šátek

Dříve bylo celkem běžné potkat na ulici ženu, která namísto prostých vlasů či nějakého kloboučku volila možnost vyjít s šátkem. Dnes už se tento pohled člověku tak často nenaskytne. Žena a šátek, jde vám tahle kombinace dohromady?

Kdykoli vymýšlím nějaké módní téma, protože nejsem žádný expert přes toto odvětví, snažím se zabloudit v mysli tam, kde se buď pobavím, kde narazím na něco zajímavého, anebo tam, kde to lahodí mému vkusu. Tentokrát jsem se rozhodl, milé čtenářky, zjistit váš názor na ženy v šátku.

Zcela na rovinu se přiznám, že se mi šátky na hlavách žen velice líbí. Dříve se taková pokrývka nosila docela běžně, přesto se dnes u mladších ročníků setkáme s šátkem na hlavě povětšinou jen při sportu. Nepřijde vám to škoda?

šátek

Další možností, při které si ženy berou na hlavu šátek, jsou různé tematické akce. Tak například dívka na následující fotografii je účastnicí pirátské párty...

šátek

A přitom to ženám v šátcích tolik sluší. Důkazem toho je například Katarína, kterou jste mohly vidět tento týden v naší módní policii...

Katarína

Jak jsme Katarínu hodnotili, to si přečtěte zde...

A závěrem bych rád dodal: Holky, noste na hlavách šátky! Jste v nich šik!

Reklama