.

Naučte ostatní čtenářky Ženy-in péct a vyhrajte pěkné ceny!

Cestování

Naučte ostatní čtenářky Ženy-in péct a vyhrajte pěkné ceny!

Tak Herta už se letos do pečení pustila, jak jste si mohli včera přečíst. :-) A co vy? Máte už alespoň perníčky? Naše redakční kolegyně Jana ano. Jak nám sdělila, strávila s nimi a se svými kamarádkami příjemný víkend, dokonce proběhlo i zdobení a ukládání do krabice. Krabice pak byla uložena na tajné místo, aby perníčky hezky došly a hlavně, aby se dochovaly až do vánočního radování. ;-)
Ve většině rodin je pečení vánočního cukroví jakýmsi rituálem. Když bytem zavoní skořice, vanilka a rum, je jasné, že Vánoce už jsou opravdu skoro tady. Máte i vy svoje zaručené rodinné recepty na vánoční pečivo? Znáte nějaký recept, díky kterému jste populární nejen v rámci rodiny, ale také ulice, obce, města, státu či světadílu? :-) Tak honem sem s ním! Tedy ne sem, ale do speciálního vánočního soutěžního auditoria, kde se ode dneška odehraje veliké klání čtenářek-pekařek amatérek. Ostatní mají samozřejmě možnost připojit své hlasy, poslední slovo si ale ponechává redakční porota ve složení joha, klara a janka, která nejzajímavější recepty otestuje a následně zhodnotí.

Na nejlepší čekají pěkné ceny od Tescomy (10 x vánoční formičky. 5 x forma na puding a bábovku) a od Hery (20 výpravných kuchařek a 20 balení vánočních formiček).
   
03.12.2002 - Zahraničí - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Simba [*]

  Že by tu soutěž vyhlásili letos taky? Po soutěži Věrnosti? To by bylo fajn ...

  superkarma: 0 22.11.2003, 14:23:45
 2. avatar
  [8] Kocicka [*]

  troufam se taky pripojit jiz nekolik let tuto vanocni bitvu absolvuju ve veleni rodinne kuchynske rady a cim nase kuchyn ucti navstevy: Lineckym cukrovym, maslovymi kolacky, orechovymi placickamy, medvedi tlamy, skoricove precliky, mrkvove cukrovi ,kokosové,ořechové,čokoládové kuličky, ČOKO salám, kokosové,ořechové,mandlové,vanilkové rohlíčky,a další co mi přijdou pod ruku běžně tak 20 druhů...můj schopný přítel je mi v tom velkou oporou,ale musí celou dobu zpívat, jinak by se moc nenapeklo...jako ostatně všichni!

  superkarma: 0 09.12.2002, 15:01:03
 3. avatar
  [2] *modrá [*]

  holky a prosímvás pište ty recepty hodně "polopatě" aby vážně věděl i úplnej začátečník a trdlík jako já jak to má všechno udělat

  superkarma: 0 03.12.2002, 07:35:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme