.

Jste sama doma a nudíte se? Vydejte se do města a trochu si zastrkejte…

Cestování

Jste sama doma a nudíte se? Vydejte se do města a trochu si zastrkejte…

Minule jsme si v rubrice Dobrodružství povídali o hře v kuželky. Mezi další městské radovánky, při kterých si užijete spoustu legrace, zcela nesporně patří i biliár neboli kulečník. V zásadě si můžete s tágem a koulemi zahrát hry dvě – jedna se nazývá „karambol“ a hraje se pouze na tři koule, druhý je tzv. „pool“, kdy po stole postrkujete celkem patnáct koulí. Jestliže držíte tágo v ruce poprvé, asi se vám bude lépe hrát pool, který má pro laika (a pro ženu zvláště) o něco jednodušší pravidla. Nemá cenu se tady o nich rozepisovat, nejlepší je ke kulečníkovému stole se vydat v doprovodu kolegů či známých, kteří vás do tajů téhle zábavné hry zasvětí v praxi.
V poslední době se s kulečníkovými hernami doslova roztrhl pytel, známý stůl se zeleným suknem najdete v nejedné restauraci a putyce nebo v nejednom hotelu či penzionu. Některé herny mají dokonce na internetu své vlastní stránky, pokud jste z Prahy a hledáte místo, kam si zajít nejen zahrát kulečník, ale také třeba bowling, šipky, nebo třeba zacvičit aerobic, podívejte se na například na stránku www.citysport.cz.
Pokud se chystáte při hraní kulečníku nejen pobavit, ale také třeba seznámit nebo si zaflirtovat, máte velkou šanci, protože tento sport je svou podstatou velmi erotický. Už to, že každému posunutí koule tágem se říká „šťouch“ neboli „strk“, naznačuje jakýsi skrytý smyslný podtext. K tomu si ještě přidejte falický symbol v podobě tága a je vám všechno jasné. Navíc se kolem kulečníku velmi často motají zajímaví muži, tak využijte všech svých zbraní a jděte do toho. :-) Přiléhavé kalhoty nebo minisukně, odvážnější výstřih, elegantní postoj při „šťouchání“ – to jsou propriety, které šikovná žena hravě využije a kterými – v případě nutnosti – zcela zakryje i svou totální hráčskou neschopnost. :-) Ale žádný učený z nebe nespadl. Jedině tréninkem se dosáhne výsledků, proto neseďte doma a vyražte do města pořádně si zastrkat!

   
12.03.2002 - Zahraničí - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Andula [*]

  Kulečník neboli pool jsme jeden čas, než se narodily děti hráli hrozně často.

  superkarma: 0 07.12.2003, 19:33:24
 2. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Biliár si občas zahraju v některéz těch začouzených hospod, ale vůbec to neumím, vždycky prohraju

  superkarma: 0 05.12.2003, 22:05:16
 3. avatar
  [2] Simba [*]

  slunečnice: no asi jak kde, u kulečníku v některé začouzené hospodě bych to tak nadějně neviděla.

  superkarma: 0 21.11.2003, 08:35:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme