.

Dobrodružná dovolená bez starosti o proviant. :-)

Cestování

Dobrodružná dovolená bez starosti o proviant. :-)

Máte rádi dovolené, kde se něco děje, kde se hodně vidí a hodně zažije? Cestujete s přítelem, s manželem nebo s rodinou? Nevadí vám spát pod stanem, ale už vás opravdu otravuje, když musíte pořád myslet na to, aby bylo co jíst? Chcete si dovolenou užít a ne ji strávit nakupováním potravin, mazáním chlebů a pobíháním kolem vařiče? Možná právě pro vás má Adventura skvělý tip: rozšířenou nabídku zájezdů s polopenzí.
Díky této nabídce si můžete lépe užít svou aktivní dovolenou, dělat výlety, jezdit na kole, koupat se a poznávat památky a krajinu vzdálené země, aniž by vás při tom provázela všudypřítomná starost o proviant. Tu nechte na profesionálech, kteří jsou „živým inventářem“ každého takového zájezdu. Obvykle jde o přípravu snídaní a večeří tábornickým způsobem ze zásob nakoupených na místě či přivezených s sebou. O snídaně a večeře máte tedy po celou dobu pobytu postaráno a vy si můžete jen užívat zasloužené dovolené a „trápit“ své tělo turistikou, cyklistikou a dalšími aktivitami. Zájezdy s polopenzí poznáte v nabídce Adventury snadno podle ikony s obrázkem talíře, vidličky a nože.

Jen jako příklad jsme pro vás vybrali dva zájezdy s cyklistickým programem, na které díky mírné obtížnosti můžete vzít i své děti.

Prvním z nich je zájezd nazvaný „Tauernská cyklostezka“, na kterém poznáte krásná místa Rakouska včetně vodopádů v Krimmelu, největší ledové jeskyně světa Eisriesenwelt, nádherných výhledů v oblasti Zell am See nebo jezera u Gollingu. Uvidíte také Salcburg, hrad Hohenwerfen, solné doly v Halleinu a další místa. Na Hochalpenstrasse můžete vystoupat převýšení 1820 m. Více o zájezdu se dozvíte ZDE.

Jestli máte rádi Francii, cvičení a cyklistiku, pak si nechte doporučit novinku v nabídce Adventury - zájezd nazvaný „Aerobik a kolo v Provence“ . tento typ zájezdu umožní vám i dalším členům vaší rodiny podnikat cyklistické, pěší i autobusové výlety po nejkrásnějších místech v okolí – Arles, Camarque, Nimes, Montpellier, Avignon, navíc se vykoupete v moři a k tomu přidáte další pohyb – aerobik a kondiční cvičení. Pro zájemkyně jsou pořádány také přednášky na témata jako vizážistika, barvová typologie, asertivita, grafologie. Základnou je kemp u moře blízko městečka Palavas-les-Flots. Více informací o tomto zájezdu najdete ZDE.

Kompletní nabídku zájezdů s polopenzí i dalších zájezdů Adventury najdete na stránkách www.adventura.cz nebo v katalogu, který získáte na adrese Adventura, Voroněžská 20, 101 00, Praha 10.
   
02.05.2002 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Andula [*]

  medved: no to je fakt, kdyz uz, tak uz. A hezky tam asi bude i v tehle dobe.

  superkarma: 0 07.12.2003, 17:32:29
 2. avatar
  [5] Andula [*]

  Adventura mi sedí daleko víc než nějaké Kanáry

  superkarma: 0 07.12.2003, 17:31:03
 3. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Jaké pobíhání kolem vařiče? Trenčianský párek s fazolí to jistí

  superkarma: 0 05.12.2003, 21:48:55
 4. avatar
  [3] Simba [*]

  medved: až trošku v dobrém závidím, Provance mne láká, ještě víc než na kole tak projet kousek na koni. Aspoň se svézt na těch bělouších z Camarque.

  superkarma: 0 21.11.2003, 10:28:40
 5. avatar
  [1] medved [*]

  Do Provence jezdime na dovolenou docela casto...je to jedno z mala mist, kde jsme byli vic nez jednou, na kola je to tam opravdu nadherne...takze kdo se tam chcete vydat, tak to muzu na 100% doporucit...ale osobne bych tam jela na konci srpna nebo v zari, kdyz zraje vino...mnam

  superkarma: 0 02.05.2002, 10:11:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme