Také vás trápí problém s nachlazením a infekcí močových cest?

 

Urinal účinně působí při infekcích močových cest a pomáhá zabraňovat vzniku opakovaných zánětů. Přispívá tak k boji proti jejich nepříjemným a bolestivým příznakům.

Infekce močových cest patří mezi nejčastější onemocnění v populaci, především u žen. Trpí jimi každá 5. žena. Neléčené a nedoléčené infekce často ústí
v chronické infekce, které pak mohou vést k závažným onemocněním ledvin. Každodenní užívání produktu Urinal pomáhá snižovat riziko vzniku zánětlivých onemocnění močového měchýře, močových cest, ledvin a prostaty u mužů.

 

Mezi příznaky infekčního onemocnění patří:

• časté nucení na močení,

• pálení a řezání při močení,

• bolesti v podbřišku nebo v bederní krajině.

 

Tobolky Urinal obsahují aktivní látku NutriCranTM, koncentrovanou sušenou šťávu z brusinek velkoplodých (Vaccinium macrocarpon), která příznivě působí na činnost močového ústrojí. NutriCran™ v produktu Urinal garantuje účinné množství celkových fenolických sloučenin, bioflavonoidů a dalších přírodních látek, které zaručují vysokou kvalitu a účinnost.

 

 

 

Urinal se doporučuje užívat dlouhodobě, zejména u osob opakovaně trpících uroinfekcemi. Výrazně se tak snižuje riziko dalšího vzniku zánětu.

 

 

Tisíce žen již vyzkoušelo pozitivní účinky přípravku Urinal. Vyzkoušejte jej i Vy, pokud Vás trápí záněty močových cest.

 

K dostání v lékárně nebo na bezplatné infolince 800 141 141.

Vyrábí: WALMARK, a. s., Třinec, Česká republika

e-mail: farmainfo@walmark.cz, www.walmark.cz

Reklama