Čtenářka Seboosis se sehla právě včas, aby unikla jisté smrti. Jak s ejí to povedlo se můžete dočíst v jejím příběhu.

Krásný den, ženy-in
Můj přítel říká, že žena za volantem je nebezpečnější než rozzuřený býk. Já, byť žena, ve valné většině případů musím souhlasit. Ale stejně tak si vylévám zlost na chlapy. Možná je to geneticky dáno, ale s řízením problém nemám. Oba moji rodiče mají řidičák celý popsaný od A po T. (Já se zatím pyšním B-éčkem, neboť žiju ve velkoměstě a traktor jaksi nevyužiju. Jen doufám, že za nedlouho přibude celá skupina A. )
 V mém životě jsem měla dvě nehody. První byla v době mého dětství, kdy řídila moje matka a protijedoucí auto za zatáčkou (v zatáčce kukuřice) jaksi nepředpokládalo, že v protisměru může něco jet. Párkrát jsme se překulili přes střechu a pováleli již zmiňovanou kukuřici a všichni vyvázli jen s modřinami.
 Druhá nehoda už byla horší, i když při mně snad stáli všichni svatí. Stalo se tak 11. 11. 2006. Přítel mě vezl do práce a přehlédl špatně osvětlený stojící kamion. Na poslední chvíli (po zaječení) jsem se sehla pod palubní desku... Zatímco přítel krvácel z obličeje, já vyvázla jen s pár střepy v hlavě.

podkamion

Policisté byli velmi příjemní, teda na mě. Příteli to dávali pěkně sežrat. A neustále něco mleli: „Řekněte tomu kreténovi, který vás málem zabil....“ Bohužel ano, moc nechybělo. Jeden z příslušníků byl dokonce překvapen, že já, která jsem seděla na „sedadle smrti“ jsem vyvázla bez jediného škrábance. „Vypadáte dobře...“ složil kompliment po tom, co se pohledem ujistil, že ona polovina auta je zapasovaná pod kamionem. Než přišel šok jsem ještě vynadala příteli, jestli nechce vylézt, protože pozice, ve které jsem se nacházela, nebyla zrovna pohodlná. Co přišel šok, už jsem jen brečela a děkovala bohu. V sedačce spolujezdce (tedy té mé) byl přesně v místě hlavy zabodnutý železný nárazník kamionu. S protokolu bylo dokonce vypuštěno, že jsme neměli pásy. JIinak už bych taky žádný protokol nevyplňovala. (Paradoxně se od této doby pášu i při vjezdu do garáže)
A tak v tento den, kdy mě potkalo štěstí v neštěstí oslavuju své druhé narozeniny.
S přáním hezkého dne bez nehod
Seboosis
Text nebyl redakčně upraven


Gratuluji Seboosis k přežití a děkuji za váš příspěvek. To mi připomíná mou jízdu s mojí ženou do Českých Budějovic. Jedu z dlouhatánského kopce a v protikopci vidím nějakou nehodu. Jedu dál, nohu stále na plynu a najednou z ničeho nic si říkám, „neměl by si brzdit?“ A už jsem na té brzdě stál. Brzdil jsem, kola zablokována, od gum se kouřilo a já udělal do toho posledního auta jen takové malilinkaté drc. Nic se nestalo. Zeptal jsem se, zda něco nepotřebují a pokračoval v jízdě.

Dnes máme téma dne Dopravní nehody, kterých jsme se zúčastnili. Vaše zkušenosti s piráty i anděly silnic.

  • Už jste někdy bourala?
  • Byla jste účastníkem nehody?
  • Jak se to přihodilo?

Napište mi vaše příběhy smutné i veselé. Napište mi, co si myslíte o pirátech silnic. Znáte nějakého anděla?

Vše směřujte na e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jedné z vás za dnešní příběh pošlu krásnou květinu!

Od 10. hodiny soutěžíte o překvapení sledujte novinky…

Reklama