V listopadu 2012 bude spuštěn neobvyklý internetový projekt “ŽENY ŽENÁM – online summit 2012” který spojí české ženy, zabývající se na různých úrovních ženstvím a přístupem k němu. Autorkou projektu je Alice Kirš.


Mezi lidmi je mnoho mýtů a zkreslených představ o ženách a samy ženy o sobě vědí málo a nedokážou pak plně využívat svůj potenciál. Žijí v mužském světě a používají mužské kvality. Projekt Ženy ženám spoluvytváří skupina žen, které prošly podobným vývojem, pochopily, že dříve věřily mýtům, například: „Musím vyhovět ostatním, aby mě měli rádi.“ nebo „Když chci být úspěšná, tak si to musím odmakat“ „Když projevím své emoce, jsem slabá a ztrapním se“ „Porod bolí a je nebezpečný. Užít si ho? To není možné!“ nebo “Abych si mohla užít sex, musím vyhovět partnerovi” a mnohé další.

Ženský summit Ženy ženám je inspirační několika-týdenní internetový online program znovu-objevené ženské moudrosti ve velmi koncentrované podobě. To vše pro moderní ženy 21. století. Každá žena má zpravidla spoustu otázek na čistě „ženská témata“. Ale často neví, koho se zeptat. Women's summit 2012 přináší ženám jedinečnou možnost, jak získat mnoho odpovědí na jednom místě. Přináší prakticky využitelnou moudrost od žen, které ji pro sebe objevily, žijí ji, zažily její efekty na sobě a cítí jako svou misi pro užitek ostatních žen šířit dále. Skupina žen, která projekt tvoří, je velmi různorodá, a proto zajímavá pro široké spektrum žen. Mají odlišnou specializaci a různé druhy vzdělání. Jsou mezi nimi ekonomky, psycholožky, pedagožky, středoškolačky i vysokoškolačky. Vychází z různého rodinné zázemí - ženy matky i bezdětné, samoživitelky i v úplných rodinách, svobodné i vdané. Mají osobní i pracovní zkušenosti z různých zemí světa. To co je spojuje, jsou témata ženství a touha podpořit ostatní ženy.

Všechny ženy - expertky do programu zapojené se podělí o své zkušenosti, vědomosti a tipy k oblastem ženství, kterým se věnují. Chceme pojmenovat a otevřít témata, která nás zajímají a v životě posouvají dál. Program bude obsahovat hodnotné interaktivní vstupy týkající se např. ženského sebe-vědomí a sebe-lásky, práce s emocemi, byznysu, bohatství a úspěchu v práci, vědomého přístupu k tělu a menstruačnímu cyklu, ženského time managementu, zdravé a obohacující sexuality, novodobých rituálů a kruhů, role ženy matky, ale i zaměstnankyně nebo podnikatelky. Budete mít možnost poznat osobní přístup výjimečných žen, které se zabývají ženskou tématikou z mnoha úhlů pohledu na jednom místě. Z expertek se můžete těšit na vstupy mezinárodně uznávané koučky výjimečných žen Bey Benkové, dále se představí se svými tématy například Lucie Bouzková , Barbora Nádvorníková, Šárka Kotvalová, Denisa Palečková, Jitka Ševčíková, Dana Sofie Šlancarová a Lilia Khousnoutdinová. Společně najdeme cestu, jak si dopřát víc na všech rovinách našeho života. Jak být spokojenou NAPLNĚNOU ŽENOU.

8 témat a 8 expertek:

1. Sebeláska - Lucie Bouzková  - www.bouzkova.cz

2. Emoční inteligence - Jitka Ševčíková - http://www.jitkasevcikova.cz/

3. Menstruace - Dana Šlancarová - http://www.sneni-a-duse.cz/ a www.mesicvnas.cz

4. Ženský time-management - Šárka Kotvalová - http://www.sarkakotvalova.cz/www.mesicvnas.cz

5. Ženské kruhy a novodobé rituály - Bára Nádvorníková - www.eastwick.cz awww.mesicvnas.cz

6. Přirozené porody, těhotenství - Lilia Khousnoutdinova - http://www.lilia.cz/

7. Ženská sexualita - Denisa Palečková - www.tantraworld.cz

8. Žena v businesse - Bea Benková - http://beabenkova.com/

Reklama