.

Ženy-in, pojďte s námi v červnu na pochod Karlštejnskem!

Cestování

Ženy-in, pojďte s námi v červnu na pochod Karlštejnskem!

Nestihly jste přijít na sraz čtenářek Ženy-in? Máte rády výlety do přírody? Chcete se vidět s kamarádkami z webu? Nevíte, co budete dělat v sobotu 15. června? Tak si napište do kalendáře červeným fixem: „Pochod Ženy-in!“. :-)
Už jsme ho tak trochu avizovali ve srazovém auditoriu, ale vy jste určitě zvědavé na další podrobnosti. Takže: Jedná se o pochod velmi rekreační, tudíž s sebou můžete směle vzít i děti všeho věku (včetně kočárků), psy, kočky, babičky a v případě nezbytné potřeby i partnery.
Začátek pochodu je naplánován cca na desátou ráno ve středočeské osadě Srbsko na Karlštejnsku. Kdo pojede z Prahy, může využít k dopravě vlak, který vyráží z Hlavního nádraží v 8.11 hodin (tento vlak je nízkopodlažní, tedy vhodný i pro kočárky). Někomu možná bude vyhovovat lépe zastávka téhož vlaku Nádraží Smíchov (odjezd v 8.20). Pak se pokračuje přes Všenory, Dobřichovice, Zadní Třebáň a Karlštejn. Hned další zastávka je Srbsko, kde má vlak příjezd minutu před devátou. Do Srbska se můžete dostat samozřejmě také vlakem z druhé strany (od Berouna) nebo se nechat dovézt laskavým manželem na místo autem. Každopádně, až uvidíte na nádraží podivnou hlaholící skupinku žen, dětí a kočárků, budete vědět, že jste mezi svými. :-)
Na pochod se vydáme po žluté značce směrem na Karlštejn, jehož vlastní návštěvu přenecháme zahraničním turistům a spokojíme se s výhledem z cimbuří. Ve 12.30 je sraz na nádvoří, když se někdo zatoulá. :-) Pak pokračujeme směr Zadní Třebáň, protože teprve tam je cíl naší cesty. Tím cílem je OSTROV, který je vyhledáván místními, chataři i výletníky, protože je na něm vše, co potřebujete pro pořádný piknik. Kdo nebude mít s sebou řízky, může si dát oběd a pivo v místní výletní restauraci, dětičky si mohou pohrát na hřišti s pískovištěm a prolejzačkami, v případě hezkého počasí je k dispozici písečná pláž a osvěživá Berounka...

Partnerem tohoto pochodu je Rykä, vyhlášená značka dámské sportovní obuvi. Všechny členky redakce budou pochodovat právě v botách Rykä, stejně jako výherkyně naší "botové" soutěže z minulého týdne, které byly k účasti na pochod exkluzivně pozvány.

Bližší informace o vlakovém spojení do Srbska najdete zde.
   
03.06.2002 - Zahraničí - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Andula [*]

  To jsem prošvihla, san se to bude opakovat.

  superkarma: 0 07.12.2003, 19:51:10
 2. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Šla bych hned, doufám, že bude nějaká další taková akce.

  superkarma: 0 05.12.2003, 22:15:24
 3. avatar
  [3] buny [*]

  superkarma: 0 03.06.2002, 10:30:10
 4. avatar
  [1] Kremzina [*]

  Jé já bych tak šla. Ale je to pro nás dost daleko. Nevím, jak se dostat do 8:00 do Prahy. Ale ještě to promyslím.

  superkarma: 0 03.06.2002, 08:25:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme