel bych jí to odpustit - pokud bych s ní hodlal žít dál. Jistě však nějaké jizvy zůstanou... a snadno se kdykoli otevřou... Ale naštěstí se svou ženou vůbec nemusíme tyhle věci řešit. Je to obrovská úleva. Můžete se plněji soustředit na život...
Většina lidí vlastně až do stáří řeší nějaké postupertální pudovo-citové brejkdensy... to jim fakt nezávidím. Ale každý to má sám ve svých rukou! Nejdůležitější pro lásku, dlouhodobý vztah je nebýt slaboch a ješita. Pak je to všecko super!

Lucie Dvorská

Chápu to tak, že váš vztah s manželkou je asi moc krásný, jaký ale máte vztah k ženám obecně? Jste zastánce rovnoprávnosti, nebo jste muž ze „staré“ školy?
Páni, to je složitá otázka! Obecně mám k ženám vztah odjakživa kladný. Ovšem je spousta žen, které svého určitého vůdcovského daru umí pěkně zneužívat, zejména ke strhávání k naprosté materiálnosti, hysterické pocitovosti a tak dále... a to je potom zlé. Takovým ženám je lepší se vyhýbat.
Rovnoprávnost... Myslíte před Bohem, před zákonem, anebo před snahou pomužštěných ženštin?
Starou školu máte na mysli komunistickou, protektorátní, prvorepublikovou, rakousko-uherskou, či jakou? Obecně si moc na školy nepotrpím... baví mě posuzovat člověka kus od kusu - bez ohledu na pohlaví, rasu, národnost, příslušnost a vůbec. Myslím, že v dnešním Babylonu, kdy pacifista může být agresivnější než voják, kdy zločinec může být hodnější než učitel, je to nejlepší!

Starou školou jsem myslel role: Muž-živitel, žena-pečovatelka...
Jé, to máte říct hned! Jsem příznivec té úplně nejstarší školy - matriarchální. Žena je osa, kolem které se všecko točí. Muž se snaží, aby to co nejméně drhlo a skřípalo. Kdo živí a kdo pečuje, to záleží na okolnostech a individualitách...

Pojďme na jiné téma - čím jste chtěl být jako kluk?
Odjakživa spisovatel! Můj děda psal, táta psal (Ladislav Dvorský, za komoušů zakázaný spisovatel pro děti). Nic lepšího jsem neznal!
Asi v pětatřiceti, v Holandsku jsem poznal Ducháčka a jeho Garáž. Zatoužil jsem stát se i muzikantem. Od dětství jsem hrál na cello, od puberty na kytaru, miloval jsem Hutku a později Schmitzera, tož stal jsem se písničkářem. A jelikož mám rád rock, stal jsem se jakými soft-rockovým písničkářem.

Kdo vás nejvíc hudebně ovlivňuje a jak moc tvrdá muzika je ještě pro vás?
Jsem rocker i měkkouš. Znáte to: člověk v sobě cítí všecky barvy duševní palety. Takže rozhodnout se pro jeden směr je nemožné. Jsem prostě „já". Taky proto se jmenuje moje hudební uskupení „Ich".
A tvrdost? Tu posuzuju ne podle hlučnosti a ráznosti, ale podle účinků. Takže někdy je pro mě daleko tvrdší Cat Stevens nežli Type´o ´negative... ale to je samozřejmě individuální. A upřímně řečeno - už nyní neposlouchám skoro nic. Po dělání vlastní hudby si člověk ze všeho nejradši odpočine tichem. Tu a tam si pustím Iana Gillana.

Klasická otázka a zároveň klasická podpásovka: Kdybyste měl jmenovat jednu nejoblíbenější knihu, která by to byla?
Z vážných knih nejvíce miluju Abd-ru-shinovo dílo Ve světle Pravdy. Z beletrie miluju Haška, Célina, Viona, Ionesca, Hellera, povídky Woodyho Allena, Marka Twaina. Z toho je asi jasné, že mám rád humor. Humor je děsně těžká disciplína a vyžaduje lidi vážné, soustředěné, logické, sebekritické, nesmírně mravné a jaksi shůry osvícené. Proto je opravdového, trvalého humoru tak málo. To, co většina lidí produkuje jako „humor“, je ve skutečnosti sled nestoprocentních srandiček a zmizí to v propadlišti zapomnění.
Nyní čtu doktora Ivana Vyskočila a jsem hodně spokojený.
Jinak čtu málo, po psaní vlastní literatury si člověk ze všeho nejradši odpočine něčím úplně odlišným. Třeba bylinkařením. Tu a tam si taky pročítám svoje knihy a koukám, co ještě v reedicích vylepším.

J.D.Dvorský

Říkáte, že jste muzikantem a spisovatelem, ale veřejnosti jste ponejvíce znám jako vůdce Imanuelitů. Nabízí se mnoho otázek... Jak celou kauzu vnímáte? A jak člověk v sobě objeví Mesiáše?
To všechno kolem Imanuelitů je veliká bžunda. Nikdy nic takového neexistovalo a neexistuje! To si vymyslel známý „sektobijce“ doktor Zdeněk Vojtíšek, dal to na internet a do svých odborných publikací... a ono se to chytlo a rozlezlo na veřejnost.
Nikoho nevedu, žádné lidi kolem sebe nemám.

Rozpoznáváte kvalitu lidí skutečně podle barvy aury? Jakou barvu má vaše aura?
Ty všechny žvásty kolem aury, ukradených majetků, nabádání k sebevraždám a podobně jsou buď úplné výmysly, anebo naprosté překrouceniny reality.
Někteří lidi, kteří se chtěli stát mými nejbližšími přáteli (a nestali), se rozhodli, že se mi pomstí. Spojili se s doktorem Vojtíškem, také s Milenou Dvorskou a podobně, a navykládali jim naprosto příšerné věci. My jsme se nebránili, protože jsme museli být inkognito v cizině. A v té cizině jsme byli ne proto, že bychom někoho okradli a tak, ale protože jsme chtěli učit své děti doma, což se tehdy ještě, v té postbolševické době, vůbec nesmělo! Za to, že své děti sami vzděláváme (a myslím, že dobře a všestranně; však taky všecky mé starší děti nyní - v angličtině! - studují na střední škole a nejstarší dcera se v USA připravuje na universitu) nám přišili paragraf Mravní ohrožování dětí a mládeže! Za to je až několik let kriminálu, plus spousta dalších hrozných perzekucí kolem! Proto jsme byli pryč!
My nejsme vůbec proti vzdělání, naopak, my jsme jen proti současnému systému vzdělávání MALÝCH dětí! To jen abychom si správně rozuměli!

Takže je to všecko, podle vás, blamáž?
Všecko, co se o mně píše a říká ve všech sdělovacích prostředcích, jsou nesmysly. Ale lidi je chtěli slyšet, takže... No, hrůza. Totální morální vražda mé osoby a mé rodiny!!! Totální, na všech frontách! Už navždy jsem pošpiněný nejhnusnějším bahnem.

Obáváte se Policie a co si myslíte o výroku, že jsou Imanuelité jednou z nejnebezpečnějších sekt v Česku?
Policie se neobávám, nemám proč. Po zásahu advokátky Kláry Slámové jsme právně zcela očištění.
Obávám se pouze lidí ovlivněných sdělovacími prostředky. Je to komické: mně se předhazuje, že lidem vymývám mozky (ačkoli nevím, co to znamená a jak se to dělá :-)), ale někdy se mi zdá, že je tomu právě naopak.
Ale to je známá věc: Co komu vyčítáme, to obvykle sami děláme!
Byla poptávka po českém Koreshovi, Óm šinrikjovi, nejlépe říznutém Mansonem, Bin Ládinem a dalšími... tož jsem se hodil. Tím, že jsem se nebránil, mohli ze mě udělat inteligentního, ale manipulativního psychopata, který za pomocí osobního šarmu, psychonátlaku a trochy hypnózy dostane z labilnějších jedinců, co se mu zamane. :-)
Mám doma stovky článků, zcela otevřeně píšících o mně jako o pedofilovi, sexuálním maniakovi, možná vrahovi, výrobci domácích bomb, rozesílateli dopisových bomb, zlodějovi, násilníkovi, obchodníkovi s drogami... Kdyby to nebylo pro mě tragické, bylo by to absolutně srandovní!

Cítíte se jako oběť?
Nedělá mi to moc dobře na nervovou soustavu, psát o těchto věcech. Je to pro mě stále ještě příliš živé a bolestné... Fakt jsme s mojí ženou skoro 20 let hodně psychicky trpěli...
Oběť? Sám poznáte, že vykládat někomu skutečnou pravdu o mně je bezvýchodné. Nikdo ji nechce slyšet. Všichni mě mají zafixovaného jako lumpa, jenž ublížil mnoha lidem včetně Mileny Dvorské.... a vůbec nikdo nepřipustí, že by tomu mohlo být právě naopak.
Nesnáším sekty, nesnáším jakýkoli fanatismus, nesnáším jakékoli manipulování člověka člověkem. Hnusí se mi představa, že bych měl někým manipulovat a zneužívat ho k jakýmkoli účelům. Ctím Boha a vím, že COKOLI špatného se člověku dříve nebo později mnohonásobně vrátí!

Dobře, když tvrdíte, že celá sekta a její aktivita je smyšlenka, proč si říkáte Parsifal?
Já si říkám Parsifal, protože jsem Parsifal Imanuel. Blamáž je v tom, co je mi přisuzováno nekalého.
Co to znamená, to mé jméno... co to všecko obnáší... na to nechť si každý, kdo má o to opravdu zájem, přijde sám.

Pokud je celá věc o sektě Imanuelitů jen vykonstruovaná, jak byste třeba vysvětlil, tuto výpověď pana Petra Konečného: „Naše rodina prodala dům a přes milion a půl korun jsme dali panu Dvorskému. Zcela jsme mu propadli. Věřili jsme, že i za naše peníze bude vybudována Tisíciletá říše, že i my jednou budeme těmi 'vyvolenými', které tam mesiáš odvede s sebou.“ A pokračuje: „Doporučil nám, abychom odložili těla, jedině tak máme šanci zachránit si své duše. Stejně jako ostatní odpadlíci jsem se psychicky zdeptán toulal po lesích a toužil jsem spáchat sebevraždu. Možná mě zachránil jen fakt, že v sektě zůstal můj syn i dcera... Musel jsem se vzpamatovat, abych jim uměl pomoci, až budou také vyhozeni.“
K výrokům pana Konečného se vyjadřuju už léta a už mě to vůbec nebaví... Kdybyste toho pána sám poznal osobně, pochopil byste, jaký je. Všecko, co píše, jsou buď úplné výmysly, anebo zcela překroucená realita - samozřejmě vždy v můj maximální neprospěch. Chtěl být můj nejbližší kamarád, nestal se jím, tak se mi mstí.
S penězi to bylo všecko úplně jinak... I ty částky jsou úžasně přemrštěné. Ale to lidi milují: napřed se psalo, že jsme dostali pár set tisíc, poté milion... pak pět milionů... a nakonec se to ustálilo na povídačce o mnoha milionech! Jó, kéž by! :-)
O odložení těl, nebo o čemkoli jiném v tomto smyslu jsem v životě neřekl ani ň.
Drastické diety, potraty, drogy a další a další... blablabla...

Jak konkrétně postoupila kauza po zásahu právničky Slámové? Policie už vás tedy nestíhá, Interpol nehledá?
Po zásahu doktorky Slámové už nejsme stíhaní. Policie po nás patnáct let tvrdě šla. A nemyslete si, že by nás nechala být, kdyby bylo něco v nepořádku! Policie zas tak hloupá a zkorumpovaná není! Dopadnout Parsifala by byla bývala velmi prestižní záležitost! :-)

A nakonec se ještě zeptám na Milenu Dvorskou - takhle to trochu vypadá, že jste byli odtrženi spíš systémem, jak to tak popisujete. Že byla Milena Dvorská ovlivněna smyšlenkami a bláboly. Jak to tedy bylo? Skutečně jste se před ní skrývali záměrně?
Milena nebyla hodná žena, matka ani babička. Moje žena Lucie se s ní odmítala stýkat ještě dávno předtím, než začala žít se mnou, i než začala žít „jinak“. Ze své pozice se Milena neustále starala, aby se proti nám něco dělo: aby vznikaly televizní reportáže, aby se psaly články i knihy, aby nás nesnášeli na Hradě... Jejím cílem bylo nás zničit a sebe - přiznejme si to - zviditelnit v době, kdy už se o ní skoro nemluvilo... Normálně jsme se jí báli a vyhýbali se jí. Nedala si však pokoj, pořád ji to pudilo nám ubližovat. Její občasné „laskavé“ či „smířlivé“ projevy byly jen účelové herecké etudy před žurnalisty. Ale nebudu o ní více mluvit, to zcela stačí. Stejně všichni vždycky věřili víc jí, populární herečce, než nám, „sekťáckým pošukům“...

Ukázka hudební tvorby Jana Dietricha Dvorského. Klip vyrobila jeho dcera Medea.

Fotografie: www.imanuel.eu


Protože chceme být nestranní, rozhodli jsme se, že dáme na našich stránkách prostor také doktoru Zdeňku Vojtíškovi, aby se k celé věci vyjádřil. Tento článek pro vás chystáme.

   
10.06.2010 - Rozhovory - autor: Jakub D. Kočí

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [89] urbana [*]

  Nevím, jestli tohle někdo bude číst, protože se připojuji opravdu pozdě. Ale i přesto píšu. Vaří se mi krev v těle, když čtu takovéhle články, kde pan Dvorský s úsměvem vykládá, že žádnou sektu neměl atd.

  Jelikož je sekta něco špatného, tak to o sobě žádný sektář tvrdit nebude.

  Mám osobní zkušenost s touto jeho sektou. Vím, že mu lidi dávali své majetky (rodina Konečných i dům) jen proto, že věřili, že je mesiáš. Mesiáš, za kterého se sám prohlašoval ve své knize Syn Člověk. Lidé vyhození z jeho sekty chtěli páchat sebevraždy. Neudělali to jen proto, že to bylo v jeho věrouce zakázáno.

  Dnes Dvorský snad každou větou popírá to, co dřív hlásal a nutil dělat své ovce.

  Myslím, že je opravdu blázen, který už neví, co mluví. Jinak bych si musela myslet, že je tak nepochopitelně zlý, že si to nedokážu představit.

  Co se týče výchovy dětí, taky si myslím, že kolikrát může být pro děti lepší, když se učí doma. Tento článek je ale pro mě o něčem jiném. O člověku, který už nechápe rozdíl mezi pravdou a lží. Jedině snad podle toho, jak se mu hodí.

  Děkuji.

  superkarma: 0 30.11.2011, 17:51:47
 2. [88] Milanka [*]

  Rozhovor s Julii Dvorskou

  http://img534.imageshack.us/img534/4462/img002oy.jpg

  http://img149.imageshack.us/img149/2397/img001zm.jpg

  superkarma: 0 15.06.2010, 20:35:54
 3. avatar
  [87] kareta [*]

  libuno — #86 hm, pro mne je směrodatné, že úspěšně vychoval dost dětí a stará se na rozdíl od tchyně o vlastní děti! Jeho image mi je celkem fuk a jeho žena je mu oddaná a evidentně spokojená. Sml80

  superkarma: 0 14.06.2010, 23:01:55
 4. [86] libuno [*]

  Než si člověk udělá úsudek o druhém, nechť vyslyší druhou stranu. Naše média nikdy spravedlivá nebyla, vždy je k někomu nakloněna. Těžko říci. Ale pokud mám hodnotit foto, nemám z toho pána dobrý, milý, zpřízněný, ani jinak pozitivní pocit. Vyzařuje z něj pocit, snad schválně, hrůza, děs, násilí, podmanění. Opravdu, nic pozitivního. Neznám ho, ani bych znát nechtěla. Ale neodsuzuji ho. Má svůj názor, jistě jiný, ale je jeho. To je jen ta demokracie. Své místo na Slunci má, nechť mu je přáno.

  1. na komentář reaguje kareta — #87
  superkarma: 0 14.06.2010, 22:58:41
 5. [85] xenie [*]

  jeho hudebni produkce je tak na urovni Kabatu, a to je, k memu udivu, nejoblibenejsi skupina v CR, takze ma chlapec velkou sanci  Sml57

  superkarma: 0 13.06.2010, 17:02:17
 6. avatar
  [84] Alka1 [*]

  peetrax — #83 V každé rodině je něco, ale tak jak to Mileně Dvorské vrátila její dcera Lucie, vlastně Panna z Ostrova Labutího zpěvu, tak na to může být opravdu "PYŠNÁ". Sml15 

  superkarma: 0 10.06.2010, 20:38:54
 7. avatar
  [83] peetrax [*]

  Pyj v jasném světle mě dostal. Sml52 Sml52

  Těžko soudit, jaké byly rodinné vztahy dcery a matky, to už se nikdo objektivně nedozví.

  1. na komentář reaguje Alka1 — #84
  superkarma: 0 10.06.2010, 20:27:53
 8. avatar
  [82] modro_očka [*]

  Stokrát opakovaná lež se stává pravdou...

  superkarma: 0 10.06.2010, 19:43:36
 9. avatar
  [81] Alka1 [*]

  Nestačím se divit, jak mu tady mnozí ty kecy věří. Ale u nás je možné všechno, po čase se z viníků stávají oběti a z vrahů hrdinové. Je to magor a manipulátor, stačí si pozorně přečíst některou jeho odpověď a i nestranný člověk si o něm musí udělat svůj názor. Sml24

  http://vitasek.blog.idnes.cz/c/116832/Parsifal-Imanuel-a-Panna-z-Ostrova-labutiho-zpevu.html

  superkarma: 0 10.06.2010, 18:20:37
 10. avatar
  [80] monkee [*]

  secret — #52 To o zapomenutým dárku jsem psala já a taky jsem psala, že jsem odpustila, jen si to neumím vytlouct z hlavy. Takže to byl asi taky ten zásadní problém mezi dcerou a matkou (matka ji dala vychovávat rodičům a později už k sobě nenašly cestu, těžko soudit, z které strany byla ta skleněná stěna vystavěna), zvlášť, když posléze měla matka ještě syna - milovaného a určitě i milujícího.

  V soudech M. Dvorské si nedovolím být tak příkrá jako např. Barbucháč — #53. Možná viděla vymývání dceřina mozku Sml15, co my víme?

  superkarma: 0 10.06.2010, 18:07:53
 11. [79] German [*]

  Mě zaujalo, že se mu někdo mstí za to, že se nemohl stát jeho kamarádem. To mi připadá jak mezi malýma děckama na písku: nechce si se mnou hrát, tak mu naschvál něco provedu!

  superkarma: 0 10.06.2010, 16:09:21
 12. avatar
  [78] OlgaMarie [*]

  Věrulinka — #76 Tanzánie — #75 Wolviecat — #72 Mně stačily ty jeho stránky. O něm se ani nedá tvrdit, že by byl náboženským pomatencem a ty odkazy jsou síla!

  Ovšem dát za jeho CD (sponzorský darSml30) půl megaSml80, tak to tedy může dát jen skutečný pomatenec.

  superkarma: 0 10.06.2010, 15:13:42
 13. avatar
  [77] Věrulinka [*]

  Tanzánie — #75 Sml22

  superkarma: 0 10.06.2010, 14:58:50
 14. avatar
  [76] Věrulinka [*]

  http://vitasek.blog.idnes.cz/c/116832/Parsifal-Imanuel-a-Panna-z-Ostrova-labutiho-zpevu.html

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #78
  superkarma: 0 10.06.2010, 14:52:54
 15. avatar
  [75] Tanzi [*]

  Docela zajímavá reportáž..a je jich tam víc.

  1. na komentář reaguje Věrulinka — #77
  2. na komentář reaguje OlgaMarie — #78
  superkarma: 0 10.06.2010, 14:49:26
 16. [74] jastura [*]

  Wolviecat — #72 sakryš, tak to jsem vadná už asi od 1 roku - to mi nasadili brýleSml30

  superkarma: 0 10.06.2010, 14:40:20
 17. [73] Wolviecat [*]

  Lukáš Čejka — #71 Dobrý, už jsem to vyřešila Sml16

  superkarma: 0 10.06.2010, 14:07:18
 18. [72] Wolviecat [*]

  Tak sem se zašla podívat na stránky pana Dvorského a do oka mi padl "test EQ". Ze zvědavosti jsem si dva přečetla a popravdě řečeno, musela jsem se jít provětrat, abych ze vzeku nepřekousala drát od internetu. Ohledně mých pocitů z tohoto "mesiáše": Je to neskutečný antisemita, který za vším hledá zlé Židy. Naprosto černobíle všechno a všechny dělí na dobré a zlé, přitom tvrdí, že nemáme škatulkovat. Nemá sebemenší představu o genetice, evoluci, biologii... a svoje statistiky (třeba tu, že v ČR je nejvíc rakoviny - jsme 7.) si, dámy prominou, tahá z prdele. Ohání se převtělováním, ale na východní filozofie se dívá zpatra. Každý, třeba jen iluzorní, projev inteligence (např. nošení brýlí) považuje za vadu charakteru. Jediné správné umění je to jeho, a vůdec nejlepší by bylo zradukovat ho na minutová sóla na el. kytaru. Jeho otázky jsou kladeny manipulativně - neustále se ptá víte, ale myslí souhlasíte. A perlička na závěr: Výsledky: Kdo se mnou ve všem souhlasí, toho mám rád! A to neznamená málo! Sorry, ale já se bez jeho lásky obejdu. Jak by řekl filozof Hunt: Je to manipulativní, velkohubej zmetek se zdravým rozumem hovnivála, kterej mluví z cesty víc než schizofrenní bezdomovec v továrně na ředidlo! Ps.: Nechci spekulovat, kde a jak získává pan Dvorský peníze, a popravdě, je mi to docela jedno. Nemůžu ale nezmínit: "Nejlepší způsob, jak přijít k penězům, je založit si vlastní církev." (Ronald Hubbard, zakladatel Scientologie)

  1. na komentář reaguje jastura — #74
  2. na komentář reaguje OlgaMarie — #78
  superkarma: 2 10.06.2010, 14:06:13
 19. avatar
  [71] Lukáš Čejka [*]

  Wolviecat — #69 a jakou chybu to vypsalo?

  1. na komentář reaguje Wolviecat — #73
  superkarma: 0 10.06.2010, 13:50:41
 20. avatar
  [70] enka1 [*]

  Lukáš Čejka — #68 Sml30to bude těch mých 40kg

  superkarma: 0 10.06.2010, 13:50:36
 21. [69] Wolviecat [*]

  Snažila jsem se poslat příspěvek, měl něco přes 1000 znaků, ale nejde mi odeslat... kde dělám chybu?

  1. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #71
  superkarma: 0 10.06.2010, 13:44:56
 22. avatar
  [68] Lukáš Čejka [*]

  enka1 — #67 Eva psala z velke casti, ty jiste patris k te male casti, ktera je ok Sml54

  1. na komentář reaguje enka1 — #70
  superkarma: 0 10.06.2010, 13:36:40
 23. avatar
  [67] enka1 [*]

  Eva_Fl — #65 Tak ti pěkně děkujuSml16Sml24

  1. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #68
  superkarma: 0 10.06.2010, 13:32:24
 24. avatar
  [66] kareta [*]

  Eva_Fl — #65 věčná Maruška...byla moc krásná, ale nechápu, proč jí dceru vychovávali rodiče, zas taková hvězda nebyla, na rozdíl od BohdalkySml80

  superkarma: 0 10.06.2010, 13:30:44
 25. avatar
  [65] Eva_CZ [*]

  Jak jednoduche je uverit mediim a hodit sutr. Tim nechci rict, ze mu verim kazde slovo,nevim.

  Ale kazdej ma pravo na rozhodnuti, jak bude vychovavat sve deti a do jakeho vzdelavaciho ustavu je soupne, nebo ne. Tady je naprosto bezne ucit deti doma a je kazdeho vec, cemu da prednost. A cesky uci jsou z velke casti kravy na entou. Vubec se jim nedivim. V tomhle absolutne ne. A ten muzskej mluvi naprosto souvisle a neni blbej, mozna na rozdil od vypite pani Dvorske, dejjipanbuhvecnouslavu.

  1. na komentář reaguje kareta — #66
  2. na komentář reaguje enka1 — #67
  superkarma: 0 10.06.2010, 13:18:40
 26. avatar
  [64] Věrulinka [*]

  enka1 — #56 Sml22 ano, pravda bude uprostřed Sml22

  byť hlídala babička, Simonu Stašovou taky hlídala babička Sml80 a je normální Sml67Sml30

  superkarma: 0 10.06.2010, 12:12:53
 27. avatar
  [63] OlgaMarie [*]

  Lukáš Čejka — #62 Jo! Moje nejoblíbenější učitelka byla paní, pro kterou byla složena píseň: "Já miluji jen vás a vaše oči šedé..."

  Pravdu vidím v tom, že děti si mají vychovávat rodiče a učitelé je mají naučit se učit. A po prohlédnutí Parsifalových  stránek jsem došla k závěru, že jsem tím prohlížením promrhala čas. Myslím si, že v manželce nesmiřitelnost k mámě živil.

  superkarma: 0 10.06.2010, 11:59:01
 28. avatar
  [62] Lukáš Čejka [*]

  OlgaMarie — #60 Z toho plyne jedine - dite by si melo poopravit nazor a vybrat si jako nejoblibnejsiho kantora nekoho jineho, nejakeho slusneho cloveka a k tomu vede prave vychova Sml57

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #63
  superkarma: 0 10.06.2010, 11:49:45
 29. [61] jastura [*]

  heligona — #55 taky jsem to tak poprvé přečetlaSml52

  superkarma: 0 10.06.2010, 11:15:04

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [60] OlgaMarie [*]

  Radek Kříž — #42 Pane Kříži, ono to naše školství může v dětech vytvářet i dost hustou schízu. Vést děti doma v mottu: "Bolševici lžou, kradou, loupí a vraždí!" a dítě se pak dozví, že jeho nejoblíbenější učitelka je v zastupitelstvu za KSČM...  

  1. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #62
  superkarma: 0 10.06.2010, 11:13:20
 2. avatar
  [59] kareta [*]

  ta tlustá paní je vážení těhotná!!Doháje, někdo to tak prostě má- nakyne 30kg a pak zhubne- podle mne vypadá náramně a spokojeně!!Sml67

  superkarma: 0 10.06.2010, 11:04:27
 3. [58] murat [*]

  enka1 — #56 Sml22 magor je to v každým případě, ale pokud jí to vyhovuje, tak co je komu do toho ne? Sml22

  superkarma: 0 10.06.2010, 10:45:28
 4. avatar
  [57] enka1 [*]

  heligona — #55 Sml30to by měl sukénku a slušivou halenkuSml22

  superkarma: 0 10.06.2010, 10:44:47
 5. avatar
  [56] enka1 [*]

  Věrulinka — #51 Právě ten pořad mě docela přinutil o tom trochu přemýšlet jinak. Mně přišel trapný. Dvorská s jakousi igelitkou s dárečky..., uvidíte, že mi neotevřou do kamery...zkroušené ťukání...štáb musel být vidět široko daleko....režie se moc nepovedlaSml80

  Ono bude u obou pravda někde uprostřed. Tím nechci říct, že mi Parsík nepřijde magorózníSml22

  1. na komentář reaguje secret — #58
  2. na komentář reaguje Věrulinka — #64
  superkarma: 0 10.06.2010, 10:43:05
 6. avatar
  [55] heligona [*]

  No a já celou dobu četla, že není sekretář Sml52

  1. na komentář reaguje enka1 — #57
  2. na komentář reaguje jastura — #61
  superkarma: 0 10.06.2010, 10:38:26
 7. avatar
  [54] rusalka2008 [*]

  secret — #52  hodně lidem hlídá často dítě babička a to přece není tak nemorální... Ale máma s dcerou žila, to vím.

  superkarma: 0 10.06.2010, 10:33:03
 8. avatar
  [53] Barbucháč [*]

  secret — #52 Sml67 Milena byla prostě matka na draka a navíc ještě panovačná tchýně a když nebylo po jejím, rozmázla to v novinách, aby se pomstila

  1. na komentář reaguje monkee — #80
  superkarma: 0 10.06.2010, 10:33:00
 9. [52] murat [*]

  Věrulinka — #51 kdyby moje matka " budovala kariéru" a mě šoupla na výchovu k babičce ( nebo kam ji to dala), tak by mě taky do smrti neviděla...a tím pádem ani moje děcka. a já bych taky neotevřela, kdyby matka stála před barákem s kameramanem Sml30Sml30Sml30Sml30Sml30Sml30 kašle na ni a pak když si náhodou vzpomene bude slzet před kamerama Sml43včera tu někdo psal, že nezapomene, že jednou nedostal od matky dárek...co asi své matce nikdy nezapomene její dcera??? Sml58

  1. na komentář reaguje Barbucháč — #53
  2. na komentář reaguje rusalka2008 — #54
  3. na komentář reaguje monkee — #80
  superkarma: 0 10.06.2010, 10:21:12
 10. avatar
  [51] Věrulinka [*]

  Radek Kříž — #42 kdyby jsme měli všichno odejít z republiky, že nám vadí škola za totáče, by byla republika prázdná a že mi vadilo hodně věcí na škole Sml80, toto je dost dobrá výmluva Sml33, prostě já mu nevěřím Sml23

  Odsoudit babičku, že měla zájem, kde jsou její vnoučata, že mechodí do školy, byli v televizi záběry, když byla u domu a nikdo jí neotevřel, zakazovali styku dětí s babičkou, ne má to jiný pozadí .Sml15

  Taky jsem s mámou nemluvila, ale dětem jsem nezakázala styk s babičkou, ne nevěřím mu, je sektářSml68, jeho svědomí není v pořádku Sml23

  1. na komentář reaguje secret — #52
  2. na komentář reaguje enka1 — #56
  superkarma: 0 10.06.2010, 10:07:33
 11. avatar
  [50] Barbucháč [*]

  secret — #43 tak bacha! Já zásadně mládnu a hubnuSml4

  superkarma: 0 10.06.2010, 10:06:56
 12. avatar
  [49] Barbucháč [*]

  Radek Kříž — #42 aha, tak já jsem měla za to, že byl stíhaný za nějakou podvodnou činnost v souvislosti s tou sektou. Tohle ho staví do jiného světla.

  Takže putovali Evropou, aby nemuseli dávat děti do ZŠ? Co k tomu říct? Kdo chce kam....

  superkarma: 0 10.06.2010, 10:04:56
 13. avatar
  [48] Věrulinka [*]

  enka1 — #44 taky pravda, vím o čem to je, sama jsem o tom psala, ale nějak mě to u nich nesedí, no jenom oni vědí jak to opravdu je Sml22

  superkarma: 0 10.06.2010, 10:02:25
 14. [47] Rára [*]

  Žábina — #45 Ano, asi tak...

  superkarma: 0 10.06.2010, 09:51:47
 15. avatar
  [46] Žábina [*]

  a ta obézní paní, s vlasy jak divoženka, co sedí uprostřed fotky a má na sobě to malé dítě, je jeho žena, ne?Sml80

  to se nějak neslučuje s tou fotkou té hezké paní v černém a popiskem matka osmi dětí

  superkarma: 1 10.06.2010, 09:44:19
 16. avatar
  [45] Žábina [*]

  mně se nejvíc líbí - dobře, když tvrdíte že celá sekta je nesmysl, proč si říkáte Parsifal ???

  no protože já jsem Parsifal Imanuel Sml52Sml52

  1. na komentář reaguje Rára — #47
  superkarma: 1 10.06.2010, 09:42:05
 17. avatar
  [44] enka1 [*]

  Četli jsme tu dost případů od nás samotných, kdy si nerozumí, někdy se i nesnáší matka s dcerou, babička s vnoučaty......proč by se tak nemohlo stát v rodině herečkySml80

  1. na komentář reaguje Věrulinka — #48
  superkarma: 0 10.06.2010, 09:41:24
 18. [43] murat [*]

  Barbucháč — #35 ta babička je i ta se sýrem...jen o pár let později . jo všechny stárneme...a tloustneme Sml30Sml52 a jedno dítě bude asi od sousedů Sml30Sml30Sml30Sml30Sml80a nebo možná vnuk Sml80

  1. na komentář reaguje Barbucháč — #50
  superkarma: 0 10.06.2010, 09:35:33
 19. avatar
  [42] Radek Kříž [*]

  Barbucháč — #36 Ano, on musel odejít, protože by jim byly odebrány děti, jen proto, že nesouhlasili se způsobem výuky na našich školách. A kvůli tomu po nich šel i interpol.

  Já se ho nezstávám, ani já ani Kuba nevíme zda mluví pravdu. Ale tohle je fakt.

  1. na komentář reaguje Barbucháč — #49
  2. na komentář reaguje Věrulinka — #51
  3. na komentář reaguje OlgaMarie — #60
  superkarma: 0 10.06.2010, 09:30:51
 20. avatar
  [41] Michaela Kudláčková [*]

  rusalka2008 — #32 ..no a to je právě to, o čem jsem mluvila víš...nechci mu stranit a pochybovat teď o upřímnosti paní Dvorské, jen vidíš jak snadné by bylo Tě přinutit něco si myslet, s někým soucítit a odsoudit jiného, jen a jen na základě důvěry, soucitu a sympatií k jednomu....

  ...most mezi mystifikací a pravdou můžeme postavit lecčehos...

  superkarma: 0 10.06.2010, 09:28:13
 21. [40] Rára [*]

  Jé se mi to nějak divně zkopírovalo! Omlouvám se !

  superkarma: 0 10.06.2010, 09:24:50
 22. avatar
  [39] femme [*]

  je to magor Sml24

  superkarma: 1 10.06.2010, 09:23:36
 23. [38] Rára [*]

  [size= 10.5pt; color: black; font-family: "Verdana","sans-serif"]Myslím, že jeho žena žádný názor nemá. Tedy určitě ne jiný než on. Nevím co si myslíte vy, ale podle mě dneska žena, která nemá nějakou víru (ať už je sektářka nebo silně věřící a pobožná) "dobrovolně" neporodí 8 dětí. [/size][size= 10.5pt; color: black; font-family: "Verdana","sans-serif"; mso-fareast-language: CS; mso-no-proof: yes][/size][size= 10.5pt; color: black; font-family: "Verdana","sans-serif"] [/size]

  [size= 10.5pt; color: black; font-family: "Verdana","sans-serif"] [/size]

  [size= 10.5pt; color: black; font-family: "Verdana","sans-serif"]Viděla jsem ji na fotkách u nějakého rozhovoru, kdy umřela Milena - a nemluvila o ní vůbec pěkně. Nicméně je to jednou její máma, docela mi vadila ta zloba i po její smrti. Na těch fotkách vypadala jako ztrhaná, starší žena při těle s velmi prošedivělými vlasy...Asi jí Parcifal vymluvil, že jako přírodní žena bude hezčí než kdyby o sebe dbala Sml15[/size]

  superkarma: 0 10.06.2010, 09:22:58
 24. avatar
  [37] Věrulinka [*]

  Ferdas — #14 mě ne, já mu nevěřím Sml23, ani nevěřím, že dcera od matky chtěla odejít než ho poznala, ano dneska může říkat cokoliv, Dvorská je po smrti Sml80Sml15, je každopádně divnej Sml68Sml15

  superkarma: 2 10.06.2010, 09:17:38
 25. avatar
  [36] Barbucháč [*]

  Radek Kříž — #34 institut domácí školy byl zaveden až později?

  1. na komentář reaguje Radek Kříž — #42
  superkarma: 0 10.06.2010, 09:15:57
 26. avatar
  [35] Barbucháč [*]

  Nemáte někdo klíč k té fotce? Je tam s nimi i babička? Nebo pokud je to dcera Dvorské, tak je tam o jedno dítě navícSml14 Ale zas nějak nesedí k té paní se sýremSml80 Jsem z toho voľaká zmetenáSml16

  1. na komentář reaguje secret — #43
  superkarma: 0 10.06.2010, 09:14:42
 27. avatar
  [34] Radek Kříž [*]

  Barbucháč — #30 Nemohl se vrátit, kdo i dnes nedá dítě do školy je v podstatě zločinec!

  § 217 Ohrožování mravní výchovy

  mládeže

  (1) Kdo vydá, byť i z nedbalosti, osobu mladší

  než osmnáct let nebezpečí zpustnutí tím, že

  a) svádí ji k zahálčivému nebo nemravnému životu,

  b) umožní ji vést zahálčivý nebo nemravný život, nebo

  c) závažným způsobem poruší svou povinnost pečovat o osobu mladší než

  osmnáct let,

  bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

  (2) Kdo umožní, byť i z nedbalosti, osobě

  mladší než osmnáct let hru na hracím přístroji, který je vybaven

  technickým zařízením, které ovlivňuje výsledek hry a které poskytuje

  možnost peněžité výhry, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok

  nebo peněžitým trestem nebo zákazem činnosti.

  (3) Odnětím svobody na šest měsíců až pět let

  bude pachatel potrestán,

  a) spáchal-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 ze zavrženíhodné

  pohnutky,

  b) pokračuje-li v páchání takového činu po delší dobu,

  c) spáchal-li takový čin opětovně, nebo

  d) získal-li takovým činem značný prospěch.

  1. na komentář reaguje Barbucháč — #36
  superkarma: 0 10.06.2010, 09:13:38
 28. avatar
  [33] OlgaMarie [*]

  jastura — #29 Alenka0010 — #27 kareta — #17 Sml52Sml52Sml52Lokla jsem si mkafe a probudila se!

  U té antikoncepce , jak jsem o větě přemýšlela mi nedošla interpunkce a přeložila jsem si onu větu takto:

  ...Kromě těch hormonálních, jasně FUJ!...

  Jinak jsem také čistá panna, jaksi jsem se nepochlapila.Sml57

  superkarma: 0 10.06.2010, 09:13:03
 29. avatar
  [32] rusalka2008 [*]

  Michaela Kudláčková — #26  Já také nesoudím Míšo, ale stačilo mi, jak byla paní Milena Dvorská ztrápená a zničená... to jí ubralo pár let života. Jezdila k nám do Vidnavy za svými rodiči (pracovali tady v dětské ozdravovně), ti se hodně starali a hlídali její dceru. Možná proto se jí odcizila, máma na ni neměla moc času... Sml80

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #41
  superkarma: 0 10.06.2010, 09:07:57
 30. avatar
  [31] Alenka0010 [*]

  jastura — #29 Jo tak, už chápu...takže má stejný názor jako já Sml22

  superkarma: 0 10.06.2010, 09:05:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme