K létu patří drobná poranění, štípance, odřeniny, škrábance. My dospělí to tak často neřešíme, ale pokud máte zvídavé a neposedné děti, které si užívají léto, jistě jsou tyto „příhody“ na pořadu dne. Jistě to znáte..pláč, troch slz a rozbité koleno s pár kapkami krve nebo odřený loket po pádu z kola.

bepanthen1

Věra 36 let, 2 děti

Bepanthen Plus mám stále po ruce. Když byla dcera miminko, používala jsem ho na poraněné bradavky  od kojení.. Teď když vyrostla,  používáme Bepantehn Plus na odřeniny, a že jich je J. Bepanthen Plus, je lepší než dezinfekce, u té máme s aplikací problémy, dokonce i s nepálivou, ale Bepanthen si dá malá sama na prstík, namaže a je bez problémů. Já pokud peču v troubě, často „štrejchnu“ o spirálu, i na spáleninu mi Bepanthen pomůže.  

Velmi dobrou zkušenost mám i s Bepanthen mastí na zadeček dětí. Používala jsem ho denně a je fakt, že díky tomu jsme neměli nikdy opruzeniny. Vřele všem maminám při používání plen doporučuji

Jana 42 let, 2 děti

Jsme čtyřčlenná rodina a především její mužská polovina stále řeší nějaká zranění. Manžel je šikovný a udělá si sám vše jak v domácnosti, tak kolem auta. Tato činnost ale s sebou nese různé oděrky, spáleniny nebo rozříznuté rány. Syn je „skejťák“ tělem i duší. Takže se pravidelně vrací s úrazy. Občas to je to  i zlomenina - zlomené zápěstí měl už dvakrát. Naražené části těla a různé odřeniny jsou u nás na denním pořádku.

Naše domácí lékárnička je proto poměrně dobře zásobená. Různé náplasti, masti, gely na svalové bolesti. Mezi přípravky, které jsou tam v poslední době stabilně je i Bepanthen® Plus. Zvykli jsme si ho používat na různější drobná poranění a oba pánové jsou s ním velmi spokojeni. Oděrky i rány se dobře hojí a nemokvají.

Karolína 39 let, tři děti

Mám tři syny, kteří stále někam lezou, padají, sportují, utíkají…. No jistě to znáte. Takže péči o poraněnou pokožku máme „vychytanou“. Náplasti s obrázkem, neštípavou desinfekci, vlhčené ubrousky, hojivý krém Bepanthne Plus. Ten opravdu chválím, používala jsem nejprve klasický Bepanthen – na opruzeniny, když byli kluci malí, pak jsme přešli na Bepanthen Plus. Je dobrý i na „živé“ opruzeniny dospělých – manžel hodně sportuje a občas má po sportovních výkonech opruzeniny v podpaží nebo ve tříslech. Já ho občas použiju po depilaci. Je sice dražší, ale zase dlouho vydrží.

bepanthen3

Redakční tip:

Co je Bepanthen Plus?

Nemastný a nelepivý, snadno roztíratelný krém, který dezinfikuje a hojí drobná poranění u dětí i dospělých. Mírně chladí, čímž tlumí bolest, udržuje ránu elastickou a zabraňuje jejímu vysušování, nebrání přístupu vzduchu, takže podporuje hojení. Navíc omezuje množení bakterií a tak brání rozvoji zánětlivých procesů, které hojení komplikují a prodlužují.

Přípravek obsahuje dvě účinné látky. Dexpanthenol léčí, působí protizánětlivě a podporuje tvorbu kolagenu a elastinu. Antiseptické účinky má chlorhexidin, který působí antibakteriálně a proti plísním. Jde o látku, která v ráně nepálí, což ocení hlavně děti. Protože je špatně rozpustný ve vodě, ani voda ani krev ho z rány neodstraní.

Kdy pomáhá Bepanthen Plus

Je vhodný pro děti i dospělé, pomáhá léčit drobná povrchová zranění.
Jsou to především:

  • odřeniny, oděrky, škrábance
  • drobné řezné ranky
  • puchýře či kožní praskliny
  • záděrky v nehtovém lůžku
  • depilace a epilace
  • permanentní make-up

Bepanthen Plus ocení také lidé, kterým se hojí pooperační rány po odstranění stehů, dobře působí i na otlaky a proleženiny.

Přípravek je k dostání pouze v lékárnách. Více nawww.bepanthen.cz

Reklama