Divize Zepter Home Care zákazníkům přináší revoluční domácí přístroje pro rychlý úklid, ekologickou dezinfekci a čištění. Jsou navrženy tak, aby co nejjednodušeji a přitom maximálně účinně zajistily místu, kde vy a vaše rodina žijete, čistotu a zdraví. Stejně jako u ostatních produktů Zepter, i zde přichází ke slovu kombinace nejmodernějších technologií    a precizního zpracování. Výsledkem je zdravější životní prostředí, úspora nákladů na provoz domácnosti a větší množství času na zajímavější aktivity.

Zepter Edel Wasser

 

TUTTOLUXO 6S

Zepter6 PŘÍSTROJŮ V 1

1 Vysávání s vodním filtrem
2 Dokonalé parní čištění
3 Vysávání a parní čištění
4 Profesionální žehlení s párou nebo bez ní
5 Čištění vzduchu s aromatizací
6 Zvlhčování vzduchu

Jedná se o mistrovský výrobek moderního designu, takže jej nemusíte nikam ukládat, ale můžete jej hrdě použít jako domácí dekoraci a těšit se z jeho krásy. Přirozená síla, zdravý domov, čistá domácnost, osobní luxus a cenová výhodnost – to vše se skrývá v jednom úžasném ekologickém a bezhlučném spotřebiči moderní doby.

3 Patentované systémy

SYSTÉM VODNÍ MLHYTM
Zachytává veškeré nečistoty, dokonce i ty nejdrobnější neviditelné částečky, uvnitř přístroje   a čistí vzduch

SYSTÉM SNADNÉHO ČIŠTĚNÍTM
Umožňuje snadnou údržbu. Drahé, špinavé, propustné sáčky do vysavače, které je třeba často měnit, se stávají minulostí. Veškerý nasátý prach a tekutiny stačí jen vypláchnout.

SLALOM SYSTÉMTM
Manévrování téměř o plných 360 stupňů. Již není nutno posouvat vysavač taháním za hadici, naprosto snadné přemisťování po celém domě.

ZepterTUTTOLUXO 2S

TUTTOLUXO 2S je inovativní systém značky Zepter pro úklid a čištění a suché i mokré vysávání s vodním filtrem. Život je lepší ve dvou, a proto má TUTTOLUXO 2S dvě hlavní funkce pro vytvoření místa pro život bez jakékoli známky prachu a bez starostí spojených     se sáčky do vysavače a s mraky prachu všude kolem vás!

1 Suché i mokré vysávání s vodním filtrem.
2 Čištění vzduchu s aromatizací.
3
Tři jedinečné patentované systémy: Systém vodní mlhy TM – Systém snadného čištění TM – Slalom systém TM
4stupňový systém filtrace.

  • Zdravý – absolutně čisté podlahy, koberce a dokonce i vzduch.
  • Přirozený – bez používání chemikálií, pouze s využitím síly vody.
  • Mnohostranný – uklízí, čistí vzduch a skýtá i aromatizaci.
  • Výkonný – jeho výkonný motor efektivně vysává cokoli.
  • Ekologický – technicky vyspělý motor s příkonem 1000 W vám umožní nižší spotřebu energie s maximálním výkonem a účinností.
  • Bezhlučný – o 5 decibelů tišší než kterýkoli jiný vysavač v této třídě.
  • Šetrný k životnímu prostředí – není nutno používat papírové filtry ani sáčky do vysavače, a proto vzniká méně odpadu k odstranění.
  • Ekonomický výhodný – výrazné úspory energie a 100procentní úspora nákladů na sáčky do vysavače.
  • Se snadnou údržbou – díky důmyslnému Systému snadného čištěníTM se špinavé sáčky do vysavače stávají minulostí. Stačí jen vylít z nádrže špínu a tekutiny a nádrž vypláchnout!
  • Luxusní – mistrovské dílo moderního designu, určené k tomu, aby bylo u vás doma pyšně vystaveno.

Se snadnou manipulací • S bohatým příslušenstvím • Odolný proti vodě • Odolný proti nárazu • Spolehlivý • Se snadným manévrováním

TURBOhandy

ZepterLehký TURBOhandy 2v1 je vždy připraven k provozu a je dokonalý jak pro náročné vysávání, tak pro malé znečištěné plochy. S tímto spotřebičem dosáhnete při úklidu kamkoli. Nyní se snadno dostanete na obtížně přístupná místa. Nahoru na šatníky nebo kuchyňské skříňky. Na všechny ty pavučiny a prach v dílně a v garáži. Pochutnávaly si vaše děti             na zadních sedadlech v autě na sušenkách? Neexistuje žádné místo, kam byste svůj vysavač TURBOhandy 2v1 nemohli vzít. Pouhým cvaknutím můžete rovněž získat všestranný ruční bezdrátový vysavač, se kterým se dostanete do špatně přístupných koutů a na ostatní místa, na která běžný vysavač nedosáhne! Vaše postele, pohovky a křesla, kuchyňské plochy, záclony, parapety, knihovny a dokonce i potahy v autě budou dokonale zbaveny prachu a všech drobků a nečistot. Nízká hmotnost a moderní ergonomický design umožňují příjemnou obsluhu spotřebiče.

Therapy Air Ion

ZepterTherapy Air Ion představuje maximálně účinné řešení pro čištění vzduchu v interiérech, které navíc vyniká atraktivním nadčasovým designem. Díky unikátnímu pětiúrovňovému systému filtrů dokáže toto zařízení odstranit ze vzduchu prakticky veškeré nečistoty, které se v něm vyskytují a ohrožují naše zdraví (prach, alergeny, dráždivé látky, roztoči, bakterie, chemikálie, tabákový kouř a nepříjemné pachy). Přístroj zároveň díky zabudovanému iontovému generátoru obohacuje vyčištěný vzduch o množství záporných iontů, jež mají velmi příznivý vliv na naše zdraví. Spolehlivě promění váš byt v oázu čerstvého vzduchu. Výrazně tak přispívá k léčbě alergií, respiračních a koronárních onemocnění a tzv. syndromu z nemocné budovy, což je chronický stav podobající se chřipce. Součástí vybavení je dálkový ovladač, jenž umožňuje pohodlné ovládání intenzity čištění, a podstavec, do kterého lze Therapy Air umístit. Přístroj je ovšem možné zavěsit i na zeď a vytvořit tak originální moderní dekoraci.

Mikrovlákno CleanSy Magic

ZepterJedinečně účinné čisticí pomůcky. Čisticí sady CleanSy jsou založeny na unikátním mikrovláknu CleanSy Magic, které je mnohem jemnější než běžně používaná vlákna – je 100× tenčí než lidský vlas. Díky speciálnímu výrobnímu postupu nabývá mikrovlákno CleanSy hvězdicovité struktury s mnoha výběžky, které mnohonásobně zvětšují jeho povrch    a posilují jeho schopnost zachytit najednou miliony prachových částic. CleanSy je řešení, které přemění umývání oken, skla, zrcadel a odstraňování prachu z těžko přístupných míst ve snadnou a nenáročnou činnost. Navíc chrání vaše zdraví, protože při úklidu nevyžaduje žádné chemické přípravky. K dispozici jsou utěrky pro různé typy povrchů (hladké a lesklé, k leštění, na kuchyňské povrchy, odstraňování obtížných skvrn, čištění brýlí a objektivů), dále mycí rukavice a sestava mopu s nástavcem pro úklid na sucho a na mokro.

Edel Wasser - systém čištění vody

ZepterZepter Edel Wasser je nejmodernější systém čištění vody určený pro kuchyňské pracovní desky, který šetří nejen vaše peníze za balenou vodu a výdaje za elektřinu, ale především chrání vaše zdraví a životní prostředí. Tento kompaktní a krásný přístroj, jehož instalace je velice snadná, vypadá skvěle ve kterékoli kuchyni či kdekoli jinde, kde jej budete chtít nainstalovat – v kanceláři, ateliéru, v přijímací místnosti… Zepter Edel Wasser je inteligentní moderní systém, který je jedinečným způsobem navržen tak, aby zlepšil váš životní styl a chránil vaše zdraví.

Více informací o výrobcích Zepter se dočtete na www.zepter.cz nebo www.zepterclub.cz.
Reprezentační prodejna Zepter:
Spálená 55, 110 00 Praha 1.

Hrajte o nádobí Zepter, kuchyňský mixér a další ceny od Zepter za více než 1 milion Kč! Hlavní cena Škoda Octavia 1.6 TDI. Více na www.zepterhra.cz.

zepter4

Reklama