.

Dovolená u moře s rodinou? Vsaďte na klasiku.

Cestování

Dovolená u moře s rodinou? Vsaďte na klasiku.

Sluníčko nám konečně zase ukazuje, jaké to je, když je teplo. Možná se i vy už teď těšíte na letní pohodičku u vody, kdy konečně zapomenete na každodenní stresy a kdy si vaše děti si vybijí energii jinak než zlobením. Máte však při pohledu na vaše úspory chmury ve tváři a říkáte si: „No, co. Tak k moři letos zase nepojedem, vždyť na chatě je taky hezky...“? Počkejte. Neházejte flintu do žita. Vždyť moře nemusí stát majlant. Vezměte děti do Bibione a uvidíte, že se jim tam bude líbit.
Možná se teď trošku ošklíbnete, protože Bibione, které právě pro svou cenovou dostupnost a poměrně malou vzdálenost od České republiky bylo před nějakými deseti lety nejčastějším cílem českých turistů, si získalo poněkud „vykřičenou“ pověst. Jedním z hlavních důvodů, které to mají na svědomí, byla skutečnost, že mnoho cestovek tehdy využívalo ty nejlevnější (a proto i nejskromnější) ubytovací kapacity, někomu také vadí na Bibione poměrně velká koncentrace českých turistů a zalidněnost pláží.
Ale každé místo má svá pro a proti, Bibione není výjimkou. A věřte, že těch pro není rozhodně málo. Když vynecháme stále příznivou cenu (a to i v případě příjemně standardního ubytování), pak nabízí Bibione svým návštěvníkům vše, o co u moře stojíme. Dlouhé pláže, z nichž zdaleka ne všechny jsou typu „hlava na hlavě“, příjemné promenády a klidné parky, četné pizzerie, cukrárny, kompletní infrastrukturu včetně sportovního vybavení. Rodiče s malými dětmi ocení pozvolný vstup do moře a pláže s jemným pískem, mladí lidé zase jistě nepohrdnou pestrou nabídkou večerní zábavy a diskoték.
Pokud si chcete trochu protáhnout tělo, vezměte si s sebou kolo nebo kolečkové brusle, pro které jsou zde kilometry speciálně upravených tras. Ani milovníci vodních sportů, tenisu, golfu a dalších pohybových aktivit se v Bibione nudit nebudou.
Prázdninový pobyt u Jadranu si můžete zpestřit také mnoha výlety nebo dováděním ve vodním parku Aquasplash v sousedním Lignanu.

Specialistou na Itálii je již 13. sezónu CK Cicala, se kterou se můžete vydat do desítky destinací na celém Apeninském poloostrově. Katalog zdarma si objednejte přes internet na e-mailu: cicala@informnet.cz nebo na adrese CK Cicala, Na dolinách 26/109, Praha 4 či na telefonu 02/4143 4444 nebo faxu 02/4143 4350.
   
03.05.2002 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Andula [*]

  Já se bojím, že ta vykřičenost platí a je tam pořád moc lidí.

  superkarma: 0 07.12.2003, 22:06:31
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  S dětmi radši po naší vlasti, ať ji poznají.

  superkarma: 0 05.12.2003, 22:32:22
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  Můj nároz je, že do Bibione ani s dětmi, ani bez dětí. Moc se mi nelíbí.

  superkarma: 0 21.11.2003, 09:25:01

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme