Bulvár

Žena-in má novou šéfredaktorku

 

Král je mrtev...

Johana Barvínková

Alena Pechová

Alena Hechtová

Jaroslava Machálková

Radek Kříž

 

To jsou minulé šéfredaktorky magazínu Žena-in.

 

Děkuji všem redaktorkám, všem spolupracovnicím, vám všem za příjemně strávený čas i spolupráci. Omlouvám se všem, kterým jsem kdy ukřivdil či jsem nepochopil naléhavost jejich požadavků.

Je čas, aby přišel někdo mladší, lepší, krásnější a chytřejší.

Někdo, kdo dovede magazín Žena-in k lepším zítřkům...

Je čas, aby přišel někdo, kdo se nezakecá jako já...

 

Markéta Breníková, to je budoucnost i současnost.

 

Markéta Breníková je nová šéfredaktorka našeho magazínu.

 

Přeji jí hodně štěstí, úspěchů, klidu, pevných nervů, schopných redaktorek i skvělých čtenářek...


                                                                                                                                   Radek Kříž

 

 

 

 

...ať žije královna!

 

Radka Kříže vystřídala redaktorka oblasti zdraví, výchovy a vzdělávání Markéta Breníková (26).

Iveta Šafránková se jí zeptala nejen na to, jaké změny chystá a na co se čtenářky magazínu Žena-in mohou do budoucna těšit.

 

Markéto, kam zmizel Radek Kříž?

Odešel na místo ředitele společnosti. Bude se nadále věnovat magazínu Žena-in, ale už jinak, než tomu bylo doposud.

 

Proč se tak rozhodl?

Za dobu pěti let, co se internetovému magazínu pro ženy věnoval, se nyní rozhodl, že nechá na jiných, aby do Ženy-in vnesli nový náboj. Jedním z důvodů odchodu byl podle mě také fakt, že jako chlap musel být zároveň žena-in.

 

V čem bude spočívat nový náboj z tvé strany?

Půjde zatím o postupné změny. Ale ráda bych, aby se vizáž Ženy-in poposunula trochu jinam. Zdá se mi, že dnešní podoba je velmi nepřehledná. Než na magazínu Žena-in uživatelka najde to, co potřebuje, stráví tím velmi dlouhou dobu.

 

Půjde to?

Určitě. Ráda bych, aby se například z jednotlivých rubrik staly samostatné sekce, kterými půjde listovat jako v časopise. Měla by se také časem prodloužit doba, po kterou budou zůstávat aktuální články na hlavní straně. Ale teď je předčasné děsit nějakou revolucí. Čtenářky se včas všechno dozví.

 

Je něco, co Ženě-in chybí po tematické stránce?

Jednoznačně schází články o přírodě, tzn. zvířatech, květinách či ekologii. Některé stávající rubriky bych ráda rozšířila o další témata. Naopak chci, aby se zrušila poradna a vrátilo se týdenní téma. V rámci něho bude do redakce vždy pozván host, který bude odpovídat na dotazy čtenářek.

 

O koho půjde?

Uvažuje se například o dětském psychologovi, odborném lékaři nebo finančním poradci. Záleží ale na editorovi, který celou diskuzi povede, koho si pozve. Může to být v podstatě jakákoli zajímavá osobnost, která má co říct.

 

A co zábava?

V rámci denních témat se vrátí denní soutěže. Věřím, že se podaří hrát o lepší a hezčí dárky, než tomu bylo doposud. K dennímu tématu se navíc bude nově vztahovat kvíz. Přibude také nová hodinovka.

 

Změní se i redakce?

Do budoucna by měl tým doplnit korektor a další redaktor.

 

Plánuješ mnoho změn. Jak se nejlépe po práci odreaguješ?

Změny plánuji, ale magazín k nim logicky spěje již delší dobu. A odreagování? Ideální je o volném víkendu vyrazit na hory na lyže. Jezdím tam především za sluníčkem a kompenzovat deficit denního světla. Vracím se pak vždy s novou silou do dalšího týdne. Příjemné jsou i různé akce s kamarády.

 

Máš jako šéfredaktorka možnost čerpat z předchozích zkušeností?

Částečně. V nově vzniklém pedagogickém nakladatelství jsem dělala šéfredaktorku. Připravovala jsem kompletní projekt na učebnice pro základní školu. Praxe trvala ale jen tři měsíce, protože došlo nakonec k zrušení projektu ze strany vedení.

 

Co nejčastěji čteš na Ženě-in?

Většinou články, které mají nejvíce příspěvků do diskuse. Zajímají mě reakce. Vybírám si také často podle titulku.

 

A když zavřeš stránku Ženy-in?

Nejčastěji Reflex. Ale většinou až čtrnáct dní poté, co vyjde. Jsem nějak ve skluzu. A teď momentálně čtu Harryho Pottera, kterého jsem si sama nadělila k Vánocům.

 

Proč by, podle tebe, měla čtenářka odložit časopis a otevřít si raději Ženu-in?

Články jsou připravovány pro ženy různých věkových kategorií. Na Ženě-in čtenářka najde velmi pestrou nabídku témat, která je vyplněna slušně napsanými články. Má možnost reagovat pod článek, a tak si nejen přečte to, co potřebuje, ale získá i vyjádření ostatních.  Navíc do budoucna pro ni bude díky změnám, které se plánují, mnohem „zábavnější“ v magazínu listovat.

 

   
20.01.2006 - Společnost - autor: Radek Kříž

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [72] Evik8 [*]

  Tak konečne som si urobila v niečom poriadok a pochopila kto je kto,lebo v tom čase som tu bola len občas a jaksi to nesledovala..

  superkarma: 0 01.01.2007, 16:16:01
 2. avatar
  [71] money [*]

  já sirael: slibuješ, nebo vyhrožuješ?

  superkarma: 0 24.01.2006, 15:22:11
 3. avatar
  [70] Tanzi [*]

  já sirael: tak to jsem docela zvědavá kolikrát se tady ještě ukážeš

  superkarma: 0 24.01.2006, 14:38:28
 4. [67] *kiki* [*]

  já sirael, kekka: když se vám stýská po nionetě, tak se můžete podívat na www.nioneta.cz také dobré čtení.

  superkarma: 0 22.01.2006, 22:12:48
 5. avatar
  [65] Tanzi [*]

  monca13: já se nehádám..já diskutuju
  A tak se můžu vrátit k tomu svému rozhodně se Kekka nepozastavovala PROČ UŽ TADY NEJSOU

  superkarma: 0 22.01.2006, 19:39:37
 6. avatar
  [63] monca13 [*]

  Tanzánie: Kekka nepřeje - Kekka píše, že za Meryl a Nionety to bylo lepší, lituje jejich odchodu a doufá, že to nová redakce rozjede.
  Ale nechci tě chytat za slovíčka a zbytečně se hádat
  Pouštím to z hlavy a musím končit.

  superkarma: 0 22.01.2006, 19:36:59
 7. avatar
  [62] Tanzi [*]

  monca13: jo to je v pořádku..já pochopila co kopíruješ..také si ten článek pamatuju...ale myslím, že Kekka NEŘEŠILA PROČ ODEŠLY..jenom napsala, že se jí jejich články líbily.
  A že přeje nové redakci, aby se jim také dařilo.

  superkarma: 0 22.01.2006, 19:28:19
 8. avatar
  [61] monca13 [*]

  Já taky přeju redakci, aby se jí dařilo, ale taky je pravda, že jsem Meryl a Nionetu měla ráda.

  superkarma: 0 22.01.2006, 19:19:14
 9. avatar
  [59] monca13 [*]

  Tanzánie: Kekka lituje toho, že odešla Meryl a Nioneta a já jsem jenom okopírovala jejich vysvětlení, proč odešly, protože jsem ho shodou okolností nedávno četla. Tak si myslím, že je tam jasná souvislost. Ty úvozovky jsou tam proto, že to je text, který napsala Meryl a já jsem ho citovala, nevymyslela jsem si ho.

  superkarma: 0 22.01.2006, 19:16:48
 10. avatar
  [58] Tanzi [*]

  monca13: nechápu souvislost s tím co napsala Kekka.

  Ta v dobrém vzpomíná na práce Meryl a Nionettu ..ale zároveň přeje, aby se to nové redakci také podařilo rozjet k všeobecné spokojenosti.

  superkarma: 0 22.01.2006, 17:11:43
 11. avatar
  [57] monca13 [*]

  Kekka: Stýská se ti po Meryl a Nionetě? Tak si přečti článek http://www.zena-in.cz/rubrika.asp?idc=16643&id=5 a hlavně reakci Meryl pod ním (příspěvek č.38).
  "Po přečtení toho článku a reakce Radka Kříže nám to nedá. Ano - nám. Tento příspěvek je společné vyjádření dvou bývalých redaktorek - Meryl a Nionety.
  Jakkoli jsme si předsevzaly, že zachováme loajálnost a nebudeme již na Ženu-in vůbec zasahovat a k čemukoli se vyjadřovat, nyní musíme toto své předsevzetí porušit.
  Protože v některých vyjádřeních Radka Kříže zaznívají věci, které by mohly poškodit naše jméno a vyvolat ve čtenářkách mylný dojem, že jsme se prostě zbláznily a ze dne na den prchly.
  Našemu odchodu předcházelo období, které bylo velmi náročné. Obě dvě jsme práci na Ženě-in milovaly a dávaly jsme jí ze sebe strašně moc. Nehleděly jsme na víkendy, volné večery apod. Obě dvě jsme se snažily, aby magazín měl určitou úroveň, a i když se to pokaždé nedařilo úplně na 100%, máme čisté svědomí. Za dobu, kdy jsme na magazínu působily my dvě - Meryl dva roky a Nioneta 1 rok - se zde událo mnoho změn. Věřte, že jsme se vždy snažily odvádět jen tu nejlepší práci, snažily se, aby Žena-in byla pro vás druhým domovem… O to víc nás nyní mrzí, že si Radek Kříž neodpustí různé narážky na naše osoby, které jsou navíc neúplné, neucelené a tudíž ne zcela pravdivé…
  Věříme, že se již nebude opakovat, aby se v oficiálním vyjádření ředitele tohoto magazínu objevovala naše jména, či nicky…
  A kde je pravda??? Proč jsme odešly???
  Protože podmínky, které byly nastaveny, pro nás byly neúnosné a nemohly jsme je akceptovat. Na naše připomínky Radek nebral zřetel a řekl nám, že jestli se nám to nelíbí, máme odejít….
  ….což jsme tedy ve finále udělaly. Rozhodně nebylo naším úmyslem nechat magazín na holičkách, či mu jakkoli škodit… Radek Kříž to ví, bohužel z jeho příspěvků a článků vyzařuje úplně něco jiného.
  Nezbylo, než se bránit.
  Meryl a Nioneta"

  superkarma: 0 22.01.2006, 15:23:55
 12. avatar
  [56] Kekka [*]

  já sirael: i mně se stýská po Hertě, Meryl a Nionetě. Bývalo to tu lepší. Ale třeba to nová redakce taky rozjede.

  superkarma: 0 22.01.2006, 11:56:13
 13. avatar
  [55] Vivian [*]

  taky se přimlouvám za ponechání barev , barvičky to tu pěkně člení, dobře se na ně kouká... bílé stránky nejsou zdaleka tak příjemné pro oko...

  superkarma: 0 22.01.2006, 11:53:50
 14. avatar
  [52] Lilinka [*]

  Ona je současná verze velmi nepřehledná?
  Právě naopak, jděte se mrknout na jiné internetové magazíny, ať víte, co je to nepřehlednost. Na ž-in jsem začala chodit právě pro její přehlednost. Tak ji, prosím, netransformujte do podoby tuctových magazínů, jakých je na netu plno...

  superkarma: 0 21.01.2006, 18:49:34
 15. avatar
  [50] monca13 [*]

  No, pokud bude nová šéfredaktorka slušněji komunikovat se čtenářkami a nebude se urážet kvůli upozornění na chyby v redakčních či jiných článcích, držím jí , aby se jí práce dařila ke spokojenosti čtenářek (i když všem se samozřejmě zavděčit nelze) a taky ke spokojenosti pracovního týmu Ženy-in

  superkarma: 0 21.01.2006, 13:07:19
 16. [49] altamina [*]

  Radek "sefredaktorka" je myslim v poradku
  (treba ja kdyz jsem mela vice casu a obcas jsem hrala nejaky hry na kompu a hrala jsem treba za chlapa - napr. barbar, nekrous..., tak jsem si dala chlapsky a jmeno a sama pro sebe jsem si vzdycky rikala: tam jsem jeste nebyl... uf, zabil jsem je... aaale, to jsem nasel krasne vecicky... atp... ) umoznilo mi to lip se ztotoznit s postavou, odreagovat se atd.
  Radku, bude se nam styskat at se dari na novem postu a Marketo, tesim se na zmeny a at se ti s nami libi

  superkarma: 0 21.01.2006, 10:40:17
 17. avatar
  [47] Tanzi [*]

  Bóbika: však už jsi barvy vyměnila jestli se nepletu za světle fialovou

  superkarma: 0 21.01.2006, 09:30:43
 18. avatar
  [45] jajulka [*]

  ježíš jenom nic neměńte,nebo už nic nenajdem

  superkarma: 0 20.01.2006, 19:09:11
 19. avatar
  [39] k@tchabinka [*]

  a vence mame posilat kam ?:))

  superkarma: 0 20.01.2006, 16:38:18
 20. avatar
  [37] bookcase [*]

  jsem nevěděla, že byla Radek šéfredaktorka

  superkarma: 0 20.01.2006, 16:02:24

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [36] Kekka [*]

  Změny nemám ráda a články o zvířatech taky ne.

  superkarma: 0 20.01.2006, 15:29:07
 2. avatar
  [35] pomeranca [*]

  "Radek Kříž

  To jsou minulé šéfredaktorky magazínu Žena-in." (konec citace)

  Radek Kříž.... a šéfredaktorkA!?!?!

  Barevnost nechat!!!!

  superkarma: 0 20.01.2006, 14:18:06
 3. avatar
  [34] svetluszka [*]

  ... ..přeju ať se daří a připojuju se k holkám za zachování lišt a barevnosti...

  superkarma: 0 20.01.2006, 13:28:38
 4. avatar
  [33] fialinka [*]

  Své neustálé sezení na ženě-in jsem doma ospravedlnila až v okamžiku, kdy se tu objevila fotka Radka Kříže se sklenicí piva Ursus - rumunského piva, které můj velice dobře zná a navíc má rád i Rumunsko. Takový časopis, jehož šéfredaktor tam jezdí a pije pivo, nemůže být špatný, že? Markétě přeju hodně štěstí - změny neuškodí, ale pomalu na nás, mně se taky barvičky líbí, ale ráda mám i soutěže, těch by mohlo přibýt...

  superkarma: 0 20.01.2006, 12:48:54
 5. [32] a.... [*]

  kajani: taky bych uvítala, kdyby Markéta už nepsala vedou mě k tomu sice poněkud jiné důvody než tebe, ale ve výsledku se zcela shodnem Ostatně Markéta bude mit teď spoustu jiné, náročnější práce, tak snad se nám tohle přání splní

  superkarma: 0 20.01.2006, 10:59:17
 6. avatar
  [30] Tanzi [*]

  Lenika: ani ne tak více, jako obměnu..

  superkarma: 0 20.01.2006, 10:50:50
 7. avatar
  [29] Lenika [*]

  Jsem pro více smajlíků

  superkarma: 0 20.01.2006, 10:49:39
 8. avatar
  [28] Suzanne [*]

  Tak hodně štěstí! Jen taky prosím o zachování lišt a barevnosti

  superkarma: 0 20.01.2006, 10:35:08
 9. [26] a.... [*]

  Odemětobě: to je ale supr, že je Radek tak emancipovaný, ani bych to od něj nečekala Radku jen tak dál!!!Jsi na dobré cestě!!!
  A Markéto: zatím jsi mě svými příspěvky zrovna nepřesvědčila , za zvlášť "povedený" považuju ten o školném na ZŠ . BUDEŠ NA SOBĚ MUSET HOOODNĚ ZAPRACOVAT DĚVČE

  superkarma: 0 20.01.2006, 10:20:22
 10. avatar
  [25] Šupitopresto [*]

  Nyotaimori: to musíš na stránky pohřební služby

  superkarma: 0 20.01.2006, 10:02:24
 11. avatar
  [24] Tanzi [*]

  Protože netuším jaké všechny ty změny mají být..prosím ještě jednou a to o zachování lišt..je to přehledné a osvědčené.

  superkarma: 0 20.01.2006, 10:02:02
 12. avatar
  [22] Zuzyk [*]

  Přeju hodně štěstí

  superkarma: 0 20.01.2006, 09:51:57
 13. avatar
  [21] Aja [*]

  Krizák konečně pochopil...?
  Markéto, drž se A zdroje pod články budou?

  superkarma: 0 20.01.2006, 09:45:56
 14. avatar
  [20] Odemětobě [*]

  To je hezké,jak se Radek zařadil mezi šéfredaktorKY.Síla ženského kolektivu dělá divy.Nečetla jsem příspěvky,pokud se opakuji,tak se omlouvám.

  superkarma: 0 20.01.2006, 09:31:35
 15. avatar
  [19] Šupitopresto [*]

