.

I dospělí mohou jet na dovolenou se slevou aneb Jak s Adventurou ušetříte.

Cestování

I dospělí mohou jet na dovolenou se slevou aneb Jak s Adventurou ušetříte.

Minule jsme psali o tom, že pilné a šikovné dětičky, které dostanou na vysvědčení hezké dárky, mohou jet na vybrané zájezdy Adventury zadarmo. Ale i dospělí mohou při nákupu zájezdu nějakou tu korunku ušetřit. Stačí jen trochu odvahy k rychlému rozhodnutí, flexibilní šéf, který vám dovolenou a schopnost sbalit si poměrně rychle své saky a paky. :-)

Například právě teď můžete získat slevu šest a více procent na některé červnové a červencové zájezdy Adventury do Francie, na Korsiku, do Skandinávie, do Thajska nebo do Kanady.
Už 29. června například můžete vyrazit na cyklistický zájezd Korsika na horských kolech, kde můžete v jednom dni obdivovat krásu pobřeží, koupat se v divokých řekách či vodopádech a navečer vyrazit do hor. Během několikahodinového sjezdu projedete chladné horské lesy a sjedete až k tropicky rozpálenému pobřeží. Projedete nejhezčí oblasti a pláže skalnatého azurového pobřeží, zastavíte se i v korsických vesničkách. Budete mít také příležitost obout pohorky a vyrazit do hor, případně vyzkoušet canyoning. Zájezd je šestnáctidenní a je určen pro zdatnější horské cyklisty. Zájezd stál původně 13 450 korun, po slevě zaplatíte 12 380 korun.
Láká vás spíše sever Evropy, panenská příroda, jezera, hory a ledovce? V tom případě má pro vás Adventura výhodnou nabídku – zájezd Země jezer a fjordů, který startuje 5. července. Navštívíte severské metropole Stockholm a Oslo, ale také oblasti nejvyšších hor celé Skandinávie a slavnou Zlatou stezku - horskou silnici, která spojuje nejkrásnější fjordy západního pobřeží Norska. Poznáte také malebné Švédsko, kde mimo jiné uvidíte na náhorní plošině Langfjällets krajinu charakteristickou pro oblasti za polárním kruhem. Budete si moci vyzkoušet rafting na řece Sjoa, čeká vás i vyhlídková plavba lodí Geirangerfjordem a vycházka k ledovci Briksdalsbreen, navštívíte nejrozsáhlejší ledovec Evropy v oblasti Jostedalsbreen. Původní cena zájezdu 10 980, dnes 10 290 korun.

Z dalších zájezdů Adventury „na poslední chvíli“ za výhodné ceny jmenujme: Provence a Languedoc (15. 6. – 20.6. a 5. – 21. 7.), Provence pro pokročilé (27. 6. – 9.7.), Mt.Blanc (28. 6. – 7. 7.) a Masiv Monte Rosy (28. 6. – 7. 7.), Bretaň v poklidu (29.6. – 11.7.), Thajsko (4.7. – 25.7.) a Západní Kanada (29.6. – 14.7.)

Aktuální informace o zájezdech a dalších akcích Adventury najdete na internetových stránkách www.adventura.cz nebo si na adrese Adventura, Voroněžská 20, 101 00, Praha 10 či na telefonu 02/717 417 34-6 vyžádejte katalog.
   
13.06.2002 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Ťapina [*]

    A na index s úspěšnou zkouškou bych zdarma jet nemohla?

    superkarma: 0 05.12.2003, 23:03:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme