.

Je váš manžel vášnivý řidič a milovník kvalitní hudby? Poradíme vám, co mu dát pod stromeček!

Cestování

Je váš manžel vášnivý řidič a milovník kvalitní hudby? Poradíme vám, co mu dát pod stromeček!

Možná i vy máte doma piráta silnic, ve kterého se ten pán, co je váš milující manžel a laskavý otec vašich dětí, mění ve chvíli, kdy usedne za volant :-) Pak máme pro vás tip na perfektní vánoční dárek, kterým mu jistě uděláte větší radost než obligátní flanelovou košilí, sadou kapesníků a knihou citátů. Kupte mu pod stromeček autorádio, které fakticky stojí za to. Mezi nejprestižnější značky v tomto oboru patří značky VDO Dayton a VDO.

Ať už chcete svého muže potěšit autorádiem s kazetovým přehrávačem nebo s přehrávačem na CD, můžete si vybrat z mnoha modelů v cenových relacích od 3 990 do 8 490 korun u značky VDO a od 7 490 do 10990 korun u VDO Dayton. Vždy záleží na individuálních požadavcích toho, kdo bude nakonec rádio poslouchat, na tom, do jakého vozu si chce přístroj nainstalovat a jaké má k dispozici reproduktory. Jedničkou mezi podzimními novinkami autorádií VDO Dayton je model CD 2502 v moderním metalickém designu s plně barevným displejem a odnímatelným panelem. Nároční uživatelé ocení digitální tuner s přehrávačem CD, RDS s abecedním laděním, „plastický“ 3D surround zvuk, Bass Boost Systém a další libůstky jako třeba změnu hlasitosti v závislosti na rychlosti vozu. Příjemnou součástí tohoto špičkového autorádia je i infra dálkové ovládání.

Ve spolupráci s firmou Mercant Sound, která je výhradním zástupcem značek VDO a VDO Dayton v České republice, jsme pro vás připravili SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ NABÍDKUslevu pro zaregistrované čtenáře a čtenářky Ženy in na všechny typy autorádií VDO a VDO Dayton ve výši 15%! Jediné, co pro to musíte udělat, je napsat e-mail do redakce Ženy in. Ta zájemci obratem pošle slevový kupón, se kterým se pak čtenář/ka prokáže osobně nebo faxem u firmy Mercant Sound, U Krbu 17, 100 00 Praha 10, tel. 02/74779161, fax: 02/74775032 případně přes e-mail: tomas.jursa@mercant.cz . Vámi vybraný model si pak můžete buď vyzvednout přímo na adrese firmy nebo si jej nechat poslat na dobírku.

Dnes také začíná soutěž o autorádio VDO Dayton CR 3300 v hodnotě 12 990 korun!!! Do soutěže vstoupíte přes buton na hlavní straně nebo přes rubriku Hrajte a vyhrajte.
Více informací o nabídce autorádií VDO a VDO Dayton najdete na internetové adrese www.mercantsound.cz.
   
10.12.2001 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Andula [*]

  Muziklu chlap rád má, ale zatím tak nějakchybí to auto, že...

  superkarma: 0 07.12.2003, 13:48:10
 2. avatar
  [4] Ťapina [*]

  David: Však to taky není odborný článek, to je reklama, jestli sis nevšiml

  superkarma: 0 05.12.2003, 20:51:25
 3. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Autorádio on už má, ale něco do auta bych mu koupit mohla.

  superkarma: 0 05.12.2003, 20:51:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme