Máme rádi Vánoce, tak jsme se rozhodli obdarovat děti ve svízelné situaci. Vybrali jsme si dárky, které chceme věnovat dětem z dětského domova Lety a také dětem rodičů závislých na drogách nebo alkoholu. O přirozenější vývoj těchto dětí se stará občanské sdružení Anima (závislí na závislých).

Děti si napsaly svá vánoční přání, a ta jsou pověšena na „stromku“ v restauraci na Zámku Dobřichovice. My jsme si vybrali 3 obálky s přáními a ještě jsme se domluvili s DD Lety na dárcích k narozeninám (dvě slečny mají v prosinci narozeniny). Dárky jsme v redakci zabalili a předali zástupcům akce v dobřichovickém zámku. Jsme rádi, že můžeme aspoň takto dětem udělat radost.

Jedno z náctiletých dětí si přálo mobilní dotekový telefon, tak chceme tímto článkem poděkovat zástupcům firmy Vodafone, kteří nám telefon pro „Strom plněných přání“ věnovali, a my jej předali dál. Také firmě Avon, která nás zásobuje svými novinkami a produkty, které se jistě budou líbit náctiletým slečnám Z DD Lety. Ostatním dětem jsme vyšli vstříc v jejich přáních – nákupním voucherům, aby si koupily, co si přejí.

syafd

Reklama