.

Máte nepřeberné množství karet v peněžence?

Cestování

Máte nepřeberné množství karet v peněžence?

Taky patříte k typickým ženám, které mají různých karet plnou peněženku, většinu z nich nikdy nevyužily a u části z nich ani netuší, na co vlastně jsou? Já se k tomu hrdě přiznám. Vlastně používám jen kartu platební, když už v peněžence nic nemám a ve výloze visí krásný šatičky, který prostě musím mít! Což se mi stává často. Je to fajn. Podám u pokladny kartu a mám pocit, že mi z peněz nic neubylo.
I když nejsem fanynkou karet, jak jste už asi postřehli, přesto mám ještě jednu favoritku. Je to SMART karta. Manžel je obchodní zástupce, pořád někde cestuje a tím pádem i hodně tankuje. Před časem mu kamarád poradil, ať si ji pořídí, že je to bezva, protože se mu za každý litr benzinu načítají body a vlastně i za myčku a za nákup. On sám už si za nasbíraný body pořídil spoustu zajímavých věcí a občas za ně dokonce nakupuje i dárky příbuzným nebo kamarádům. Má to jedinou nevýhodu. Musí se jezdit k Shellu, protože ta karta platí jen tam. Ale koneckonců, někde člověk tankovat musí a oni mají dobrý benzin (říká manžel), hodně pump a hlavně sympatickou a ochotnou obsluhu. To je zase důležitý pro mě. Dokonce mi i natankujou, když mi to nejde nebo když se nechci umazat.
Karta je sice manželova, ale mám povoleno vybírat si za nasbíraný body věci, který se mi líbí. Naposled jsme si vzali krásný stříbrný koule na petanque, ze kterých byli naši kamarádi úplně nadšení. Pro našeho malého syna je favoritem číslo 1 Lego, jak jinak. Nejsem zrovna komerční typ a nikdy s nikým a za nic nesoutěžím, i když slibují hory-doly. Tohle ale není soutěž. Je to docela fajn program. Ve SMART katalogu najdete množství pěkných věcí, vyberu si já, manžel i náš malý syn. I mě, nevěřícího Tomáše, tahle malá kartička nakonec udolala.

Jana
   
09.09.2002 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [14] Andula [*]

  Tak karta Smart u nas doma nehorzi, nemame ani auto, ani ani jedenridicak

  superkarma: 0 09.12.2003, 19:01:29
 2. avatar
  [13] Simba [*]

  SMART kartu nemám, jednak se mi nechtělo, tak jako Zuzanicka vypisovat údaje do formuláře, a jednak jsou jejich PHM vždy nejdražší. Takže si ty dárky vlastně zaplatíte, na světě není nic zadarmo. Tankuji raději u JET.

  superkarma: 0 22.11.2003, 10:12:30
 3. [12] Zuzanicka [*]

  Nevýhodou třeba právě zmiňované karty je,že abych ji dostala musím do jejich dotazníku zadat veškeré informace o mé osobě(včetně rodného čísla) a autě atd.Právě proto ji nemáme.Pak mi budou domů chodit různé letáky a informace o které nemám zájem.A kdyby jenom od Shellu,adresy si předávají jedna firma druhé.A to mně na tom štve.

  superkarma: 0 13.09.2002, 07:32:41
 4. avatar
  [10] Dickie [*]

  Claris: problém je, že fungování tohohle prima webu platěj právě ty firmy, který tu inzerujou.
  A pokud si klient objednal reklamní článek, kterej by vypadal jako živej, tak co s ním máš dělat. Přání klienta je rozkazem.
  Já osobně tuhle daň za fungování ženy-in klidně skousnu, pokud toho nebude víc než "normálních" článků.

  superkarma: 0 09.09.2002, 16:48:32
 5. avatar
  [7] muflonka [*]

  Claris:

  superkarma: 0 09.09.2002, 12:24:37
 6. avatar
  [2] sarobrouk [*]

  A my máme od Benziny zajímavé dárečky v podobě filmů do foťáku, triček, smažených mražených řízků (ty jsou opravdu mňam) a teď je to celé mražené kuře.

  superkarma: 0 09.09.2002, 09:16:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme