Předně se sluší poděkovat všem, kteří přijeli mnohdy i z veliké dálky. Třeba já jsem byla úplně nadšená z toho, že jsem některé mé oblíbené nicky mohla spatřit osobně. To víte, obrázek u nicku občas zkresluje a skutečnost je pro člověka pak více než příjemná – „rikino“. :-))))

Přijela jsem o něco později a strefila příchodem do právě probíhajícího Kubíkova organizačního proslovu, nebyla vpuštěna dál, abych se někam uklidila, a tak jsem si připadala tak trochu jako exponát na výstavě ptactva.

Pak už jsem se ale mohla rychle zapíchnout do „rohu lodi“ a pozorovat, jestli jste spokojené a jestli vám chutná.

A chutnalo.

Když jsem konečně dostala na něco chuť a rozhodla se vyplnit jídlem kulturní vložku v podobě přednesu ukázek z nově vycházejících knih, nebylo již co sezobnout.

Ale mně to nevadilo. Znamenalo to, že vám všem ostatním chutnalo, a to bylo nejdůležitější. A hlavně „kdo zaváhá…“ :-)))

1

Program

Nevím, jak vás, ale mě potěšila zejména možnost nechat si od konkurence poodhrnout záclonku budoucnosti. Nechala jsem si vyložit od šamana Pavla a byla jsem na výsost spokojená. Kromě toho bych tímto ráda vystřihla poklonu oběma přítomným věštcům. Osobně bych po pátém člověku lezla po čtyřech, ale oni zvládli opravdu masivní zájem.

2

Ani naše milá korektorka Klárka Milošová se věštění nebála.

Pro ty, kteří nestihli nebo neměli odvahu, je možné tyto věštce kdykoli najít TADY.

Mnohé z vás si také nechaly oskenovat své vlasy a dozvědět se tak o nich víc. Kdo nevyzkoušel na parníku, může ZDE.

k

Jak vidno ze zaujatého výrazu „Boženy a Jakuba“, je pohled na sken vlastního vlasu vskutku nevídaným zážitkem.

Milá čtenářka Anai se věnovala vizáži přítomných a myslím, že se mnou budete souhlasit, když řeknu, že profesionálně. Například když se od ní vrátila moje sestra kebulkaevulka, zmátla mě natolik, že jsem jí počala vykat.

l

Tombola

Do tomboly jsem naverbovala svého přítele Radka. Pro dobrou věc (výtěžek byl věnován na potřebné děťátko) tento dobrák nakoupil šest lístků do tomboly a odnesl si asi pět litrů tužidla na vlasy a knihu. Toužil po čaji. Marně.

Výhra dozajista potěšila i obsluhujícího barmana, který teď onen čaj nemusí kupovat doma dva roky a kosmetickou taštičkou jistě dojal manželku k slzám.

Vyhrál snad každý, což bylo dobře.

Někdo i několik stejných výrobků najednou. No, není nad to mít věci do zásoby. :-)

První cenu, multifunkční troubu, v hodnotě 10.990 Kč, kterou nám věnovala firma Whirlpool, si odnesla „Kometka“, což je doklad toho, že osud občas ví, co dělá.

9

Kometce a Kometičce i celé rodině Kometek srdečně blahopřejeme!

Protože, kdo už jiný by mohl cenu více potřebovat než rodina, která má tři nádherné broučky, z nichž jeden později v péči obětavého tatínka již spanile spinkal, zatímco druhý trhnul světový rekord ve slézání a vylézání točitého schodiště.

Loď se po celou dobu hezky pohupovala. Odcházela jsem velice hezky uhoupána a můj žaludek k tomu také měl co říci.


Teprve při odchodu jsem nahoře na palubě zaznamenala, že se dostavil také náš tolik milovaný šéf a guru.

Seděl, nenápadný a skromný, zapíchnutý u stolečku na čerstvém vzduchu, který měl v tu chvíli teplotu tak akorát na zánět vaječníků.

O Radkovi Křížovi je všeobecně známo, že jemu oblíbená teplota zdaleka není teplotou, kterou by jiný organizmus považoval za provozní, a tak jsem nebyla překvapená.

8

Již méně se o něm ví, že je to velice srdečný a hlavně láskyplný člověk a že k našemu bývalému šéfovi Pavlu Miškovskému, který k naší radosti také dorazil, trpí více než přátelskou náklonností. Radost ze shledání neskrývali oba. (Jinak ale, Radek se takto projevuje prakticky na každé poradě, zvláště když je v tu chvíli po obědě).

Soudě podle toho, že jste někteří na lodi setrvali až zhruba do jedné hodiny ranní, se vám oslava deseti let Ženy- in líbila.

Pave

Pavel měl vždy ke grafice blízko. A je-li s grafikou přítomna i grafička, má blízko i k nirváně.

Pevně věřím, že na dalším výročí nebude chybět nikdo z vás a že budete jen přibývat a množit se. I navzájem.

l

Kuba už si zpevňuje svaly na dort k výročí následujícímu.

Děkujeme všem, kdo přijel. Zvláštní obdiv patří vedle jiných cestovatelů i „Átéčku“. Díky, že pro Tebe téměř 500 kilometrů, nebylo překážkou!!“

l


Děkujeme též milým sponzorům, kteří věnovali ceny. Tedy firmám Schwarzkopf&Henkel, Whirlpool, Lactacyd (věnoval balíčky pro intimní hygienu) a značce Cinzano, která naplnila naše pohárky na přípitek.


Ještě dnes během dne se můžete těšit na kompletní fotoalbum z celé akce, které bude zkompletováno ze všech fotoaparátů, které na parníku nezahálely.

Reklama