.

Chcete se Ženou-in v srpnu opékat prase? Přečtěte si, co pro to udělat…

Cestování

Chcete se Ženou-in v srpnu opékat prase? Přečtěte si, co pro to udělat…

Pokud se někdo z vás mylně domnívá, že to pečené prase v titulku má být náš redakční maskot Krize, tak se šeredně plete. Protože ač v nedávných horkých dnech vypadal Krizák kolem poledne pořádně uvařeně, upečený rozhodně nebyl, leda snad trochu vypečený, ale to vy, které jste ho už viděly na vlastní oči, dávno víte. :-)
Ale zpět k původnímu tématu. Prase se bude opékat proto, že jste si to vyprosily, ba dokonce vyžádaly. Jedním z důvodů bylo to, že se vám líbilo na poslední akci – pochodu Žen-in a dětí Karlštejnskem – a druhým důvodem bylo to, že některé z vás přijet z rozličných důvodů nemohly a hořce toho posléze litovaly. Zkrátka, chcete se zase sejít a to ještě v hojnějším počtu a navíc se chcete pořádně nadlábnout. :-) Takže se bude opékat prasátko… A taky se bude povídat a zpívat a popíjet a veselit se… Zkrátka bude to fajn.
O konkrétních propozicích se poslední dobou hodně diskutuje na srazové diskutárně. Zdá se, že ideálním termínem bude 16. až 18. 8. 2002 a místem Morava. Konkrétně okolí Brna. Docela vážně uvažujeme o penzionu u Šplíchalů (na internetu se na něj můžete podívat ZDE). Ale i to je pouze návrh a není to zatím jisté. Současně hledáme něco v podobných cenových relacích, lokalitou poblíž Brna a lehce dostupné autobusem, vlakem i autem.
Vzhledem k tomu, že tato akce bude o hodně náročnější už z organizačního hlediska (ubytování, nákup prasete atd.), bude nutné provést opravdu seriózní součet účastníků. Přihlásit se můžete po kliknutí na buton „Přihlásit na akci“ v pravém horním rohu Srazové diskutárny. Poslední závazné přihlášky přijímáme 7. 7. 2002, a to z toho důvodu, že pak už se bude muset začít jednat. Každý přihlášený dostane z redakce mail s rozpočtem celé akce a s tím kolik má zaplatit a za co. Důležité je, že je závazný i počet přihlášených rodinných příslušníků náležejících k jedné čtenářce. V praxi to znamená, že byste neměly hlásit počet účastníků z vaší rodiny jako 2 – 3, ale buď 2, nebo 3. V případě, že to bude nerozhodné, budeme počítat vyšší cifru.
Zároveň potřebujeme znát vaše požadavky na ubytování, tedy především kdo přijede už v pátek a kdo až v sobotu, případně kdo vůbec nemá zájem o ubytování.
Také počítejte s tím, že bude nutné zaplatit dopředu zálohu na ubytování a prasátko. Ta bude vypočítána zodpovědně a s ohledem na počet účastníků a cenu sjednaného ubytování.

Pokud máte zájem a stále ještě jste se nepřihlásily, můžete to udělat třeba teď a TADY. Každopádně máte čas už jen do 7. 7. 2002.
   
28.06.2002 - Zahraničí - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Andula [*]

  Tam jsem nebyla, zatím chodím jen na hospůdkové srazíky.

  superkarma: 0 07.12.2003, 23:17:45
 2. avatar
  [5] Ťapina [*]

  Já jsem ještě na žádném celoženoinovém srazu nebyla, ale snad se někdy zadaří.

  superkarma: 0 28.11.2003, 14:18:58
 3. avatar
  [4] Simba [*]

  Byla jsem na opékání prasete 2003, Svojanov - super.

  superkarma: 0 21.11.2003, 14:01:16
 4. avatar
  [3] ještěrka.ehp [*]

  No to je v pytli. Tak sem se konečně chtěla taky zůčastnit srazu, abych vás poznala taky osobně a zrovna v tomhle termínu mám odvču

  superkarma: 0 03.07.2002, 11:23:11
 5. avatar
  [1] Libča [*]

  chtela jsem jen dodat ze jsem mou prihlasku poopravila napsala jsem dva dospeli a jedno dite jinak se tesim na grilovacku a je mi docela fuk kde to bude, hlavne ze budu s moci byt s vami vsemi i nevsemi ze zeny-in.

  superkarma: 0 28.06.2002, 07:45:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme