.

Než se vydáte na Island, přijďte do Adventury ochutnat rybí tuk a dostanete tisícovou slevu!

Cestování

Než se vydáte na Island, přijďte do Adventury ochutnat rybí tuk a dostanete tisícovou slevu!

Víte, jak vypadá islandský týden takového normálního Islanďana? Od pondělka do pátku, od rána do večera pracovat jako magor a hlavní strava? Rybí tuk. V sobotu se bavit jako blázen, pořádně se opít vším, co teče a sníst vše, co neuteče. V neděli se z toho všeho... a pak zase dokola. Že je to moc jednotvárné a co teda tam? Pojeďte se podívat na vlastní oči na zemi, kde se setkává oheň a led v podobě rozsáhlých ledovců v blízkosti dosud žhavých sopek, na vodopády dunící vedle absolutního ticha neobydleného vnitrozemí, na barevné trsy rostlin bojujících o život v černých pouštích. Vydejte se na cestu Vikingů!

V rámci ISLANDSKÉHO TÝDNE, který až do 17. května probíhá v prodejní kanceláři cestovní agentury Adventura ve Voroněžské ul. 20 v Praze 10, se zdarma podávají testovací panáky pravého islandského rybího tuku, poslouchá se tradiční islandská hudba a hlavně zde až do pátku můžete získat slevy na zájezdy na Island.
Pokud se například rozhodnete pro zájezd „Island a Faerské ostrovy“ (19.7. – 11.8. 2002), získáte slevu ve výši 1000 Kč z ceny zájezdu + výhodnou cenu trajektu 16 900 Kč. V rámci zájezdu objedete po jediné silnici celý ostrov dokola, uvidíte činné sopky, ledovce, vodopády a gejzíry, při pěších túrách zažijete pocit volnosti a svobody. Uskutečníte řadu jednodenních túr a čeká vás noční procházka k telícímu se ledovci. Na Island se vydáte lodí z dánského Hanstholmu, plavbu zaoceánské lodi přerušíte na tři dny na Faerských ostrovech, kde vás čekají pěší túry na mořských útesech a hlavní město Tórshavn.
Až do pátku můžete získat i slevu 1000 Kč a výhodnou cenu trajektového lístku při objednání zájezdu „Island na horských kolech“ , 2 900 Kč ušetříte při objednání zájezdu „Trekking na Islandu“.

Pokud se chcete podívat raději do Velké Británie, možná vás bude zajímat, že od příštího pondělka (20. května) bude v kanceláři Adventury ve Voroněžské ulici v Praze 10 probíhat akce ANGLICKÝ TÝDEN. Pokud se v těchto dnech přihlásite na některý ze zájezdů do Velké Británie či Irska, dostanete od Adventury na ruku na každý den pobytu na ostrovech jednu britskou libru kapesného!

Více informací o zájezdech a akcích cestovní agentury Adventura najdete na na internetových stránkách Adventury www.adventura.cz nebo si na adrese Adventura, Voroněžská 20, 101 00, Praha 10 vyžádejte katalog.
   
15.05.2002 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Andula [*]

  Island bych si taky nechala líbit, nějaký ten gejzírek.

  superkarma: 0 07.12.2003, 21:32:29
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Na Islandu prý je nádherná příroda a vlídno k turistům. Ovšem je to trošku z ruky

  superkarma: 0 05.12.2003, 22:26:28
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  Island - drsná, ale krásná příroda. A velmi draho.

  superkarma: 0 21.11.2003, 11:02:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme