.

Nevíte, co podniknout v sobotu? Vezměte děti, psy, bubínky, piknikové koše a přijďte do pražské Stromovky na Open Art Air!

Cestování

Nevíte, co podniknout v sobotu? Vezměte děti, psy, bubínky, piknikové koše a přijďte do pražské Stromovky na Open Art Air!

Máte rádi hudbu, výtvarné umění, tanec, fotografování, fajn lidi a procházky v parku? Nevíte, co podniknout tuto sobotu, tedy 18. května? Vydejte se do pražské Stromovky, kde se v místě kolem bývalé restaurace Šlechtovka bude po celý den konat festival umění pod širým nebem OPEN ART AIR. Od jedenácti hodin dopoledne až do devíti večer se zde můžete stát nejen diváky, ale také aktéry rozličného uměleckého dovádění. Pod širým nebem tu budou tvořit umělci, kteří na chvíli opustí své ateliéry a jeviště, aby se postavili tváří v tvář svým divákům a konfrontovali s nimi své umění. A naopak každý příchozí – vstup je zdarma – může objevovat kouzlo vzniku uměleckého díla a také se sám zapojit do procesu tvoření, malovat, tančit, fotografovat nebo hrát na nějaký hudební nástroj (přineste si s sebou bubínky, kytary, píšťaly aj.).
Cílem festivalu Open Art Air je kontakt a komunikace, umění být spolu, dělat pěkné věci společně a mít z toho radost. Své si zde najdou jak dospělí všeho věku, tak děti, pro které jsou připraveny hry a soutěže v kreslení a muzicírování. Na vítěze čekají ceny, radost z tvorby bude odměnou pro všechny. Pro všechny je připravena fotografická soutěž, jejíž výsledky budou později k vidění na výstavě v Praze a také na webových stránkách projektu, kde už teď najdete informace a program. Příchozí si budou moci také vyzkoušet mimo jiné uměleckou kopírku, která vám poskytne důkaz, že každý je talentovaný umělec, poslechnete si barokní hudbu na dobové nástroje, uvidíte břišní tanec s doprovodem bubeníků, patinování kulis a další zajímavé umělecké počiny.

Děti, psi, kočárky, piknikové košíky a láska k umění vítány!
   
16.05.2002 - Zahraničí - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Andula [*]

  Ťapina: já taky, pomalu můžeme začít vyrážet na podobné akce s dětma, paráda

  superkarma: 0 07.12.2003, 21:00:54
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Festivaly pod širým nebem mám ráda, když je nějaký poblíž, tak jdu.

  superkarma: 0 05.12.2003, 22:25:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme