.

Jaký by byl svět bez mužů? Plný šťastných tlustých žen?

Cestování

Jaký by byl svět bez mužů? Plný šťastných tlustých žen?

Přemýšlely jste, milé dámy, někdy o tom, jaký by byl svět bez mužů? V jednom vtipu se říká, že by byl plný šťastných tlustých žen… no možná na tom něco je. Napadlo mne to před pár dny, kdy jsme se spolu s dvěma kamarádkami vydaly na chalupu a udělaly si čistě dámskou jízdu. Opravdu čistě dámskou protože spolu s námi vyjely do lůna přírody i naše dvouleté dcerky, které se jako mávnutím kouzelného proutku proměnily ve vzorné holčičky a celé dny strávily na hromadě písku, co má majitel chaty připravený na přístavbu. Možná to ale nebyl kouzelný proutek, ale svěží vzduch a pohoda ve vzduchu, kterou šířily jejich maminky.
Myslím, že uvolněnou atmosféru neměla na svědomí ani tak láhev Fernetu citrus, ze kterého jsme si míchaly osvěžující drinky spolu s citrónovou minerálkou, ale fakt, že na vaření a mytí nádobí jsme byly tři a tudíž bylo vše za chvilku hotovo, nemusely jsme sbírat pohozené věci, stále byl po ruce někdo, kdo naslouchal a žádný názor nebyl hloupý a všechny věty byly pochopeny tak, jak byly myšleny.
Tohle všechno jsem si uvědomila teprve půl hodiny před tím, než měl na chatu dorazit její majitel - manžel mé kamarádky. Ta očividně znervózněla, začala zmateně pobíhat, utírat prach, rovnat židle a nakonec se chopila lopaty a poté, co odehnala spokojené dětičky, začala shrnovat písek do úhledné hromádky…
Neodsuzovala jsem ji, spíš chápala… Proč zavdávat příčiny zbytečných sporů. Těšila se na manžela a chtěla prožít klidný víkend, tak proč ho narušovat řečmi typu: „To jsi nemohla pohlídat, aby děcka ten písek neroznesla po celé zahradě?“ apod. A protože jsme už měly zabaleno, poděkovala jsem za krásně strávené dny a vydala se k domovu a přemýšlela, jestli se chovám stejně. A doma ještě před příchodem manžela z práce jsem rychle utřela prach a srovnala časopisy ve stolku :-)))

Také si myslíte, že se ženy jinak chovají ve společnosti mužů a jinak v čistě dámské společnosti?
   
10.06.2002 - Zahraničí - autor: Týna

Komentáře:

 1. avatar
  [32] Ťapina [*]

  Svět bez mužů by mě nebavil, ale občas je dámská jízda potřeba.

  superkarma: 0 22.11.2003, 11:39:48
 2. avatar
  [31] Simba [*]

  No, na víkend snad ano, ale týdenní pobyt?! To asi nee

  superkarma: 0 21.11.2003, 12:17:46
 3. avatar
  [30] danae [*]

  Tak já nevím jak kdo,ale já se chovám pořád stejně.Nevím v jakém vztahu žila dotyčná paní s manželem,který ji peskoval za písek,ale mně by taky naštvalo,kdybych přišla domů a měla rozházené nádobí...no ne?Jinak k tématu...svět bez mužů by bezpochyby ztratil tu pikantnost.A šťastných žen?Člověk si vždycky najde důvod mít problém,ať je to muž,či žena.A proč tlustých?Náhodou si myslím,že ženy se snaží spíš trumfnout,nebo napodobit ostatní ženy.Alespoň já to tak dělám.Ráda se podívám na hezkou,upravenou ženu a hodnotím,co z toho,co je na ní,by se hodilo na mě.Takže tlustá bych určitě nebyla,pokud bych nebyla nemocná.

  superkarma: 0 14.06.2002, 09:01:43
 4. avatar
  [27] Léthé [*]

  Ještě něco...dovedu si představit týden na pustém ostrově s muži ale nedovedu si to samé předtavit s ženami

  superkarma: 0 10.06.2002, 19:37:05
 5. avatar
  [25] Léthé [*]

  Taková dámská jízda ve vinárně kde se navíc tancuje je pro mě dobíječka životní enegrie,z kterou vydržím i několik týdnů.Můj manžel nerad tancuje,takže občas s kamarádkami vyrážíme si zatrsat. Vůbec nám při tom nechybí muži...a to ani při tanci pokud se ale připlete nějaký dobrý tanečník,neodháníme ho Nevadí nám ani pohledy některých žen,co unuděně sedí u stolu se svými partnery,kteří právě řeší naši politickou situaci před volbami...možná že někdy budíme dojem lesbiček,ale nám je to putna.Chceme si pouze zařádit a ne lovit. A pokud nám nějaká rybička uvízne v holínkách? Cestou domů je pouštíme zpět do vody.
  Víkend s babama? Tak to nemusím...to ho strávím raději sama
  A co se týče úklidu? Když mě vezme uklízecí magor,uklízím...jenže když po takovém úklidu když přijde domů manžel,je nesvůj.Říká,že se bojí kamkoliv sednout,kamkoliv šlápnout...začne se cítit dobře,teprve když se věci malinko pohnou a tu a tam je něco pohozeno...takže já určitě nerovnám nic kvůli němu,spíš kvůli sobě. Ale již mě to taky pouští...za pár let na to dlábnu úplně.A to si teprve budeme žít pěkně v útulném svinčíku + =

  superkarma: 0 10.06.2002, 18:19:24
 6. avatar
  [18] zena [*]

  Milá Týno. Rozhodně, ale rozhodně s tebou souhlasím. Možná to neplatí pro všechny ženy, ale většina z nich se chová jinak v přítomnosti mužů a jinak v přítomnosti pouze žen.
  Pravda je, že by to možná bylo fajn bez "NICH", ale podle sebe soudím, že tak na chvíli. Jistě mi dá zapravdu spoustu nezadaných děvčat, že společnost pouze dívek je fajn, ale občas potřebujete tu ješitnou chlapskou duši pozlobit a taky od ní rozehřát ne???

  superkarma: 0 10.06.2002, 12:30:41
 7. avatar
  [17] zena [*]

  Milá Týno. Rozhodně, ale rozhodně s tebou souhlasím. Možná to neplatí pro všechny ženy, ale většina z nich se chová jinak v přítomnosti mužů a jinak v přítomnosti pouze žen.
  Pravda je, že by to možná bylo fajn bez "NICH", ale podle sebe soudím, že tak na chvíli. Jistě mi dá zapravdu spoustu nezadaných děvčat, že společnost pouze dívek je fajn, ale občas potřebujete tu ješitnou chlapskou duši pozlobit a taky od ní rozehřát ne???

  superkarma: 0 10.06.2002, 12:28:32
 8. avatar
  [16] *daisy* [*]

  No, ja docela vidim duvod, proc uklidit, nez ma prijet pritel (hmm..podle me to neni o tom, ze bych musela uklidit, ale protoze CHCI uklidit, kdyz ma prijet nekdo me mily)A jinak...kdyz si drahy doma nadela binec, tak si ho vetsinou taky sam uklidi. Nejsem jeho uklizecka, i kdyz neporadek vidim driv nez on, jenze je to lepsi nez mit doma pedanta.. Takze to neni jen o tom. A taky chapu, ze chlap by brbral, ze je pisek roztahany po cele zahrade (tatka je to samy ).. No, mozna by nebrbral, ale riskovat bych to asi neriskla , kdyz bych byla naladena na pekny vikend s

  superkarma: 0 10.06.2002, 11:45:41
 9. avatar
  [13] medved [*]

  ja souhlasim s blues...jeden vecer je fajn, ale vikend nebo dokonce dovolena v damskem slozeni ...me staci jednou za dva tri tydny pokecat s kamoskou ve vinarne a je to v poho...dyt ty chlapi jsou proste zlaticka ...jo a vdana jsem a noviny neprerovnavam... ...uklizim pouze pred prijezdem rodicu

  superkarma: 0 10.06.2002, 11:24:38
 10. avatar
  [12] Clerenc [*]

  Blues zrona tenhle vikend jsme travila jenom s kamoskama, damska jizda 3 dny:-) V patek v hospudce a v klubu a sobota u televize s kusem zvance pri ruce. Nedele, zase byla zkraslovaci, protoze se meli vratit, nasi cukrousci:-) Reknu Ti ze pohodovejsi vikend jsem dlouho nezazila. S pritelem jsem strasne rada, ale neni to takovej oraz.

  superkarma: 0 10.06.2002, 11:02:47
 11. avatar
  [11] pajda [*]

  Bublina: A seš vdaná? Nemyslím si, že bych měla poslouchat celý večer vrčení jen proto, že se např. rozsypal písek po zahradě...i když doma se nepředřu.

  superkarma: 0 10.06.2002, 11:01:39
 12. avatar
  [8] Blues [*]

  Když s mužskejma se líp povídá!
  Popravdě, dámská jízda na jeden večer, někde v příjemné hospůdce, to je fajn. Ale celý víkend?

  Je fakt, že v přítomnosti mužů se spousta žen začíná chovat úplně jinak, především jako vzorné hospodyňky, ačkoli ještě chvíli před tím si dovedly docela dobře představit celý večer prolenošený v křesle. Děláme si to samy, stěžujeme si, že nám nikdo nepomůže a jak jsme udřené, ale přitom máme pocity viny, kdybychom měly odpočívat v mužské přítomnosti

  superkarma: 0 10.06.2002, 08:37:45
 13. avatar
  [7] sarobrouk [*]

  Je to fakt, my jsme to kdysi probírali doma u rodičů, kde jsme seděli v obýváku mamka a my její dvě dcery a ještě dámská návštěva, zčistajasna se objevil taťka, který přijel po týdnu z práce. Před tím než přijel, tak jsme zrovna probírali to, jestli lícem nebo ne, když přijede. Jak na povel jsme se všechny zvedly a začaly lítat jak včelky a konat spoustu nesmyslných pohybů.

  superkarma: 0 10.06.2002, 08:25:41
 14. avatar
  [6] Ivanka [*]

  plne souhlasim s clarCou... .a taky s tim, ze se v pritomnosti muzu chovam(e) jinak, ale to je preci pririzene....nebo ne?

  superkarma: 0 10.06.2002, 08:24:16
 15. avatar
  [5] Dokinka [*]

  ano bolo by smutno,

  superkarma: 0 10.06.2002, 08:13:15
 16. avatar
  [3] clarCa [*]

  muži jsou bezva, ale taková dofča bez "mužného" elementu - to jsou lázně na duši.... takže - dámské jízdy s mírou a manželství s Mírou....

  superkarma: 0 10.06.2002, 01:12:08
 17. avatar
  [1] Denča [*]

  Já si myslím, že určitě,taky se chovám jinak v přítomnosti přítele, znervózním, ale zase, svět bez mužů by nebyl moc fajn. Kdo by nám otevíral dveře do restaurace, nocil květiny, pofoukal bolístky a kvůli komu by jsme se krášlily?

  superkarma: 0 10.06.2002, 00:10:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme