Moje kamarádka Adéla si vybírá neustále stejný typ mužů – namachrovaný seladon, který se po čase změní v žárlivého despotu. Zapátral jsem, jak to mají jiné ženy a a nestačil se divit. Čím to je, že si stále vybíráme stejné protějšky?

penízeÁda je totiž ukázkový příklad holky, která si vybírá partnery podle jednoho a téhož vzorce. S absolutní jistotou si v tisícihlavém davu najde vždy a pouze nejnamachrovanějšího seladona, který ji okouzlí medovýma řečičkama. Na začátku jim vztah vždy krásně funguje a Adéla se vznáší na obláčku zamilovanosti. Všem říká, jak ji ten její nosí na rukou, jak ji zahrnuje drahými dárky a chová se k ní jako k princezně.

Jenže jakmile spadnou růžové brýle, uvědomí si, že zažívá peklo na zemi. Její partneři byli doposud do jednoho strašlivě žárliví a brzy začali s nejrůznějším omezováním a zákazy. Dělají jí scény tak dlouho, až to Áda nevydrží a odejde. Nějakou dobu je zničená, ale jakmile se oklepe, už si domů vede identickou kopii svého bývalého.

Je tohle normální? Zalovil jsem v diskuzích našeho magazínu a zjistil, že některé ženy prožívají neustále cyklické vztahy. Třeba čtenářka Cahoun si vybírá muže, kteří z ní tahají jen peníze...

„Vždy jsem měla jen chlapy, co mě pak vyždímali... Bohužel jsem jim chtěla pomoct, starala se o ně a čekala, že se to zlepší, a ono ouha, nezlepšilo, jen zhoršilo, a byla jsem pak už jen paní v domácnosti a banka. No já bych si v životě tohle nedovolila, ale oni ke mně jo. Je chyba určitě ve mě, to vím, chci je změnit, spasit svět, být obdivována... ale za jiných skutečností. Takže teď jsem sama, konečně si užívám svých vlastních peněz, zlepšilo se mi sebevědomí - nenechám se po sobě vozit... a uvidíme jestli až se zamiluju (do nesprávného), jestli zavčas řeknu a dost, a nebo se nechám zase poslat až na dno. Doufám, že nenechám, jinak chci zůstat raději sama.“

Téma dne se přímo nabízí: Jsou si vaši partneři podobní?

Téma dne 27. 9. 2013: (Ne)stejný typ chlapa

  • Vybíráte si partnery podle jednoho mustru?

Na tuto jednoduchou otázku existuje v zásadě jednoduchá odpověď. Já ale po vás budu samozřejmě chtít, abyste ji rozvedla, a to ať už bude negativní, nebo pozitivní. Popište alespoň dvě své zkušenosti s muži a postavte je do kontrastu. A můžete to vzít po té povahové, ale i vzhledové stránce.

Protože jde o citlivé téma, zase jednou vyhlašuji nickovou anonymitu – pokud ji chcete využít, podepište se jako Anonym.

avonNejzajímavější příspěvky budu uveřejňovat v novinkách magazínu v pátek 27.9.2013, zasílejte je tedy nejpozději tento den do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce...

Jednu z přispěvatelek jako vždy odměním. Tentokrát je dárek opravdu lákavý: parfém little gold dress od Avonu!

Reklama