Nejhorší je, když žena nedokáže ocenit, co všechno pro ni muž dělá. Tak by se dal ve stručnosti shrnout příspěvek čtenářky Zuzy70 k dnešnímu šovinistickému tématu...

Šovinistické téma je v plném proudu. V příspěvku čtenářky Zuzy70 si přečtete, co všechno by ženy neměly zanedbávat...


Jak vidím šovinistického muže já. Je to muž, který tvrdí, že žena by se neměla vykašlat na vzdělání, protože pak taková žena si domácnost lépe užije. Může číst jakoukoliv knihu v originále, koukat s dětmi na cizojazyčné filmy nebo s nimi dělat fyzikální či matematickou olympiádu. Ale co je hlavní? Aby toho svého muže neobtěžovala a hlavně nezatěžovala něčím, jako je třeba nákup a nedej bože návštěva nákupního centra. Ano, stává se, že manžel přijde domu s tím, že konečně nechal opravit již dlouho rozbité auto. Co udělá žena? V klidu se zeptá a rohlíky jsi přinesl? V tomto případě manžel odchází do nejbližší restaurace, kde svým kamarádům vypráví o tom, jak je ta jeho žena hrozná, že ani neumí docenit to, co pro ni dnes udělal. S kamarády popije pár piv a odchází domů, kdy ještě po cestě stihne zakoupit i ty rohlíky :-)
Zuza70

Pozn. ret: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 13. prosince 2011: Já a chlapi šovinisti

vichyMinulý týden jsme zde v magazínu probírali feministky a feminismus, bylo by škoda, opomenout i mužský šovinismus, co říkáte, milé čtenářky? Myslím, že na šovinisty má každá žena svůj názor, asi bude nejspíš dost negativní, přesto si myslím, že může být podložený zajímavými argumenty. A právě ty argumenty mě zajímají!

  • Jaký je váš názor na chlapy šovinisty a proč?

Posílejte mi své příspěvky na e-mail uvedený níže a nezapomeňte, že pokud chcete mít šanci na získání krásného dárku (tentokrát pro toho vašeho chlapa, když už si bereme chlapy na paškál), musí váš text být dlouhý alespoň jako tento odstavec. Jaký je to dárek? Kvalitní balzám po holení VICHY HOMME a 500 bodů do naší letošní Vánoční soutěže! Uzávěrka zasílání příspěvků je 13. 12. 2011 ve 14.30 hodin.

A kdybyste náhodou neměly vyhraněný názor a chtěly se přesto dnešního tématu zúčastnit, můžete si jen tak z legrace vyzkoušet napsat šovinistický příspěvek do našeho recesistického šovi-koutku.

Stále hrajeme Šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun! Více zde...

Reklama