Mezi nabídku firmy Zepter International nepatří pouze dokonalý systém zdravého vaření, ale i kvalitní kosmetické produkty, bioptronové lampy a domácí spotřebiče na rychlé a ekologické čištění.

Naše tipy tedy budou z celé nabídky výrobků Zepter: Jaké dárky pro vaše blízké vám doporučujeme?

Bioptron Pro 1 a Bioptron Compact - bioptronové lampy

zepter

Bioptron vydává léčebné polarizované světlo, které velmi šetrně a bezpečně pomáhá odbourávat nejrůznější zdravotní potíže. Světelná terapie Bioptron napomáhá při hojení ran a obnově tkání, působí proti bolesti a má také protizánětlivý efekt. Je vhodná pro všechny členy rodiny bez rozdílu věku - od seniorů, přes sportovce, pro ženy v období těhotenství i po porodu a také děti. Výhodou je velmi jednoduché použití jak v domácnosti, tak v lékařských zařízeních.

Tuttoluxo 6S - kompletní systém pro úklid a čištění

Jedná se o dokonalý výrobek moderního designu, takže jej nemusíte ukládat do komory, ale můžete jej hrdě vystavit jako domácí dekoraci a těšit se z jeho krásy. Přirozená síla, zdravý domov, čistá domácnost, osobní luxus a cenová výhodnost - to vše se skrývá v jednom úžasném ekologickém a bezhlučném spotřebiči moderní doby. Proč si pořizovat šest různých spotřebičů, když můžete mít jeden přístroj, který zvládne vše?

1zepter Vysávání s vodním filtrem (vysávání pevných částic a tekutin)

2 Dokonalé parní čištění (pára - nejvýkonnější a nejpřirozenější čisticí prostředek, zabíjí veškeré bakterie a choroboplodné zárodky, plísně a prachové roztoče a dostane se do kteréhokoli koutu)

3 Vysávání a parní čištění (současně zabíjí a odstraňuje veškeré bakterie a mikroorganismy, a to usazené dokonce i hluboko v matracích, a zároveň kompletně dezinfikuje)

4 Profesionální žehlení s párou nebo bez ní (žehlí všechny jemné tkaniny, včetně hedvábí, manšestru, bavlny, vlny, kašmíru, krajky a syntetických látek, osvěžuje a čistí oděvy i ve svislé poloze, aniž je poškozuje)

5 Čištění vzduchu s aromatizací (během úklidu kompletně vyčistí vzduch, který přístrojem prochází, a navíc z vašeho domova odstraní nepříjemné pachy)

6 Zvlhčování vzduchu (obnovuje vlhkost suchého zimního vzduchu, čímž pomáhá udržovat pokožku a vlasy ve výborném stavu, pomocí napařování nebo vaporizace udržuje optimální vlhkost)

Kolekce nádobí Masterpiece

zepterSpolečnost Zepter International je odborník na zdravé vaření s pomocí vysoce kvalitního nádobí. Potraviny v něm lze zpracovávat i bez použití tuku, díky čemuž výrazně snížíte energetickou hodnotu připravovaných pokrmů. Díky speciálnímu akutermickému dnu nádob Zepter se výrazně zkracuje doba vaření. Jeden centimetr silné dno vyrobené z několika vrstev slitin totiž okamžitě přenáší teplo z varné desky do nádoby, vaření je výrazně rychlejší a následně je teplo v nádobě uchováváno mnohem déle, než je tomu u běžného nádobí. Pomocníkem k nezaplacení šetřícím nejen čas, ale i energii, je populární varný sloupec. Díky dokonalé kompatibilitě nádob je možné vařit v několika vrstvách nad sebou. Teplo se rovnoměrně rozvádí mezi jednotlivými patry a uvnitř nádob nepřetržitě cirkuluje pára. Ve varném sloupci je možné vařit bez použití soli, vody nebo oleje.

 

Kosmetické kazety La Danza (pro ženy) + cestovní set Philip (pro muže)

zepter

Řada kosmetiky Zepter La Danza nabízí celkem 8 luxusních kosmetických kazet, které jsou ideálním vánočním dárkem pro každou ženu. Určeno pro zralou pleť. Kazeta vyrobená z pravé kůže se navíc snadno promění např. v nádhernou šperkovnici.

zepter

Pánský cestovní set Philip od Zepter je ideálním společníkem na cesty. Je praktický, spolehlivý a vždy po ruce. Set obsahuje: přípravek pro regeneraci buněk (50 ml), kuličkový deodorant s účinkem 24 hodin (50 ml), povzbuzující sprchový gel (50 ml). To vše v praktické a elegantní cestovní tašce.

Kazety i cestovní set se dají pořídit v e-shopu firmy Zepter International na www.zepter.cz

Více informací o výrobcích Zepter najdete na www.zepter.cz

Chcete nám něco napsat k tématu a výrobkům Zepter? Pak můžete na redakční e-mail (prosím, do předmětu uveďte „Zepter“): redakce@zena-in.cz

 

Reklama