Cestování

Levné, rychlé a pohodlné cestování po Evropě.

Nedávno jste si na stránkách Ženy-in mohli přečíst o nové autobusové lince společnosti Eurolines Sodeli CZ z Prahy do Krakova. Tentokrát se pojďme blíže zaměřit na další služby tohoto dopravce.
Kromě Polska (Krakov a Varšava), jsou cílovými státy linek s logem Eurolines Sodeli CZ také Francie (Paříž, Bordeaux, Nantes, Nice, Toulon, Chamonix, Clermont-Ferrand, Toulouse a Perpignan), Španělsko (Barcelona, Madrid, Alicante), Slovensko (Žilina, Vysoké Tatry) a Švýcarsko (Ženeva).
Základ distribuční sítě linek Eurolines Sodeli CZ tvoří tři prodejní místa: v Praze na Senovážném náměstí 6, v Brně v Poštovské ulici 6 (pasáž Alfa) a v Plzni v ulici Sady Pětatřicátníků 3 (v prostorách Autoturistu). Jízdenky se ale prodávají také u řidičů autobusů nebo prostřednictvím sítě více než 200 kanceláří provizních prodejců v 65 městech České republiky. Mezi nejdůležitější patří Čedok, GTS international či AMS. Na Slovensku je prodej zajišťován mimo jiné v síti tour-operátora Satur, AMM a v pokladnách SAD BBDS, a. s. Jízdenky na autobusové spoje Eurolines Sodeli CZ si také můžete pohodlně zakoupit i na internetu na stránce www.eurolines.cz.
Součástí prodejní politiky společnosti jsou slevy pro mládež a seniory, nabízené na všech linkách Eurolines Sodeli CZ. Na lince do Španělska navíc dopravce poskytuje skupinové slevy. V ceně jízdného se odráží rovněž sezónnost. V podzimních měsících tak lze cestovat o desetinu levněji než ve zbylé části roku.
Nezávislí cestovatelé jistě ocení Eurolines pass, umožňující neomezené cestování na linkách Eurolines během určeného časového období.
Sortiment služeb Eurolines Sodeli CZ nezahrnuje však pouze dopravu, ale je doplněn také o prodej ubytování ve Francii, buď ve formě výhodného balíčku Bus a Hotel nebo samostatně. V cestovních kancelářích nabízí Eurolines Sodeli CZ také jízdenky ostatních významných dopravců.
Všechny autobusy, které jezdí na linkách Eurolines Sodeli CZ splňují náročná kritéria na kvalitu a vybavení. Jejich průměrné stáří je dva roky a pohodlí i bezpečnost cestujících jsou zajištěny mj. díky vybavení jako je ABS, klimatizace, WC a další. Aby cestujícím doba strávená v autobusu lépe utekla, mohou sledovat video a mají také možnost zakoupit u posádky občerstvení.

Více informací včetně detailních jízdních řádů najdete na internetových stránkách www.eurolines.cz.
   
23.01.2003 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [2] Ťapina [*]

    Když já autobusy nerada. Nedá se v nich číst, nemůžu si sama vybrat místo, cestuju radši vlakem.

    superkarma: 0 28.11.2003, 19:11:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme