.

Zapojte se do internetové hry s Fordem Fiesta a vyhrajte zájezd pro dva do Amsterdamu a další ceny!

Cestování

Zapojte se do internetové hry s Fordem Fiesta a vyhrajte zájezd pro dva do Amsterdamu a další ceny!

Na konci srpna odstartovala zajímavá internetová soutěž, při které se projedete kolem světa a přitom můžete v pohodě sedět u svého počítače. Virtuální TOUR DE VIVE, kterou pořádá společnost Ford Motor Company, s.r.o., je zábavnou hrou pro týmy hráčů, která vás pobaví, vyzkouší vaše znalosti a navíc vám umožní vyhrát zcela skutečné a nevirtuální ceny - od lístků do kina, až třeba ke kvalitním digitálním fotoaparátům, či prodlouženému víkendu pro dva v Amsterodamu v pětihvězdičkovém hotelu.
Podstatou soutěže je virtuální cesta po Evropě, na niž se vydáte v novém Fordu Fiesta, posledním modelu automobilky Ford. Během šesti týdnů tak projedete šest velkých evropských měst a při každé z těchto zastávek budete odpovídat na deset soutěžních otázek. Správné odpovědi vás přitom kvalifikují pro postup do dalších kol - a nejen to. Získáte za ně totiž i bonusy, které vám dovolí, abyste s sebou na další cestu vzali i spolujezdce. Také oni pak budou oprávněni odpovídat na soutěžní otázky, čímž dále vzroste vaše šance na potřebné body do soutěže.
Každý, kdo získá předem stanovený počet bodů, bude zařazen do slosování o atraktivní ceny. Těch je připraveno celkem 482.
Soutěž Tour de vive odstartovala už 27. srpna a šanci na hlavní výhru mají jen ti účastníci, kteří odstartují nejpozději dnes, tedy 2. září 2002. Všechny informace o soutěži získáte na adresách www.tourdevive.com a www.ford.cz, kde také můžete soutěž zahájit.
Do soutěže můžete vstoupit i prostřednictvím bannerů na velkých českých internetových portálech jako iDnes či Atlas nebo u nás na Žena-in.cz.
   
02.09.2002 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Simba: Nápodobně, ale jinak jsou ty výpravy do minulosti v podobě listování archivem celkem přínosné.

  superkarma: 0 05.12.2003, 23:07:56
 2. avatar
  [1] Simba [*]

  Tak to jsem tedy našla dost pozdě

  superkarma: 0 22.11.2003, 10:00:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme