Cestování

Chcete vidět celý svět a přitom se ani nehnout od svého počítače?

Jestli rádi poznáváte blízké či vzdálené kraje a máte doma nebo v práci přístup na Internet, zapomeňte na balení kufrů a nákup letenek nebo jízdenek. Prostě se připojte a podívejte se pomocí webcamerwebkamer, kam chcete. Nevíte jak? Společnost Tiscali/World Online rozšířila na konci srpna svůj český internetový portál o novou sekci s odkazy na stovky webových kamer umístěných po celém světě, která uživatelům Internetu umožňuje sledovat živé záběry lidí i lokalit v Praze, Paříži, New Yorku či na Novém Zélandě. Nová sekce s názvem „Webové kamery", je přístupná prostřednictvím internetového portálu společnosti Tiscali/World Online na adrese www.tiscali.cz nebo přímo na adrese http://kamery.tiscali.cz.
Prostřednictvím této stránky můžete vyhledat kamery umístěné v síti Internet po celém světě, včetně kamer interaktivních, které uživatelům umožňují kameru ovládat, natáčet ji doprava či doleva nebo přibližovat a oddalovat konkrétní objekty. Kromě interaktivních kamer jsou na stránce k dispozici odkazy na kamery v nejrůznějších kategoriích. Můžete se podívat na Karlův most v sekci „Města ČR“, navštívit Šumavu nebo Krkonoše v sekci „Příroda ČR“ nebo spatřit naživo Londýn, Paříž, Melbourne a další místa na světě v kategorii „Světová města“. Ale můžete taky pozorovat život obyčejných lidí z celého světa, kteří nabízejí pohled do svého bytu nebo kanceláře.
Stránka návštěvníkům rovněž nabízí pohled pod vodní hladinu či do vesmíru prostřednictvím tak pozoruhodných webových kamer, jako je kamera umístěná ve skotském jezeře Loch Ness, díky níž mohou návštěvníci vyzkoušet své štěstí v hledání proslulé lochnesské příšery, nebo kamera zachycující záběry planety Země pořízené ve vesmíru v blízkosti Slunce.
Počet webových kamer dostupných na nové stránce "Webové kamery" na portále Tiscali/World Online roste každým dnem a uživatelé Internetu, kteří sami našli zajímavou webovou kameru, mohou své náměty zasílat na e-mailovou adresu webcam@cz.tiscali.com a podělit se tak o svůj zážitek také s ostatními návštěvníky stránky.
   
14.09.2001 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Andula [*]

  Ten odkaz je užitečný, mám tyhle kamery ráda.

  superkarma: 0 07.12.2003, 11:01:46
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Nejzajímavější webkameru měli v Plzni namířenou do hnízda sokolů, kde zrovna byli mladí.

  superkarma: 0 05.12.2003, 20:00:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme