Zepter Edel WasserSpolečnost Zepter International uvádí na český trh moderní systém čištění vody. Edel Wasser šetří peníze za balenou vodu, výdaje za elektřinu a chrání zdraví i životní prostředí.

Edel Wasser je kompaktní a elegantní přístroj se snadnou instalací určený primárně k přímému připojení na lokální zdroj pitné vody.  Vypadá skvěle v kuchyni či kdekoli jinde – v kanceláři, ateliéru, v kavárně… Zepter Edel Wasser je inteligentní moderní systém, který má za cíl zlepšovat životní styl a chránit zdraví.

Nejlepší způsob, jak chránit své zdraví i zdraví své rodiny, je mít neustálý přísun čiré čisté vody přímo z kohoutku. Zepter Edel Wasser umí dodávat tu nejčistší vodu určenou k pití a vaření. Pití 2 až 3 litrů vody denně přispívá k posílení celkového stavu organismu člověka, imunitního systému i jeho zdraví. Odstranění nebezpečných látek z vody může zároveň odstranit rizika, jimž nás jedovaté látky vystavují. Benzín, fluoridy, léky a farmaceutické přípravky, pesticidy, olovo, azbest, dusičnany – to vše je často rozpuštěno ve vodě, kterou pijeme. Dosud bylo zjištěno více než 800 nežádoucích příměsí přenášených vodou. Je prokázáno, že již mírné působení celé řady znečišťujících látek má nebezpečné účinky na zdraví člověka. Kvalitní filtry odstraňují z vody škodlivé bakterie a viry, které způsobují nemoci, a tím působí jako poslední linie obrany zdraví.

Zepter Edel Wasser

5STUPŇOVÝ FILTR PRO ZARUČENÍ KVALITY A BEZPEČNOSTI

JAK MULTIFILTRAČNÍ SYSTÉM EDEL WASSER FUNGUJE:

  • Zepter Edel WasserKROK 1, 2: FILTR NEO-SENSE - Filtr Neo-sense snižuje hladiny chloru, zápachu a těkavých organických sloučenin.
  • KROK 3: MEMBRÁNOVÝ FILTR (RO) - Filtr reverzní osmózy (RO) snižuje koncentrace látek znečišťujících vodu, jako je například pětimocný arzen, baryum, kadmium, selen, radium 226/228, trojmocný chrom, šestimocný chrom, olovo, dusičnany/dusitany.
  • JAK FUNGUJE REVERZNÍ OSMÓZA? Při reverzní osmóze prochází voda membránou, která odstraňuje znečišťující látky, a zůstává už jen čistá voda. Reverzní osmóza používá pro oddělení rozpouštědel nacházejících se ve vodě sílu tlaku. Je to jedna z nejrozšířenějších metod čištění vody na světě.
  • KROK 4: FILTR INNO-SENSE - Filtr Inno-sense snižuje koncentrace látek uvolňujících zápach a zlepšuje chuť vody. Snižuje rovněž hladiny chloru a těkavých organických sloučenin.
  • KROK 5: ANTIBAKTERIÁLNÍ FILTR - Antibakteriální filtr obsahuje stříbro, o kterém je známo, že zabraňuje rozmnožování mikroorganismů a udržuje neporušenost filtru.

ZEPTER EDEL WASSER JE POHÁNĚN TLAKEM, to znamená, že se pohání sám pomocí tlaku vody a nepoužívá elektrický proud. V oblastech s vysokým tlakem vody reguluje speciální mechanismus přístroje vnitřní tlak vody tak, aby nedošlo k narušení výkonu přístroje. Přístroj je praktický a je vhodný i pro plnění větších nádob – například na vaření. Stačí jen stisknout páku a voda bude téct nepřetržitě.

Zepter Edel Wasser

TECHNICKÉ ÚDAJE
NÁZEV VÝROBKU Edel Wasser
MODEL PWC-670-BLACK
PWC-670-ORANGE
METODA ČIŠTĚNÍ Reverzní osmóza
OBJEM NÁDRŽE 3,9 l
ROZMĚRY 200 mm (šířka) x 390 mm (hloubka) x 370 mm (výška) 
ČISTÁ HMOTNOST 4,5 kg
VÝKON 76,8 l/d (25 °C, 138 kPa)
CELKOVÁ DENNÍ PRODUKCE 76–112 l (138–345 kPa)
PRACOVNÍ TLAK 138–827 kPa
PRACOVNÍ TEPLOTA 5 °C - 35 °C

ČISTÁ, PRAMENITÁ VODA PŘÍMO Z VAŠEHO KUCHYŇSKÉHO KOHOUTKU!

 

Zepter Edel Wasser

Více informací o Edel Wasser najdete na www.zepter.cz nebo www.edelwasser.cz

Reklama