  Šéfredaktorce přeji také, ať jí ten elán vydrží a dokáže zrealizovat, co si předsevzala, a ty změny ať jsou jenom ku prospěchu nás všech, co jsme na tomhle magazínu závislé. Barvičky prosím taky zachovat, co chodím sem, nevím co je zánět spojivek

  superkarma: 0 20.01.2006, 09:13:29
 16. avatar
  [18] evita_ij [*]

  Mně se ž-in líbí tak jak je!!!!! Kdo ji zná,tak s tu i vyzná. Taky se přimlouvám o zachování této krásné barevnosti!!!!!!!! Jinak přeju hodně štěstí a opatrně volit změny (nejlépy diskutovat s námi )

  superkarma: 0 20.01.2006, 09:12:27
 17. [17] Januše [*]

  Též se připojuju k přání pevných nervů, kopě pěkných článků, spokojených čtenářek (i čtenářů) a vytvoření ještě lepšího magazínu

  superkarma: 0 20.01.2006, 09:09:32
 18. avatar
  [16] Brett [*]

  Nerada si zvykam na jakekoliv zmeny, ale je jasne ze postaru se zit neda. Jak pravi lidova pranostika kazda zmena je jenom k horsimu, ale verim, ze teto zmeny se pranostika tykat nebude. Takze hura do toho drzim palce, a jsem silne zvedava.

  superkarma: 0 20.01.2006, 08:56:54
 19. [15] Evalota [*]

  Nové šéfredaktorce přeju hodně pevných nervů a pracovního elánu a už se těším na články o fauně a flóře

  superkarma: 0 20.01.2006, 08:54:12
 20. avatar
  [14] Julča [*]

  Jo a zelenou nám nechte

  superkarma: 0 20.01.2006, 08:28:07
 21. avatar
  [13] Julča [*]

  Taky doufám,že změny budou k lepšímu.Přeji hodně

  superkarma: 0 20.01.2006, 08:27:40
 22. avatar
  [12] *modrá [*]

  Potřebuju články o tom jak se chránit aby člověk u počítače neoslepl když do toho čumí 8 hodin denně a někdy i dýl ! A taky články o zubech a paradontóze. No a pak taky o tom jak být krásná a spokojená ... tak si to zapiště do bločku a jinak přeju hodně spokojených čtenářek

  superkarma: 0 20.01.2006, 08:10:17
 23. avatar
  [11] Trinitty20 [*]

  Hodně štěstí Markéto, současný magazín ženy-in mi vyhovuje, ale snad ti tvé plány na vylepšení vyjdou a sklidíš ovace

  superkarma: 0 20.01.2006, 08:05:48
 24. avatar
  [10] RenataP [*]

  Tanzánie: a je dobrá na VOČI !!!
  Barevnost prosím nechte, též se přimlouvám, nenamáhá oči a vzhledem k času, který tady každá strávíme čtením...

  superkarma: 0 20.01.2006, 07:24:12
 25. avatar
  [9] Tanzi [*]

  Také přeju at se daří
  A k těm změnám..pokud můžu poradit..zkuste je prokonzultovat i s námi.
  Už to tady jednou bylo..že nám byla nabídnuta předloha, jak by Nová žena-in mohla vypadat..a např nejvíce odporu se vzneslo k bílým stránkám..neberte nám tu barevnost.
  jsme na ni zvyklé..máme jí rádi..a hlavně NA ZELENÉ SE DOBŘE ČTE!!!!!!

  superkarma: 0 20.01.2006, 07:20:37
 26. avatar
  [7] LP [*]

  Mně změny neva, ale jenom když vedou k lepšímu . Tak doufám, že to bude i tento případ. Markéto buď silná a hodně .

  superkarma: 0 20.01.2006, 06:11:42
 27. avatar
  [6] Kačena1 [*]

  Eva_Fl:

  superkarma: 0 20.01.2006, 05:40:29
 28. avatar
  [4] Eva_CZ [*]

  Tak Marketo, zlom vaz. A preji hodne silnou konkurenci!
  Jo - a nemam rada zmeny!

  superkarma: 0 20.01.2006, 01:56:15
 29. avatar
  [3] Léthé [*]

  Nyotaimori:jak prchnul?...on přece povýšil . Je z něho teď říďa . A určitě si pořídí i krásnou sekretářku .

  superkarma: 0 20.01.2006, 01:14:40
 30. avatar
  [2] Bobša [*]

  Nyotaimori: no jinou reakci bych snad ani od tebe nestrávila

  superkarma: 0 20.01.2006, 00:38:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme