.

Dnes začíná soutěž o nejlepší Valentýnku! Zúčastněte se a vyhrajte solárium!

Cestování

Dnes začíná soutěž o nejlepší Valentýnku! Zúčastněte se a vyhrajte solárium!

Za deset dní je tady svátek sv. Valentýna a k němu patří zamilované pohlednice zvané Valentýnky. Kromě těch klasických, staromódně papírových, zažívají u nás i v zahraničí stále větší rozmach Valentýnky elektronické. Určitě i vy se chystáte letos jednu, dvě nebo více Valentýnek poslat. Nějakou úžasnou, jedinečnou, vášnivou nebo romantickou… A jestlipak vás už napadlo, že při troše fantazie a šikovnosti si můžete vytvořit svoji vlastní originální E-valentýnku? Že už na ní pracujete? Pak si pozorně přečtěte následující řádky. Připravili jsme pro vás soutěž o nejzajímavější Valentýnku, která začíná právě dnes a končí v den D, tedy 14. února.
Soutěž probíhá na speciálním soutěžním valentýnském FOTOALBU, kde může soutěžit kdokoli ze zaregistrovaných uživatelů www.zena-in.cz! Každý soutěžící smí do soutěžního fotoalba vložit jen jednu soutěžní Valentýnku. Může to být fotografie, obrázek nebo animace ve formátu JPG nebo GIF. K soutěžním obrázkům se budou moci vyjadřovat ostatní návštěvníci webu, o konečném pořadí rozhodne 14. února soutěžní porota. Výhrou pro tři nejlepší je obličejové solárium Philips HB 175.
Tématicky nejsou soutěžní Valentýnky nijak omezeny, takže popusťte uzdu své fantazii a pátrejte ve svém virtuálním fotoarchivu, vymýšlejte, kombinujte a tvořte. Všechny soutěžní Valentýnky, které budou zveřejněné na fotoalbu, bude samozřejmě možné poslat jako elektronickou pohlednici, stejně jako tak můžete naložit s obrázky, které máte uložené ve svém virtuálním fotoalbu na Žena-in.cz.
   
04.02.2002 - Zahraničí - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Andula [*]

  nenapadlo, Valentýna neslavíme.

  superkarma: 0 07.12.2003, 16:06:45
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Valentýna bojkotujeme

  superkarma: 0 05.12.2003, 21:11:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme