Rodina

Žena je lepší v rodinných záležitostech

V čem je žena lepší než muž? Především bych řekla, že v záležitostech kolem rodiny. Trochu se to tady probíralo včera, když bylo téma mateřská dovolená.

Žena zvládá víc věcí najednou a tak není problém vařit oběd, jedním okem dohlížet na hrající si děti a ještě při tom odbíhat a uklízet. Žena se musí umět postarat nejen o sebe, svoje caparty, ale částečně i o svojí polovičku.

Krom toho si myslím, že žena je vybavena jakýmsi rodinným šestým smyslem. Že pozná, když dítě pláče, aniž by ho slyšela. Vzbudí se v noci ve stejnou chvíli jako dítě, cítí, když mu není hej a jde ho zkontrolovat do vedlejší místnosti zrovna ve chvíli, kdy se snaží strčit si do nosu korálek a tak podobně.

V neposlední řadě také musí zvládnout těhotenství a porod. Slyšela jsem, že podle nějakých výzkumů by tohle pánové nepřežili. Ale pravda, nikdo nemá navrch úplně. Zase málokterá žena by dokázala pracovat v dolech.

Kateřina M.

Jsem lepší než chlap! To je téma na dnešek.

 • V čem máte nad většinou mužů navrch?
 • V čem jste lepší, než ten váš?
 • Podařilo se vám opravdu trumfnout nějakého muže?
 • Porazila jste silnější pohlaví v páce?
 • Opravila jste televizi zatímco on jen bezradně hleděl do jejích útrob?
 • Máte lepší paměť, zatímco své polovičce musíte jednu věc připomenout aspoň desetkrát?

Napište nám v čem jste lepší než chlap! Své příběhy, úvahy a zamyšlení posílejte už teď na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a ten nejlepší bude odměněn dárkovou sadou Pickwick, ve které najdete tři druhy ovocných čajů a stylový hrneček.

   
24.06.2010 - Rodina - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] OlgaMarie [*]

  Já se ptala neslyšícího kluka slyšících rodičů, zda maminka měla šestý smysl a vycítila bez sluchu jeho pláč. Řekl mi, že ne a on uměl dřív znakovat než mluvit. Třeba to není šestý smysl, ale to, že většinou při malém děcku náše  jedno oko stále vidí a jedno ucho slyší, i když spíme.

  superkarma: 0 24.06.2010, 13:26:11
 2. [1] murat [*]

  Sml22 šestý smysl fungoval a funguje i když s náma děti už nejsou. mockrát se stalo, že jsem si zapínala mobil s pocitem, že bude volat syn...a taky že za chvíli volal Sml22...ze začátku manža jen kroutil hlavou, ted už mu to připadá normální Sml30 

  superkarma: 0 24.06.2010, 11:14:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme