Dle nákupního portálu ZOOT.cz si ženy nejvíce oblíbily nákup obuvi online. „Podle posledních analýz, které nám ukazují, co se nejvíce prodává na ZOOT.cz, jsme zjistili, že jsou to právě boty. Je s podivem, že nejvíce žen nakupuje především boty na podpatku,“říká vedoucí nákupního týmu Kamila Štorková.

Druhým nejoblíbenějším artiklem v obuvi jsou balerínky a až na třetím místě se umístily tenisky.
„Možným důvodem, proč se uživatelé u nás nebojí nakupovat právě obuv online je fakt, že se snažíme o kvalitní servis. Náš zákazník sice nakupuje online, ale chováme se k němu, jakoby byl v kamenném obchodě. Může si objednané zboží vyzkoušet v klidu domova a pokud mu není, vrátí jej a my mu naopak vrátíme vše, včetně poštovného za zaslání zboží zpět. Je to tedy stejné, jako zkoušení v kabince obchodu, jen s tím rozdílem, že si věci může otestovat v soukromí.“

Naprostým hitem se staly boty značky Victoria Delef

victoria delef bezove sandaly 629 kc

Victoria Delef béžové sandály 629 Kč


Victoria Delef černé krajkové lodičky 759Kč

Victoria Delef černé krajkové lodičky 759Kč


Victoria Delef hnědé lodičky 669 Kč

Victoria Delef hnědé lodičky 669 Kč


Victoria Delef modré sandály 759 Kč

Victoria Delef modré sandály 759 Kč


Victoria Delef růžové lodičky 669 Kč

Victoria Delef růžové lodičky 669 Kč


 

Španělská značka, kterou zakoupíte pouze na ZOOT.cz je přesným příkladem strategie nákupního portálu ZOOT.cz. Trendy móda za rozumnou cenu! Aktuální kolekce zakoupíte ze méně než 800 korun. Victoria Delef je brand, který byl stvořen pro to, aby dělal ženu elegantní a sexy! Koncept značky je opravdu jednoduchý - boty, které můžete využít nejen do práce, pro volný čas, ale i na párty, do divadla a dokonce i na svatbu. Letos poprvé uvedla tato značka svatební kolekci. A jen malý tip na závěr: Všechny boty jsou velmi pohodlné, vyzkoušenou ZOOTem na vlastní kůži.

http://www.zoot.cz/kolekce/1412/victoria-delef-3/668/victoria-delef-3

Reklama